Резултати 1 до 8 от 8

Тема: Боя за стена на екран на проектор

kabel's Avatar
    Членува от
    Nov 2007
    Възраст
    48

Боя за стена на екран на проектор

Дайте идея за някаква боя за стената за що годе прилична картина.В момента съм с някакъв не лош латекс но ако има по добро ще пробвам.Екрана е на двора и го вали и пече така че фабрични екрани не стават.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Цитат Публикувано от kabel Покажи мнения
    Дайте идея за някаква боя за стената за що годе прилична картина.В момента съм с някакъв не лош латекс но ако има по добро ще пробвам.Екрана е на двора и го вали и пече така че фабрични екрани не стават.
    [COLOR=#ff0000]Bis: Форумен археолог, а?
    Не по тоя начин....

[/COLOR][COLOR=#FF0000]изтрито[/COLOR]

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    51
    Щом екранът е на двора няма да е бял и добре отразяващ дълго време.

Е не съм видял,че е толкова стара де

Какво стана с боята че ми е интересно.
    Marantz AV7005+MM7055, Oppo BDP-105 , front ATC SCM19v2, Center ATC C3Cv2, Surr. ATC SCM7v3 , Sub. Velodyne spl 10 , Chord Cadenza Reference ,chord signature reference, chord chorus reference

Администратор DAY's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Темата е от 2008 г! Иначе пробвай това или това
    ДА СЕ ПУКАТ ДУШМАНИТЕ!

Гледам, че темата не е хич актуална, но съм сигурен, че не само мен ме вълнува.
    Напоследък се появиха страшно много видове бои, аз лично бноядисах 92 инча стена с бял мат, прожектирам с Benq MS524 DLP и съм доволен от картинката.
    Истината е, че след като се поразчетох за екрани и бои, ми се иска да експериментирам с нещо ново.
    Едната опция е висококачествена сатенена боя, която има лек гланц, и на пипане не стърже като обикновения латекс. Сигурен съм, че ще има по-добри рефлективни способности от мата.
    Втората опция, достъпна у нас е боя специална за екрани - Mighty Brighty.
    Разликата е 30лв за едната срещу 210 за другата.
    Някой тествал ли е да прожектира на сатен или на специална боя и има ли толкова голяма разлика, колкото се рекламира, че ще се получи?

Цитат Публикувано от Svetoslav Покажи мнения
    Гледам, че темата не е хич актуална, но съм сигурен, че не само мен ме вълнува.
    Напоследък се появиха страшно много видове бои, аз лично бноядисах 92 инча стена с бял мат, прожектирам с Benq MS524 DLP и съм доволен от картинката.
    Истината е, че след като се поразчетох за екрани и бои, ми се иска да експериментирам с нещо ново.
    Едната опция е висококачествена сатенена боя, която има лек гланц, и на пипане не стърже като обикновения латекс. Сигурен съм, че ще има по-добри рефлективни способности от мата.
    Втората опция, достъпна у нас е боя специална за екрани - Mighty Brighty.
    Разликата е 30лв за едната срещу 210 за другата.
    Някой тествал ли е да прожектира на сатен или на специална боя и има ли толкова голяма разлика, колкото се рекламира, че ще се получи?
    Зависи от боята в MPW20 имаш перли в покритието, а в MPW10 нямаш. Когато се смесват компонентите на покритието, се изчислява по таблица колко перли да се сложат в зависимост от качествата на проектора.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени