Страница 2 от 7 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна
Резултати 26 до 50 от 171

Тема: Книга за похвали и оплаквания

Петър Велков
    Guest
    Цитат Публикувано от Станислав
    Тъй като не намерих по-подходящо място да пиша, пиша тук-
    Има(м) проблем с форума- прочитам дадена тема, излизам от форума и като вляза пак тя свети като непрочетена.
    Проблема е от няколко часа.
    И при мен така, предполагам и при още доста хора. Търкай бисквитките и дай пак!

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

mbg's Avatar
    Членува от
    Apr 2007
    Възраст
    28
    При мен проблема отсъства...

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    46
    Във връзка с чл. 4 от правилата на форума, бих искал да попитам каква е причината да получавам такова съобщение, при опит да изпратя лично съобщение.
    "Имате забрана за изпращане на лични съобщения. Обърнете се към администратор."
    Обръщам се тук по обясними причини
    Не виждам смисъл да пускам скрийншот от съобщениято, тъй като се надявам че си говорим като хора навършили възраст подходяща за гласуване.
    Също така, бих предложил на ръководството да прецизира същият чл.4, има смислово объркване в него

alexandrov
    Guest
    Ще се обсъди предложението.

Фен Angel's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    54
    Аднимистраторите преценяват дали и на кого да ограничат възможността за изпращане на лична кореспонденция чрез форума.

Положителната страна на подобно ограничение е, че ще липсва основание за реплики от рода:
    "Лее-леее, някой МАЙ ми е чел съобщенията!"

Принципно никой тук не се интересува от чуждата лична кореспонденция, нито има лесен начин тя да бъде четена, пък и няма нито мотив, нито време за подобни мерзости. Имате и други средства за комуникация, моля ползвайте ги на воля.

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    46
    Благодаря, дори да не ми харесва като информация, отговорът е коректен.

ПП Междо другото отново си изчетох мненията тук и в коша, и не намирам и намек, за четене на съобщения. Не разбирам, от какво е продиктувано това съмнение в ръководството.

Също така бих помолил, разпоредбата за личните съобщения да бъде вписана в правилата на форума, за да могат юзърите да са информирани за такъв тип действия.
    Благодаря.

Първият на които бяха забранени личните съобщения във Форума беше Рачев..
    Момчил.. може да си направиш преценката в коя група са те сложили вече

А иначе администраторите се имат за хора които раздават "уроци"

Едно старо ЛС от Angel след бана ми: Надявам се, че урокът ти е бил полезен и ще ти помогне за по-пълноценно общуване в обществото занапред.

(Да видим колко минути ще стои съобщението ми.. преди да го затрият като неудобно )

Фен Angel's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    54
    Цитат Публикувано от Tochnia
    (Да видим колко минути ще стои съобщението ми.. преди да го затрият като неудобно )
    Щом на теб не ти е неудобно да играеш ролята на "форумен палячо", нека си стои. Какво пък - сигурно и от шутове има някаква полза.

п.п. Всеки сам си избира в коя "група" да попадне - демокрация в действие! Бих могъл да създам подходяща, примерно наречена "Номер 39", и да те направя неин Главен Модератор. Ще имаш поне двама поддръжници...

На мен не ми е трябвало да съм моделатор или администратор на този форум.. Професията ми е администратор, и имам предства как се прави това по правилният начин.. а не по български тертипи.. с мачкане и подигравки към неудобните.. (може би трябва да спомена темата за дядовците.. или редактиренето на чужди мнения за да придобият обидна насоченост?)

А тук постоянно има лигавения и подиграване с хората.. и правене винаги на каквото е изгодно на силният (админ.. собственик на сайт и т.н.)...

Administrator lozef's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    51
    Цитат Публикувано от Tochnia
    На мен не ми е трябвало да съм моделатор или администратор на този форум.. Професията ми е администратор, и имам предства как се прави това по правилният начин.. а не по български тертипи.. с мачкане и подигравки към неудобните.. (може би трябва да спомена темата за дядовците.. или редактиренето на чужди мнения за да придобият обидна насоченост?)

А тук постоянно има лигавения и подиграване с хората.. и правене винаги на каквото е изгодно на силният (админ.. собственик на сайт и т.н.)...
    Абе,Точния защо само когато някой започне да се оплаква или реве от ръководството,тогава си супер активен,а когато е спокойно никакъв те няма.Реално участието ти и приноса във този форум е свързан само и единствено в оплакване колко си бил дискриминиран и как е потъпкано егото ти.
    Просто преигравате с демокрацията .Ако продължиш с подобни постове да пълниш форума ще взема рестриктивни мерки.

Всеки който напише пост след моя свързан с темата ще получи почивка поне седмица. Лигавенето свърши

То не може човек ,ако има истинско оплакване или мнение да се вреди от наколко души.
    Звукът на Вакуума,или тишината на Големия взрив

Banned
    Членува от
    Apr 2009
    Възраст
    46
    Във връзка с чл.4 от правилата на форума се обръщам към ръководството , в предложената за това тема.
    1. Тъй като не намерих темата за ранговете , бих искал да помоля да ми бъда сложен ранг "каякар" с три звездички след това.
    2. В същият чл.4 темата е кръстена като раздел, което създава неудобтво при търсенето и , ще се радвам ако съм помогнал със забележката си.
    Благодаря.

Banned
    Членува от
    Apr 2009
    Възраст
    46
    Във връзка с чл.4, от правилника се обръщам към ръководството на форума със следния въпрос.

Към профилът ми е добавен ранг, който не съм искал. Няма да коментирам чувството за хумор на този който го е направил, но ще помоля ръководството да премахне ранга , който с нищо не е предизвикан от моя страна.
    Благодаря.

Svetlin's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    46
    Защо не го искаш? Рангът е хубав, не е като "не знае къде се намира и какво говори"

Петър Велков
    Guest
    Абе пише, че оплаквания можело да се пишат тук... Не обичам да ме наричат "тарикат"

Аз спрях да пиша по темата, не съм казал и дума от още преди да получа "предупреждение". Но уважаемият "mark_6" продължава да ръси обиди.

Е, какво правим?

Banned
    Членува от
    Jun 2008
    Възраст
    26
    А аз неразбрах защо ми е лъснало името там с обвинение във спам

Това че направих, качих и му дадох тестов звук, и му обясних как да го използва, откога се нарича спам

alexandrov
    Guest
    Цитат Публикувано от tonto
    Абе пише, че оплаквания можело да се пишат тук... Не обичам да ме наричат "тарикат"

Аз спрях да пиша по темата, не съм казал и дума от още преди да получа "предупреждение". Но уважаемият "mark_6" продължава да ръси обиди.

Е, какво правим?
    1. Отново почиствам темата.
    2. mark_6 си взема поука да е по-умерен в приказките си
    3. а tonto вместо да реве да вземе да проумее смисъла на думата "провокация" и че провокациите предизвикват лошо поведение. Така че... от сега нататък - по-малко страсти, повече добро държание.

Петър Велков
    Guest
    Моля някой да погледне текстът в този пост и второто правило на форума.

2. Каквото и да кажете - кажете го елегантно, без груб език, персонални обиди и лични нападки. Бъдете етични и зачитайте правото на различно мнение, независимо дали сте съгласни с него.
    С една дума успява да нанесе персонална обида, незачитайки правото на лично мнение.

Какво правим сега?

Svetlin's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    46
    Спокойно, Петре, всички са го видели. Мислех, че си надживял периода на жалването.
    Accuphase DP75v/
    ->Stax SRM-727II/Stax SR-007 mk2
    -> 6H30P/6AS7 OTL/AKG К701 AKG K702,Sennheiser HD800
    "архивирани": AKG K1000, Shure SE530,Shure SRH 840
    в миналото: JVC Victor DX1000, Beyerdynamic DT 880 (600 Ohm)

Петър Велков
    Guest
    Колкото и да си мисли Светлин, че човек може да "надживее периода на жалването", аз съм на мнение че без жалване няма оправия.

Цитат Публикувано от Angel
    Цитат Публикувано от konq
    недеи да лаеш като куче а само сравни родното производство с някое чуждо по параметри за да ЧУЕШ РАЗЛИКАТА!!!
    т@панар ниеден
    скрии се некаде и не спами поне
    нашия захр. блок излетял в космоса е бил с 3 кила по лек от тоя на братушките , да не говоря за други неща,сополкио
    аиде бегаи си играи некаде
    ако те питам колко е преднапрежението на биполярен транзистор сигурно ште се чудиш, кав ли е па тоя дзвер да го еба
    Момче младо, този език тук не е на мода. Считай го за две предупреждения - първо и последно.
    Ами явно човекът от предупреждения не разбира. Продължава с пълна сила да нарушава основното правило на форума (да не се обиждат други участници), само че на ЛС:

А аз докато има за какво, няма да спра да се оплаквам

Фен Angel's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    54
    Взето е предвид.

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    46
    До ръководството.
    Дайте списък на аудио форумите които нямаме право да цитираме тук тъй като е търговска реклама.
    Примерно, ако намеря готин усилвател който се продава тук
    http://www.diyaudio.com/
    мога ли да го цитирам.

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    47
    Цитат Публикувано от момчил
    До ръководството.
    Дайте списък на аудио форумите които нямаме право да цитираме тук тъй като е търговска реклама.
    Примерно, ако намеря готин усилвател който се продава тук
    http://www.diyaudio.com/
    мога ли да го цитирам.
    Няма такава забрана и никога не е имало а доказателствата са видни.
    На много места в темите си стоят линкове към всякакви български и чужди форуми. Постоянно се случва и примери колкото щеш.

Не се допуска само автореклама с търговска цел! Различно е, съгласи се.

П.П.
    В тази връзка, всеки който пуска линк към който и да е форум или сайт изискващ регистрация за да се види желаното, трябва да очаква, че посланието няма да стигне до всички, особено до тези, които нямат такава, логично е. Вероятно и за този също.
    Истината е една, и тя е, че ... няма една истина!

Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    46
    Напълно съм съгласен с теб и точно за това питам.
    ще отчета поправката в моя пост но тази тема като прибързана реакция на изнервен човек.

http://www.bgaudioclub.org/showthread.php?10108

ето я темата.
    Не си спомням да произвеждам говорители още повече Етер.
    ПП Линка беще просто към форума bgaudio

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    47
    Така е решил модериращия - така го е направил ......

Аз приемам, че питащия в темата е открил необходимата информация в линка, като същия е изиграл вече спомагащата си роля, за което явно си му бил полезен. Поне за мен това прозира от последвалото становище.
    Изтриването постфактум не променя добрите ти намерения.

Иначе тук линкове или цитати към бгаудио има поне 2 страници. Проверих с търсачката.
    Истината е една, и тя е, че ... няма една истина!

Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    46
    Има инфо и за Етер. Ама подписа ти никой не го чете, следващия път ще тествам екипа с линк към този форум.
    Евентуалната реакция би била забавна

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени