Страница 2 от 2 ПърваПърва 1 2
Резултати 26 до 31 от 31

Тема: Мнение за denon avr-x550bt

machinow's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    40
    Чудесен е бил, лично ползвам кутия от DSP-A1000, но вътре нищо не съм оставил .
    На теб не ти трябва такава вехтория само с Dolby Pro Logic и механичен селектор. Ще го кажа пак, DSP-AX1 или в по-лошия случай DSP-A1 /DSP-Zxx DSP-AZ1 предполагам доста по-трудно ще намериш/. Dolby Digital декодерите на AX1 работят чудесно и определено на кино звучеше доста по-добре от някакво RX-V771 или подобно ....
    Ако можеш да му преглътнеш килограмите и размерите на табуретка, обаче ....... .
    Другите алтернативи май са Sony STR-DA50 / VA555ES, TA-V777ES и някакви такива .....
    DIY и нестандартно: PC->Xmos USB->PCM1704 цап -> CMOS дискретен пред -> 3-лентов активен дискретен крос -> хубави стъпалца -> 26W8861T + ER15RLY + XT25TG30-04

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Калояне, Калояне, накара ме да почна темата отначало!

Цитат Публикувано от doaiena Покажи мнения
    ...модела, дали става за слушане на музика, чрез неговия цап и колко би било качествено?
    ...
    Какви долбита, DNS-и и т.н.?

Което води до резона - защо не усилвател с DAC?
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Ремонтът на "Графа", бил като музиката на Графа!

machinow's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    40
    Чети още, по-надолу спомена, че и неко филм може да си пусне. Хубав усилвател/ресивър за кино може да става и за двете без особени претенции. А специално DSP-AX1 аз си направих труда да си го преместя в хубава малка кутия и го ползвам и за кино и като алтернативен ЦАП и предусилвател за музика. С някои ъпгрейди, свири чудесно еле па за онлайн съдържания - разбира се след предусилвателя си ползвам същата система от кросовер и стъпала и говорители.
    DIY и нестандартно: PC->Xmos USB->PCM1704 цап -> CMOS дискретен пред -> 3-лентов активен дискретен крос -> хубави стъпалца -> 26W8861T + ER15RLY + XT25TG30-04

Членува от
    Apr 2008
    Възраст
    43
    Че на dsp ax1 какво им е лошо на даковете-psm 1704 и df 1704.Свири си доста прилично.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

amonev's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    34
    През ръцете ми са минали много ресивъри от всички класове и да се говори, че не свирели в стерео е просто смешно поне за мен, а Yamaha dsp ax1 освен да изглежда впечатляващо на размер, за съжаление с нищо не ме е грабвала никога, все едно перде си сложил пред тонколоните, толкова сухо и по техните думи "натурално" звучи.

Има няколко машини, които нямат конкуренция и в днешно време се намират на добри цени в чужбина: Sony str da9000, Pioneer ax10, Denon avc ax1 и Yamaha dsp z9.

От тях на мен лично Sony da9000 най ми допада как звучи. Изключителен детайл и динамика. Него пропуснах да го тествам с крайно стъпало, вградените са class D, но дори с тях си е впечатляваща машина.
    Редактирано от amonev; днес в 06:33.

amonev's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    34
    А иначе моята дилема засега съм я приключил с ето тази комбинация.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 2 ПърваПърва 1 2

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени