Страница 1 от 7 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 25 от 171

Тема: Книга за похвали и оплаквания

Книга за похвали и оплаквания

Похвалите може тук.
    В случай на голяма нужда: mailto: diyaudio(кльомба)bgaudioclub.org

DIY audio admin

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    46
    Пускам тук за да не отварям нова тема.
    След ден два ще го изтрия.
    Отново напомням да се ползва опцията за пускане на снимки от панела за пускане на съобщения.
    Нищо лично , но някои от старите приятели са забравили а новите още не са го научили
    Разбирам че мобилните оператори , които ползваме са спонсори на любимите ви футболни отбори, но, нека намерим друг начин да ги спонсорираме

мисля ,че опитът ми да Ви споделя свой мисли в Акустиката&qu

или е недоразумение или да ми обесните какво значи "специални права" за Форума "!кой от Вас тук ,Жоро кулишув ,и професора моя приятел Вълчев, да не говорим за другите колеги във форума "акустика" са имали възможността Фон Караян да им стисне ръката за зала 1 на НДК-то ,или първия запис на покойния Гяуров в зала България?та какви специални права ?обиждате ме и ще Ви моля да ме отпишете от Този фарум Жалко.Всичко тук се повтаря както в "политиката"а техниката и хобито не е за политиканстване!казвом Ви го обиден и напускам този Форум/нещата се повтарят както и радиолюбителството/там ми отидоха младините/.А на Пешко Лозев той знае какво съм му казвал да го помни !!
    Сбогом :Димитър Богоев /БНТ/

ko-pach's Avatar
    Членува от
    Oct 2007
    Възраст
    38
    Специалните права са за Администратора(ите) и Модераторите. В админ панела ли си опитвал да влезнеш та ти е изкочило туй съобщение?!

Между другото Вие от БНТ сте странни личности. Преди 2 дни имаше екип при мен и оператора каза, че ще ме даде под съд затова, че съм го снимал с камера в заведението Въпросната камера беше пищялка от типа Dome Tweeter, но зарад нея спор голям .. че и се напихма двамцата докато ми изнасяше лекция какво съм имал в право по закон и не .. но станахме дружки.

Ти с един въпрос, 10 поста и айде у Банско ..

ЕДИТ: Или това си чел тук и те е подразнило. Нормално е да има филтър на знаещите в определени теми. Аз незнаещия какво да пиша там, само да спамя. Ще си отворя нова тема където не се изискват тези правила ..

Фен Angel's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    54
    "Бързата кучка слепи ги ражда", както казва народа.

"Банския зет" - да бе попрочел, преди да се възмутиш за термина "специални права".

Тук пише защо и как се получават.

Много се извинявам, но за "прякор" лаври не следват. Достъпът за писане в трите раздела най-долу го давам на всеки, който покаже, че има необходимият минимум познания, за да бъде равностоен участник в дискутираните там теми. Не е лично, не се изисква и да си приятел с Караян. Аз познавам дъщеря му, но какво от това?

Следя всичко написано и до момента не виждам основание да ти дам достъп до тези раздели. Сигурно знаеш много, но добре го пазиш в тайна. По остроумничене - познаваме доста "телевизионери" - нямате равни! Това там е спорт, но честно казано - не се котира особено високо тук.

Дали ще участваш във форума - личен избор. Никой не е докаран насила тук, никого не сме вързали да стои. Събрали сме се, защото имаме общи интереси (хоби). Твое право е да се представиш в каквато светлина считаш за подобаваща.

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    46
    До Димитър Богоев,
    Интернет е едно интересно място.
    Някой се серистрира в.някъде - пише два поста и вече иска "специални права" Давам пример - утре сменям името си на Нелсън Пас, и давам линк към сайта на Пас Лаборатория и искам специални права.
    Никога не съм афиширал познанствата си - мисля че и сега не е необходимо да го правя. Хората които познавам не ме правят по-човек или по-професионалист.
    Уважавам можещите хора - уважавам и скромните хора. Не задължително в този порядък - ти от кои си?
    В този форум - повярвай ми - има хора които ако се регистрират с истинските си имена и в подписите сложат фирмите , които са създали ще всеят много по-голям респект от фирмата БНТ. Казвам това с ясното съзнание че семейството в което съм отрасъл има 21 години трудов стаж във въпросната институция.
    Бих искал да разгледам и систематиката на поста който си написал - първо искаш обяснение, след което обидено си тръгваш. Кое от двете. Или може би си очаквал че сме банда дребни души които ще ти се поклонят на коледното предложение за лампов усилвател??? - мерси сами ще си го направиме.
    Всеки в този форум е личност - както ти се каза специални права се дават на тези които.
    1. Са показали, че техническите им познания са на нивото /или по-високо/ на групата които пишат там.
    2. Са дали своя принос към форума и имат достатъчната толерантност да не превръщат едно достатъчно технически ориентирано място в място за спорове.
    По моето скромно мнение по първа точка с десет поста от които половината организационни - все още не си показал нищо.
    По втора точка - вече показа че очевидно не можеш да работиш в екип - нещо така характерно за БНТ
    Прости ми грубият тон който използвам - но хората които пишат тук в голямата си част и независимо от възрастта си са доказали че са зрели и уравновесени.
    И освен това пиша от позицията на човек, който няма специални права.

Svetlin's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    46
    Г-н Бански зетко,
    Доколкото успях да разбера, Вашият изблик на остро неудовлетворение се дължи на личните Ви конфликти с някои хора, които пишат или по един или друг начин се споменават в този форум. Не мога да се сдържа да отбележа, че Вашата лична драма е само Ваша лична и е редно да си остане такава. Тя не касае форума, а още по-малко неговите правила. Също така не мога да не подкрепя гореизказалите по отношение на факта, че никой не е въдворен насила в този форум и всеки е свободен да участва или - не, в него. Този личен избор, както и личната драма се характеризира с личния си характер, т.е. с това, че не касае останалите членове на форума.

така е..но остаряваме с всяка Коледа !

Търпението е това което държи приятелите близо до нас.Нека забравим това което ни тежи /от времето на "социализъма/и погледнем във бъдещето,защото ТО е пред нас.
    ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ тук в този Форум весели празници и нови успехи в нашето хоби и професионализъм.Искам да забравим лошите мигове,така често срещани в днешното време и да погледнем с отворени очи бъдещето на нашите идеали за по добър звук и "визия"на синия екран!
    поздрави :банския зет /БНТ/
    всичко звучи добре когато е направено с мерак и професионализъм......

Svetlin's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    46

Re: така е..но остаряваме с всяка Коледа !

Цитат Публикувано от banskia zet
    ................/БНТ/
    Т'ва някава титла ли е или ?? че ми стана интересно
    и чудно, какво акцентира или може би целта е някаква друга
    на трибуквието ?

Петър Велков
    Guest

Re: така е..но остаряваме с всяка Коледа !

Цитат Публикувано от bodan
    Цитат Публикувано от banskia zet
    ................/БНТ/
    Т'ва някава титла ли е или ?? че ми стана интересно
    и чудно, какво акцентира или може би целта е някаква друга
    на трибуквието ?
    Прилича на нещо като абревиатура - БаНския зеТ

да оставим "закачките"щото не .....

Ами ,мисля по "Банско"викат на това "българско нашенско творчество".Нека бъде така...иначе "годинките"са ми множко зад поялника и осцилоскопа,кат и под "антената"на предавательо.ха..ха ..ах!
    Но сериозно сега ,малкото история я пиша не заради себе си ,не като някаква хвалба или самохвалство а от гордост ,че тук радиотехниката е на много по високо ниво от много европейски държави.И когато наши колеги са ставали причина за разветия трибагреник винаги съм се чуствал гордо.Защото ние всички тук в този Форум сме частица от него.Радвате ме и заради това Ви описвам "малко история".Иначе има какво да споделя и в технологиите,особено от "онова"време.А защо искам да подарявам на такива наши последователи?Защото само те могат да оценят една запазена "лампа"от онези мой детски"години!
    С приятелски чуства и Весели празници!
    "банския зет"/българско нашенско творчество/....
    всичко звучи добре когато е направено с мерак и професионализъм......

alexandrov
    Guest
    Welcome!

Може ли да попитам как се взимат решенията за затваряне на дадена тема от модераторите.Като се съгласувате по между си или един на който не му е кеф взима решение и другите козируват чинно.Не може така намирисва ми на тотолитаризъм.На мен темата ми харесваше.Момчето си изпусна нервите но беше провокирано.Защо не му дадохте време да се извини.Нека не прилагаме закона на стадото-по различния да бъде изяден.И вижте в другия форум колко теми се обсъждат вече.Надявам се че този форум няма да стигне до там.Призовавам ви за малко повече търпение.Между другото Diabolik не го познавам и не искам да му ставам адвокат а говоря по принцип.

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    46
    Има начин за съгласуване на решенията - темата беше на ръба още от вчера. С Диаболик е разговаряно и на лични от модератири по отношение на начина му на писане. Ако това отговаря на въпроса ти - ще се радвам да прекратим търканията по този въпрос.

Когато някой нарушава добрият тон си получава съответното наказание.Изтриването на тема в която са взели участие доста хора, при това не е пусната от предизвикалият "скандал"ми се струва неуместно.Вярно че темата се осакатява когато се заличат отделни мнения или части,но това е по приемливо според мен.
    Всъщност на мен не ми пука,просто са ми неприятни асоциациите с другия форум,макар че тук все пак се изтъкват причини.
    Спирам да пиша че ако ме изгоните и от този форум ще ме налегне скука.
    Николай Драганов

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    46
    Николай, никой нйкого не гони.
    Мързи ни да тичаме
    По отношение на темата - който иска да пусне нова - който иска да потърси старите и да ги раздвижи.
    ПП Моля ви наистина да спрем коментарите.

Петър Велков
    Guest
    Имам въпрос. Как все още търпите изказвания като това:
    Цитат Публикувано от HIVE
    Вземи се удари ти - да си чувал че реномирани фирми слаби класове не произвеждат?Да не са луди като тебе да се излагат.
    Не знам дали съм пръв и дали ще има други след мене, но
    апелирам за отстраняване на потребител HIVE от форума поради следните причини:

1. Лошо отношение към уважавани потребители на форума
    2. Още по-лошо отношение към "обикновените" потребители
    3. Лични нападки, обиди и лошо държание и към двете споменати групи
    4. Заливане на форума с невярна, подвеждаща и затъпяваща информация.

И пета точка, която не е описана в правилата на форума: постовете на въпросния потребител ме отвращават. Прочитайки негови писания, виждайки снимки на негови "продукти", четейки как озвучава цигански сватби и пр. желанието ми за продължаване с четенето умира.

Нима нямате нищо против хора като него да оронват авторитета на форума?

satansho's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    46
    е те на тва му се вика слободия,някой някого не харесва и аре предложение за изключване ...
    аз не виждам с какво те е обидил лично,щото ако е така всеки може да извади всичко от контекста и да се нарече обиден
    малко ви е много демокрацията май... ,много станахте ревльовците на рамото Ангелово...

Фен Angel's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    54
    Имам достатъчно сухи кърпи.

HIVE успя да си заслужи отстраняването, не е сефте. Опитът за диалог с него е подобен на спор с телевизора. Белята е, че неговият е настроен постоянно на "Канал 3".

Слушалкаджия Стефан's Avatar
    Членува от
    Dec 2007
    Възраст
    25
    СКАТ по му приляга

Цитат Публикувано от satansho
    е те на тва му се вика слободия,някой някого не харесва и аре предложение за изключване ...
    Не е до нехаресване.....въпроса е че HIVE откровенно подвежда юзърите в този форум.Например той твърдеше че някакъв негов филтър бил съгласуван и одобрен от фирма Обертон.Аз проверих - обадих се до фирмата (всеки който има делови или приятелски взаимоотношения с фирмата може да провери ) - твърдението му просто не отговаря на действителноста.И не само това негово твърдение беше подвеждащо....
    Моята галерия diy-проекти
    http://vuicho.snimka.bg/other/diy-oz...veri.30205.all
    профи ОТ (и други) http://stoevdiy.snimka.bg/hobby/ot-i...eri.418371.all

Бегемот's Avatar
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    57
    Правилата трябва да се спазват

mbg's Avatar
    Членува от
    Apr 2007
    Възраст
    28
    Тва си е извън форума, няма нищо общо тука...

Членува от
    Nov 2007
    Възраст
    28
    Тъй като не намерих по-подходящо място да пиша, пиша тук-
    Има(м) проблем с форума- прочитам дадена тема, излизам от форума и като вляза пак тя свети като непрочетена.
    Проблема е от няколко часа.

Страница 1 от 7 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени