Резултати 1 до 6 от 6

Тема: Достъп до темите в този раздел

Фен Angel's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    56

Достъп до темите в този раздел

За да имате достъп за писане в темите на раздел "High End" трябва да сте член на групата "The High End Club". Приемането в тази група става със заявка до мен, чрез контролния панел на самата група: http://www.bgaudioclub.org/forum/groupcp.php?g=5386

Това ограничение се наложи от практиката, с цел да не се разводняват и отклоняват дискусиите от назованата тематика. Ако имате желание да участвате - моля, не се колебайте!

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Участник с ограничен достъп
    Членува от
    Dec 2009
    Линкът от горното мнение не работи.
    Освен това искам да пусна обява да купувам разни неща. Гледам че празнословенето не е на почит. Имам регистрация от бая години, и не съм натрупал стаж...
    Да почвам ли да трупам "стаж"?

Петър Велков
    Guest
    Тази тема отдавна "не важи".

Ако ще "трупаш стаж" - гледай да си полезен. Целенасоченото бълване на мнения може да донесе само негативи. Иначе правилата са за всички, за добро или за лошо

Цитат Публикувано от Rabin Покажи мнения
    Линкът от горното мнение не работи.
    Освен това искам да пусна обява да купувам разни неща. Гледам че празнословенето не е на почит. Имам регистрация от бая години, и не съм натрупал стаж...
    Да почвам ли да трупам "стаж"?
    Харесай няколко системи, с коментар, отвори тема за твоята, сподели нещо за любимото хоби - за два дни ще натрупаш постовете. Всичко това ако искаш - естествено. Аз лично съм празнословец.
    Иначе има и наситени с инфо теми, ако желаеш и имаш да добавиш там нещо - давай.
    Или финално драсни едно на модератор, може да ти асистира, когато има време.
    Система 1 2016
    Демокрацията започва с първият хвърлен фас в кофата, слободията с първия хвърлен на земята.

Участник с ограничен достъп
    Членува от
    Dec 2009
    Цитат Публикувано от Петър Велков Покажи мнения
    Тази тема отдавна "не важи".

Ако ще "трупаш стаж" - гледай да си полезен. Целенасоченото бълване на мнения може да донесе само негативи. Иначе правилата са за всички, за добро или за лошо
    Вече се ориентирах, че разделът е отворен.
    За останалото - как да съм полезен на хора, дето са бая години предница от мен?
    Сега съм хванал един проект Квазимодо, ама не е много за снимка, че сигурно са 20-тина кила ТВ трафове. Като свирне ще се похваля.
    Добре, че има един добър човек да ме насочва.
    Искам да си купя потрошени слушалки среден или висок клас с работеща електрика. Тия дни реставрирах едно такова мое Ехо, и съм доволен като за без пари. С това мога да съм полезен на продаващия (ако има такъв).

Петър Велков
    Guest
    Ако има с какво да си полезен - пишеш. Ако не - не пишеш. Ако искаш да си купиш слушалки - следиш обявите или си пускаш такава в някой друг сайт, в този не можеш (засега).

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени