Резултати 1 до 2 от 2

Тема: продавам Logitech Squeezebox classic

Членува от
    Feb 2008
    Възраст
    48

продавам Logitech Squeezebox classic

Много добър мрежов плеар с цифрови и аналогови изходи и прекрасни индикации - в нета има много инфо за него
    Сменил съм му изходните кондензатори с хубави, но съм го ползвал предимно през коаксиалния изход
    Дисплея е ярък и без следи от прогаряне, оригинално захранване но без дистанционно - поддържа протокола и на JVC и може да се управлява с всяко универсално дистанционно. Аз самият го ползвах с приложението zaza remote за телефон. Всъщност дистанционно е нужно само ако трябва да се сменя парола или твърд IP адрес - всички други команди се управляват през браузъра по мрежата
    По препоръки във форумите съм деинсталирал безжичната мрежова карта защото тя само повишава вътрешната температура, дори и да не се ползва, а аз за сериозно слушане винаги си ползвам кабелна връзка. като я изнамеря къде съм я прибрал ще я предоставя на новия собственик
    Плеарът е заключен към моя имейл адрес в сайта на Logitech, но ще бъде отключен за новия му притежател - всъщност тази екстра е само за слушане на онлайн радия от пакета на екстрите на Logitech, но за сериозно слушане на качествени флакове през локална мрежа е напълно излишна
    Не съм имал никакви проблеми с работата на боксчето, продавам го за да финансирам други мои проекти
    цена - 120лв

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Членува от
    Feb 2008
    Възраст
    48
    снимки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема