Страница 4 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4
Резултати 76 до 88 от 88

Тема: Относно този раздел

Тонти пак се появи, да раздава житейски опит и мъдрост, мислейки си, че е вече голямо момче и знае всичко за живота!

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

За казармата може и тема да се отвори, да се обсъди(както с кабелите) що е то казарма и има ли почва у нас , да не се цапа тук. А пък за задължението-нЕма нужда.
    Нали за това е форум, всичко да е на доброволни начала. Никой никого не е довел насила и никой никого не държи на сила тук.
    А и аз например около година четох тук преди да си сглобя системката.
    Поздрави

alexandrov
    Guest
    Абе системата нищо не гарантира, ама по тая логика и дипломата нищо не гарантира, и произхода, и расата, и поведението, и начина на изразяване, и маниерите... Гаранции никога няма за нищо. Но всички това са признаци, които ни помагат да си съставим представа що за човек имаме насреща.
    Едно е да ръсиш мозък възоснова на четене, друго е възоснова на опит. Четенето не може да замести опита. Казвам го щото съм си изстрадал съвети от Велики Теоретици. Като казвам опит имам предвид и в правенето, и в слушането.
    Та аз съм ЗА хората да си слагат системите, но ПРОТИВ задължението за това. Свободата преди всичко. Който има добра воля да го направи.

Цитат Публикувано от Петър Велков Покажи мнения
    Всичко останало е буламач и опити за насаждане на псевдо-демокрация където не й е мястото...
    Хайде и аз да се изходя в темата

Предлагам да се въведе рейтингова система за потребителите (не за мненията им) с над 200/500/1000/ поста (задраскайте излишното), както за торентите в замунда.нет - оценка от 1 до 5, която може да се дава от всички останали потребители, минимум 20/50/ гласа, за да се покаже рейтинга, но и възможност за промяна на оценката от страна на потребителите (след минимум 1/2/4 седмици), които вече са гласували. Ниският рейтинг да не води до административни мерки. Надявам се, че това ще свали носовете на форумните графомани
    Не знам дали платформата го позволява

alexandrov
    Guest
    Не може да разчиташ на рейтингова система в държава, в която най-гледаните предавания са турските сериали, а най-голямата попзвезда е дебел изрусен циганин-травестит с брада.

Ретрофил Виктор Симов's Avatar
    Членува от
    Apr 2010
    Възраст
    50
    Цитат Публикувано от alexandrov Покажи мнения
    Не може да разчиташ на рейтингова система в държава, в която най-гледаните предавания са турските сериали, а най-голямата попзвезда е дебел изрусен циганин-травестит с брада.
    И чалгата...и чалгата...

извънземен аудиофил kygar's Avatar
    Членува от
    Nov 2007
    Цитат Публикувано от ДРГеоргиев Покажи мнения
    Тежка службица си изкарал, ама пак си минал леко
    .И моята беше много лека-Звездец,кашишкият полк-триъгълника на живота

извънземен аудиофил kygar's Avatar
    Членува от
    Nov 2007
    Цитат Публикувано от alexandrov Покажи мнения

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    48
    Цитат Публикувано от L.K. Покажи мнения
    Вай-вай... Попитах за полезността, а то стана high-end война. От разискванията се убедих, че е полезно в раздела да се представят всякакви системи. Ако сте съгласни с мен нека минем към по-интересни дискусии.
    +1

DIN-45500 ingkunev's Avatar
    Членува от
    Mar 2011
    Възраст
    50
    Цитат Публикувано от Петър Велков Покажи мнения
    ...Не трий, Кънев, не трий Един мъж като каже нещо стои зад думите си. А казармата..... казармата е раждала и винаги ще ражда (когато и където я има) единствено комплекси. А aз своята "казарма" съм я минал по много по-труден начин от това да лижеш подметките на старшината и от време на време да миеш коридора с четка за зъби. Не ме мисли мен
    Трия Петьо защото счетох че е много по-важно да се спазва добрия тон, отколкото да се влиза в програмата на някой трол. Пък било то и админ !!!
    И след като си отворил тема веднъж, дай да видим какво е туй толкоз тежко нещо, дето те е превърнало в мъжле ... Щото нещо форумното пространство не е убедено в таквиз изтории ...
    Редактирано от ingkunev; 18 December 2012 в 11:13.
    Най-сладките неща в живота, са и най-тихи ... е, поне в началото ...
    ... и ... то, моженето не е като имането ...

Администратор DAY's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    52
    Цапайте, цапайте, кой ще чисти после след вас? Давам още един ден за словоизлияния извън темата - казарма и прочие и след това трия. Александров, може и ти да го направиш.
    ДА СЕ ПУКАТ ДУШМАНИТЕ!

Цитат Публикувано от ingkunev Покажи мнения
    Трия Петьо защото счетох че е много по-важно да се спазва добрия тон, отколкото да се влиза в програмата на някой трол. Пък било то и админ !!!
    И след като си отворил тема веднъж, дай да видим какво е туй толкоз тежко нещо, дето те е превърнало в мъжле ... Щото нещо форумното пространство не е убедено в таквиз изтории ...
    Имаше един израз подходящ за случая, май беше " Дришльо "! Не знам, само някой да не се припознае ....

--------------------------------------
    [COLOR=#ff0000]момчето почива до 01.01.2013г.
    alexandrov[/COLOR]

Данаил Георгиев ДРГеоргиев's Avatar
    Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    42
    Ехххххххх, глупостта и простащината на някои участници от форума е безгранична като и вероятно безкрайната вселена!
    Поздравления за адекватното действие на "alexandrov" Браво! Браво!
    Аз си мисля, че всеки и моментално трябва да бъде в пуснат отпуска ако се държи просташки, невъзпитано и др.!

[COLOR=#ff0000]ЕДИТ: Моля и ти да внимаваш с изразите, да не го последваш!(DAY)[/COLOR]
    High-End Player SONY CDP-XA50ES & DENON DVD-A1XV /High-EndDENON PMA-2000IVR The ultra-high-current (UHC) MOS single push-pull amplifier technology -High end audio formats like DVD-Audio and SACD are supported by the 10Hz-100kHz frequency response of this amp /High-End modified speakers ACR RP-150

Страница 4 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени