Резултати 1 до 12 от 12

Тема: Запис на mp3/wma на двд диск

Членува от
    Jan 2011
    Възраст
    44

Запис на mp3/wma на двд диск

Здравейте.Въпроса ми е как да запиша двд с въпросните файлове музика,за да мога да събера доста албуми,които да слушам на стандартни настолни двд плеъри?Опита ми досега включва Nero и cdburning.И с двете не стана.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    Изследвай проблема. Един от проблемите е дълги файлови имена. За проба запиши само един албум. Смени имената на файловете с цифри. Ако се чете пробвай с по-сложна задача.

Членува от
    Jan 2011
    Възраст
    44
    Това го прочетох,като съвет в друг форум,но не даде резултат.

Любомир Стоев badwolf's Avatar
    Членува от
    Jan 2010
    Възраст
    42
    Цитат Публикувано от waspa Покажи мнения
    Здравейте.Въпроса ми е как да запиша двд с въпросните файлове музика,за да мога да събера доста албуми,които да слушам на стандартни настолни двд плеъри?Опита ми досега включва Nero и cdburning.И с двете не стана.
    Ashampoo Burning Studio, от менюто избираш ---> Запис или извличане на музика ---> Създаване на МР3 или WMA CD/DVD/Blu-Ray диск, натам мисля е ясно. Пре-конвертирането обаче няма как да го избегнеш, за сметка на това записаните дискове тръгват на всичко, дето съм пробвал.
    Който не пие в кръчмата, пие в аптеката... Народна мъдрост

Членува от
    Jan 2011
    Възраст
    44
    Цитат Публикувано от badwolf Покажи мнения
    Ashampoo Burning Studio, от менюто избираш ---> Запис или извличане на музика ---> Създаване на МР3 или WMA CD/DVD/Blu-Ray диск, натам мисля е ясно. Пре-конвертирането обаче няма как да го избегнеш, за сметка на това записаните дискове тръгват на всичко, дето съм пробвал.
    Ще пробвам и ще споделя резултат.

С някоя от тези програмки ще стане: Music DVD Creator, Apollo Audio DVD Creator, Audio DVD Creator, Ulead Burn.Now

Изповядвам единний светъл комунизъм, поправител недъзите на обществото.
    Чакам събужданието на народите и бъдащий комунистически строй на целия свят. - Галац, 20 април 1871 г., Хр. Ботйов

Аз, както обикновено, разглеждам случая от към тъпата му страна - за чий са ми 47-50 албума на един диск, който после я камилата, я...?

Когато 7-8 на едно CD изглеждат достатъчни!

И останаха ли още здрави DVD плейъри, устройство нещо като Windows Me или Виста, никому непотребно...

Пък и нали повечето DVD плейъри имат USB...

Както в рекламата - ...то требе и акъл!
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Членува от
    Jan 2011
    Възраст
    44
    @tarambuki Имам си причина да правя тези записи,затова и питам.Не е въпрос от тъпа или умна страна,а е въпрос на причини.

Цитат Публикувано от waspa Покажи мнения
    Нещо бъркаш генерално, за да не става работата. Не е до програма, защото болшинството от тях вършат едно и също нещо.
    Я кажи сега в какъв формат са ти файловете в момента? На компютъра ти ли са, на CD носители ли са? Кой режим избираш при запис с Неро и т.н.?

Дай повече подробности, за да мога да те напътствам по-коректно. Това, което искаш да направиш е абсолютно елементарна процедура. Би трябвало да се справиш без никакви усилия.

Освен това сложи един "дето не става" в комп и дай пропъртис, както и го отвори с експлоръра!
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Членува от
    Jan 2011
    Възраст
    44
    Обобщавам резултата.Първо благодаря на всички,които се включиха със съвети.Второ,закупих нови двд подложки,марка HP,и нещата заспаха.Записах ги с Неро,по начина по който бях записвал и предишните два.Весели и светли празници на всички.

Щом си се справил със записа, значи си свършил почти всичко правилно.
    Подозирам, че в твоят случай не опира толкова до 'маркови' подложки, колкото до записване на по-бърза скорост съчетано с много евтини подложки. Понякога тези двете на несъвместими.
    За сигурност, вече независимо от качествата на подложките избирай скорост на запис възможно по-ниска от падащото меню. (Масово при болшинството програми е избрана 'по дифолт' най-високата скорост на записвачката.)
    По този начин записани дисковете ти ще се четат на почти всички устройства, независимо от възраст и марка. Важното е разбира се да подържат по спецификация четене на DVD-R/DVD-RW.
    Редактирано от Петър Славов; 26 April 2019 в 20:51.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени