Резултати 1 до 8 от 8

Тема: За раздела..

Фен Angel's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    54

За раздела..

Този раздел е за публикуване на интересни снимки от света на аудиото. Когато качвате снимки на реализирани ваши проекти или от други от членове на DIY Audio Club, моля посочвайте в поста си темата, където се дискутират технически подробности за показаните изделия, ако има такава.

И тук важат правилата за публикуване на изображения, подробно описани в тази тема: http://www.bgaudioclub.org/showthread.php?19

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Администратор DAY's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    51
    Моля да ползвате линка към ГАЛЕРИЯТА на форума за качване на снимки.
    ДА СЕ ПУКАТ ДУШМАНИТЕ!

Петър Велков
    Guest
    DAY, тук преди време бях предложил линк към галерията да се постави в менюто на форума. По принцип това е стандартна част от интегрирането на Coppermine галерия към phpBB 2.x форумна платформа и не знам този, който го е правил, защо е пропуснал тази далеч не маловажна стъпка.

Пак да кажа: става лесно с редактирането на .tpl файл (или може би няколко такива, не помня наизуст, правил съм го преди години). Ако някой администратор ми изпрати папката с темплейта на форума ("/forum/templates/subSilver") ще направя нужните промени.

Администратор DAY's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    51
    Благодаря ти, но аз не мога да го направя. Затова качих линкове за тези, които се объркват.
    ДА СЕ ПУКАТ ДУШМАНИТЕ!

Nasko's Avatar
    Членува от
    Jun 2008
    Възраст
    62
    ...и все-пак не ми е ясно как да вляза във фотогалерията, мога ли да я разглеждам, и може ли други да разглеждат моята галерия.
    Извинявам се за притеснението!

Петър Велков
    Guest
    Здрасти, Наско.

Извинявам се, но тази тема трябва да бъде сменена с нова - галерия на форума вече няма. Структурата вече е малко по-различна.

Старата платформа не позволяваше прикачването на снимки към постове без ползването на допълнителен софтуер (или чужда онлайн услуга), затова бе инсталирана въпросната галерия. В новата платформа снимките са част от мненията и няма нужда от галерия. За да постигнеш същата функционалност - някакво място, някъде, където някой да може да разглежда твоите снимки, трябва да си отвориш тема в този раздел и да си качваш снимките в нея.

Ако случайно някой има нужда от обяснения как се качват снимки ето тук е описано

Nasko's Avatar
    Членува от
    Jun 2008
    Възраст
    62
    Благодаря много!
    Искаше ми се "да икономисам" наново качванията.Ама няма начин...

Петър Велков
    Guest
    Ако вече си качвал снимки веднъж, можеш да ги намериш в прозорчето "Управление на прикачванията" - там стоят всички файлове, качени от теб в новата платформа. Маркираш тези, които изкаш да покажеш отново, и цъкаш "Давай!" за да ги прикачиш към новото мнение, след което "Вмъкни" ако искаш да са вмъкнати в текста на мнението.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени