Резултати 1 до 5 от 5

Тема: Търся майстор

Търся майстор

Моля, препоръчайте ми добър майстор в София или някой, който да изяви желание да извърши профилактика на усилвател Nordmende PA1200. Не ми се праща по куриери. Преди време са сменени всички електролитни кондензатори, но профилактика на ключетата и другите подобни части не е правена. В момента се чува гъгнене на канали, но когато размърдам ключетата за Loudness или тези за превключване на входове този ефект изчезва. Появи се едно заглъхване в звука, което се изразява в намаляване на вискоите честоти и детайла в цялата картина. Смело ще заявя, че бюджетът е неограничен и при успешен резултат ще изненадам този, който ми помогне. Спестете ми заядливи и неуместни постове. Имам оригиналното сервизно упътване на усилвателя. Това е много красива машина и съм събрал цялата серия на марката в редкия черен цвят. Благодаря Ви предварително.
    Редактирано от o33y; 9 August 2019 в 19:37.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Усмихнат hifiresearch74's Avatar
    Членува от
    Dec 2013
    Възраст
    45
    Вижте сам първо чиповете на крайното стъпало дали са еднакви. На моят не са и от там- сходни явления. М/у другото - точно масово не са уеднаквени при ремонт на изгорял канал тук в БГ. Масово!
    Аз моят затова и съм го зарязал от поне 3-4 години... Иначе оригинални чипове се намират при Цецо. Само цел и време да има човек да следи появата им....
    При техниките е като с децата - "Моите са най-хубави !"
    Хората музиките си менят , но нрава - не !

https://www.youtube.com/channel/UCok...gKUBQ/featured
    Технологиите се доминират от два вида хора: едните разбират онова, което не могат да управляват, а другите, управляват онова, което не разбират.

L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    Димитър Димитров от Монтана е майстор по ключетата.

Членува от
    Aug 2015
    Възраст
    45
    Цитат Публикувано от L.K. Покажи мнения
    Димитър Димитров от Монтана е майстор по ключетата.
    +1
    И аз първо за него се сетих. Откъде толкова търпение в тоя човек за такива бъзикни....

https://bgaudioclub.org/member.php?3...80%D0%BE%D0%B2
    R2R Akai 4000DS mk2 + Deck Pioneer CT-506 + Amp Pioneer SA420 + Респром УС-221 + ОТМ 1-02

"Аз отдавна не се дразня от хора около мен, от които не зависи личното ми щастие и не ни свързват чувства.
    Пускайте катализатори на ферментационния им процес и после просто приемайте винаги с усмивка резултатите от кипежа." - hifiresearch74

Цитат Публикувано от hifiresearch74 Покажи мнения
    Вижте сам първо чиповете на крайното стъпало дали са еднакви. На моят не са и от там- сходни явления. М/у другото - точно масово не са уеднаквени при ремонт на изгорял канал тук в БГ. Масово!
    Аз моят затова и съм го зарязал от поне 3-4 години... Иначе оригинални чипове се намират при Цецо. Само цел и време да има човек да следи появата им....
    Оригинални са и еднакви. Просто ключетата искат нерви да бъдат разглобени и почистени. Знам, че не е нещо особено като усилвател, обаче от колекционерска гледна точка събрах целия сет от тази 1200 серия - усилвател, тунер, дек и грамофон. Затова искам да ги имам всички компоненти в добро състояние
    Редактирано от o33y; 9 August 2019 в 22:23.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени