Страница 2 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Резултати 26 до 50 от 83

Тема: HiFiEngine.com

Усмихнат hifiresearch74's Avatar
    Членува от
    Dec 2013
    Възраст
    45
    Шматки са, сега реших да им кача схемата на трета ревизия Quad 303 и ... "Тази функция е недостъпна за Вас"...
    Айде...
    В "Мои качвания" от където оня ден гледах от кое колко съм им пращал сега всичко е нулирано.
    На Адам7 сервизното също "потъна"... сега може и да изплува някъде платено
    ..."има нещо гнило в" Енджиня...
    Редактирано от hifiresearch74; 11 November 2019 в 11:32.
    При техниките е като с децата - "Моите са най-хубави !"
    Хората музиките си менят , но нрава - не !

https://www.youtube.com/channel/UCok...gKUBQ/featured
    Технологиите се доминират от два вида хора: едните разбират онова, което не могат да управляват, а другите, управляват онова, което не разбират.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    Да не го хостват в Дания?

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    Още не са ме "резнали". Историята с качените схеми и сервизни описания все още седи.
    Учените са открили, че 90% от хората са симулирали еволюцията.

Членува от
    Dec 2013
    Възраст
    45
    Цитат Публикувано от ittso Покажи мнения
    Още не са ме "резнали". Историята с качените схеми и сервизни описания все още седи.
    странно, дали има общо с това, че в събота в requests питах упорито какво става с качванията , подсетен от тази тема, и заради погубено инфо по хардове си настоях обратно за ръководството за едни активни колони адам, които пак имам...
    ...да би мирно седяло...
    Но почна да ми друго- периодично/често преглеждам това :
    https://www.hifiengine.com/forum/requests

и там честичко имаше тарикат търговски препратки към обяви, мейли в които @ е заменено с #, линкове за OLX и Алегро-то.
    Скрито през невинно споменаване на менюали за най-топ модели... и си престояват ден-два-три, докато ги изтрият от сайта...
    Сега като чета това :
    Email Addresses
    Please DO NOT post your email address or other contact details in public comments - email addresses can be exchanged through the Private Messaging system. Any email address posted on a public page will be deleted. Repeated abuse will be considered spam and lead to account closure.

Advertisements
    We currently do not allow classified advertisements, either for sale or wanted posts.

Trade Posts
    Commercial/trade posts are not permitted. Trade advertisements for products or services of any kind will be deemed spam and the offending account removed.

External Links
    Please note, members should only make external links directly to individual files that they have personally uploaded to their own webspace.

The comment and reviews sections of the library in particular are just that - for your comments and reviews on the piece of equipment. They are not link pages, places to drum up traffic, or to post 'snippets' from other websites, magazine reviews etc.
    Due to spam abuse, linking to files originally uploaded by a 3rd party for use on other sites, to file repositories/directories or commercial manual sites will result in that post being deleted. Repeated posting of such links will result in account closure.
    Also please note that we have no control over the content in external links - only files hosted in our manuals section have been verified by us.

започвам да си обяснявам евентуалната причина за ситуацията. Писнало им е от БГ и полски тарикатлъци и топселъри

Примерно при влизане предната седмица в този раздел гледам последен пост Manual for Kenwood Super Eleven receiver=
    викам си "`бах, `къв пък е тоя супер елевън?"
    цъкам
    и съобщението е всъщност нещо от сорта "Не откривам ръководство за този ресийвър на полски и не мога да го ползвам. Ако някой може - да се свърже на
    allegro.pl/oferta/wzmacniacz-kenwood-Super-Eleven-8472362812 .... измислям си цифрите, естествено не ги помня

по подобна схема поне 4-5 пъти упорито излизаше такова търсене лятото уж за Филипс СД960 ама на български и пишете на urungu4#abv.bg
    и вътре кретенът шляпнал любимото за БГ продавалниците :
    "Съчетава се перфектно с : Arcam , Alpage , AKAI , AIWA , BASF , Braun , BOSE , B&W , Cambrige Audio , DENON , Dual , EUMIG , FISHER , GRUNDIG , Harman Kardon , HITACHI , JBL , JVC , KENWOOD , Lenco , LUXMAN , Marantz , Mitsubishi , NAD , Naim , Nakamichi , NEC , National , Nikko , ONKYO , Panasonic , PHILIPS , Pioneer , REVOX , ROTEL , SABA , Sansui , SONY , SANYO , Schneider , SCOTT , SHARP , Sherwood , TEAC , Tandberg , Technics , TOSHIBA , TENSAI , TELEFUNKEN , Tascam , UHER , UNIVERSUM , YAMAHA , WEGA , SIEMENS , JAMO"
    сякаш има търсачка в този раздел, та ще му помогне
    какъв менюъл, какви пет лева, братче

и явно им писна и ни дърпат шалтера пак
    интересно, че вчера вечерта не ме спряха да изтегля менюъл за филипс и да си го телбодирам даже
    20191111_111426.jpg
    Редактирано от hifiresearch74; 11 November 2019 в 12:32.

Технологиите се доминират от два вида хора: едните разбират онова, което не могат да управляват, а другите, управляват онова, което не разбират.

Членува от
    Dec 2013
    Възраст
    45
    Тук пък при нас е дразнещо, че често нонстоп при опит да качиш картинка излиза това
    Untitled.jpgи пак, и пак, и пак .... и накрая си викаш "заеби..." и си продължаваш с обичайните служебни задачи за деня....

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    Цитат Публикувано от hifiresearch74 Покажи мнения
    Тук пък при нас е дразнещо, че често нонстоп при опит да качиш картинка излиза това
    Untitled.jpgи пак, и пак, и пак .... и накрая си викаш "заеби..." и си продължаваш с обичайните служебни задачи за деня....
    Според мен проблемът е в телевизорът ти. Никога не съм виждал подобен екран, и не помня да съм имал проблем с ъплоуд на файлове. Разбира се, ако са под ограничението за максимален размер на файла и с харесваните от сърверО разширения...

koko_74's Avatar
    Членува от
    Dec 2011
    Възраст
    48
    При проба за влизане, казва че ip ми е с провайдър Виваком и юзърите на този интернет провайдър са с ограничени права за теглене на файлове, поради злоупотреби и комерсиална употреба на съдържания от сайта хайфай енджин. Като пише, че забраната е за неопределено време, дават и с А1 също. Явно някой идиот е теглил майка си и баща си от сайта, вероятно с програма за промяна на ip и понеже е теглил доста, са го засякли. Българска скапана работа! Заради един двама идиота, страдат всички останали. И това са хора, които вероятно наистина продават ръководства.

Лириански аудиофил kygar's Avatar
    Членува от
    Nov 2007
    Цитат Публикувано от koko_74 Покажи мнения
    Явно някой идиот е теглил майка си и баща си от сайта, вероятно с програма за промяна на ip и понеже е теглил доста, са го засякли. Българска скапана работа! Заради един двама идиота, страдат всички останали. И това са хора, които вероятно наистина продават ръководства.
    Защото българина е толераст- педер@ст! Хак му е
    Не се прави на юнак и не бъди глупак! - Доналд Тръмп

При мен ми дава грешна парола / потребител.

koko_74's Avatar
    Членува от
    Dec 2011
    Възраст
    48
    На мен в момента също ми дава Вече грешка парола и юзер. Явно БГ сме аут вече.

Цитат Публикувано от kygar Покажи мнения
    Защото българина е толераст- педер@ст! Хак му е
    Ама той хубаво, нека си е педер@ст, ама заради джендърските му номера сега страда цялата държава.
    То е ясно, че за в бъдеще по-добре няма да стане, ама дайте да търсим начин за прескачане на защитата.
    Аз лично пробвах повече от 10 проксита и пак не ме еб@ва за слива.
    Май ще падне голяма играчка, да се намери начин за безпроблемен достъп до теглене.

L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    VPN с някой извънембаргов компютър.

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    А защо не пробвате с любезно писъмце до съпорта или до чорбаджиите на сайта?
    Да се обясни, че мярката засяга много хора които са нормални и добронамерени потребители на сайта. Някои от тях подпомагат дейността им, като периодично качват по някой материал който липсва при тях.
    Че е редно да ограничат достъпа само на недобросъвестните. И т.н.

То и с един VPN вече ме изплю, та не знам.
    Май, като за начало, ако някой е на зор и сервизното няма намиране по други сайтове, май ще се наложи да ползваме услугите на наши потребители, които са в чужбина. Не е да няма такива тук.

Че е редно да ограничат достъпа само на недобросъвестните. И т.н.
    Това няма как да стане у нас. С тия 'плуващи' ай пи адреси, сещай се.
    Затова са решили няма бай Ганьо - няма проблем!
    Зле!

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    Цитат Публикувано от Петър Славов Покажи мнения
    ...Май, като за начало, ако някой е на зор и сервизното няма намиране по други сайтове, май ще се наложи да ползваме услугите на наши потребители, които са в чужбина. Не е да няма такива тук.
    Това решение пак ще е временно. Има ограничение на броя изтеглени документа, и потребителят от чужбинско бързо би попаднал в листата на тия с ограничен акаунт или без такъв...

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    Цитат Публикувано от Петър Славов Покажи мнения
    Това няма как да стане у нас. С тия 'плуващи' ай пи адреси, сещай се.
    Затова са решили няма бай Ганьо - няма проблем!
    Зле!
    XXI век сме. При браузване един компютър оставя значително повече следи от ИП адрес.

XXI век сме. При браузване един компютър оставя значително повече следи от ИП адрес.
    Да, така е, но ме съмнява чак до там да задълбаят с филтрирането. Пък и много работа за програмистите, ще падне голям писане.
    И в крайна сметка направо ще заприлича на някакъв вид геноцид. Къш комунисти мръсни оттука!

Ретрофил Виктор Симов's Avatar
    Членува от
    Apr 2010
    Възраст
    50
    Цитат Публикувано от koko_74 Покажи мнения
    На мен в момента също ми дава Вече грешка парола и юзер. Явно БГ сме аут вече.
    Айде честито! И при мен вече е така!

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    Юзера и паролата още бачкат. Да видим докога...

Pan_Ko's Avatar
    Членува от
    Mar 2008
    Възраст
    47
    И при мен все още си е наред всичко, но чакам изненада.
    CD Players - PIONEER PD-S06
    Speaker - INFINITY BETA 40
    Cassette Decks - PIONEER CT-S710
    Amplifiers - ONKYO INTEGRA A-9911

Членува от
    Apr 2010
    Възраст
    50
    Попрочетох за евентуалните проблеми и се натъкнах на това:

Why do I get an 'unrecognized username or password' message?
    If you receive the message 'unrecognized username or password' when logging in, please check that caps lock is off and that you are are using the correct character case in your username and password.

Another common reason for failed logins is entering an email address instead of a username when logging in. Logging in with an email address is not supported.

Also note that cookies must be enabled in your browser to login to the site.

Please note that accounts are automatically removed after 5 years of inactivity. If you wish to use the site again you are welcome to re-register using your original username if still available.

Което не е вярно,но...
    ...ще се опитам да си направя нова регистрация и да видим!

Вместо да хленчите и спамите по форуми, влезте в ибея и другите продавалници, намерете ги тия с подвързаните книжки и ми ги дайте. Аз, понеже все пак не съм Джак Ричър, ще взема Огромния и Видолов и ще им направм посещение със селфита...
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота...
    Аз трябва DSD-тата да ги конвертирам в SACD, че да ги слушам нативно.
    Ама това с тия източници си е лесната част. С пустите ампове е големия зор!

Членува от
    Apr 2010
    Възраст
    50
    Ами пререгистрирах се и всичко е наред...

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Вместо да хленчите и спамите по форуми, влезте в ибея и другите продавалници, намерете ги тия с подвързаните книжки и ми ги дайте. Аз, понеже все пак не съм Джак Ричър, ще взема Огромния и Видолов и ще им направм посещение със селфита...
    Вземи Чък.Той е достатъчен.

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени