Страница 3 от 3 ПърваПърва 1 2 3
Резултати 51 до 67 от 67

Тема: Нови регистрации!

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Наистина, предайте им на момчетата как са нещата и да си изберат някакви никнеймове, които Бисер ще регистрира с временна парола. И ще имаме нови съфорумци скоро.

Аз ако бях мераклия, хич нямаше да се бавя, макар и по този начин да стават нещата.
    The difference between genius and stupidity is that genius have it's limits.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Усмихнат hifiresearch74's Avatar
    Членува от
    Dec 2013
    Възраст
    45
    Цитат Публикувано от Lyubcho_88 Покажи мнения
    работи....
    нямам думи просто....
    значи цялата пушилка е заради самата пушилка....
    остава Бисер да каже колко наистина са проявили желание, а той ги е "порязал" та се шумя толкова.
    При техниките е като с децата - "Моите са най-хубави !"
    Хората музиките си менят , но нрава - не !

https://www.youtube.com/channel/UCok...gKUBQ/featured
    Технологиите се доминират от два вида хора: едните разбират онова, което не могат да управляват, а другите, управляват онова, което не разбират.

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    Цитат Публикувано от hifiresearch74 Покажи мнения
    работи....
    нямам думи просто....
    значи цялата пушилка е заради самата пушилка....
    остава Бисер да каже колко наистина са проявили желание, а той ги е "порязал" та се шумя толкова.
    Това че работи е хубаво. Което не пречи да е нещо което е неочаквано като начин за регистрация на кандидат-потребителя, и затова желаещите да не успяват да се регистрират.
    Редактирано от ittso; 20 May 2019 в 15:06.
    Учените са открили, че 90% от хората са симулирали еволюцията.

Цитат Публикувано от DAY Покажи мнения
    Виж колко е просто. Ти, който изписа "м-найсе" поста да мрънкаш как било лошо, недемократично и т.н., защо не изпрати на лични списък на тези хора с които ТИ си разговарял и Бисер да ги активира? А вместо това мрънкаш денонощно по всички теми? Помисли с какво ТИ си допринесъл и как можеш да допринесеш за развитието на Форума!
    Ето казвам ти - мога да допренеса за организацията на форума. Имам дългогодишен опит с това в други форуми и предлагам известни промени. Всячески се старая да ви е по-лесно на вас и да има по-висока посещаемост и ред
    Да, но вие явно имате друга визия над нещата и целите друго, което си е ваше право разбира се.

Помъчих се уж да помогна, а целия келепир от тази работа е неразбиране, заплахи за бан в темите и на лични(едното от теб) и нищо повече.
    Затова смятам да намаля до минимум писането си в този форум, особено по организационни въпроси.
    Да се боря с вятърни мелници не ми е присъщо, няма смисъл.

Цитат Публикувано от Lyubcho_88 Покажи мнения
    Любчо, този линк за свръзка не върши работа!
    Човека каза, че е писал в тази форма и никой не отговаря. Даже помислил, че мейла му се отхвърля, като спамерски и е пробвал пак да пише с мейла на жена си - пак без отговор. Колегата му също е пробвал оттам и пак нищо. С две думи тази форма е безполезна.
    Точно затова поисках да се даде мейл, който някой го проверява отвреме-навреме, та да има резултат.
    Да, ама...
    Редактирано от Петър Славов; 20 May 2019 в 15:20.

Администратор DAY's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    53
    Цитат Публикувано от Петър Славов Покажи мнения
    ...
    Затова смятам да намаля до минимум писането си в този форум, особено по организационни въпроси.
    Да се боря с вятърни мелници не ми е присъщо, няма смисъл.
    Да, благодаря, може да се ограничиш до техническите теми...
    ДА СЕ ПУКАТ ДУШМАНИТЕ!

Членува от
    Aug 2015
    Възраст
    45
    абе, пушек да става, ама докога......, а е толкова просто всичко.
    Akai 4000DS mk2 + Респром УС-221 + ОТМ 1-02

"Аз отдавна не се дразня от хора около мен, от които не зависи личното ми щастие и не ни свързват чувства.
    Пускайте катализатори на ферментационния им процес и после просто приемайте винаги с усмивка резултатите от кипежа." - hifiresearch74

Цитат Публикувано от Rumb@ta Покажи мнения
    Наистина, предайте им на момчетата как са нещата и да си изберат някакви никнеймове, които Бисер ще регистрира с временна парола.
    Ако Бисер одобри този вариант, ще го направя.
    И без това с човека си разменихме телефоните и два пъти ми върти оттогава, да пита има ли решение.
    Ако Бисер одобри варианта, ще му кажа на човека да си измислят някакви никове с колегата му и да ми ги каже. Ще ги пратя на лични на Бисер да ги регистрира с временни пароли, пък после като им ги съобщя да си ги сменят, като всичко мине успешно.
    Ако Бисер разрешава този начин, нека каже.
    Редактирано от Петър Славов; 20 May 2019 в 15:53.

Администратор DAY's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    53
    Ако Бисер одобри този вариант, ще го направя.
    И без това с човека си разменихме телефоните и два пъти ми върти оттогава, да пита има ли решение.
    Ако Бисер одобри варианта, ще му кажа на човека да си измислят някакви никове с колегата му и да ми ги каже. Ще ги пратя на лични на Бисер да ги регистрира с временни пароли, пък после като им ги съобщя да си ги сменят, като всичко мине успешно.
    Ако Бисер разрешава този начин, нека каже.
    OK! Ето това е приказка
    ДА СЕ ПУКАТ ДУШМАНИТЕ!

DAY, гледам, че и ти си с администраторски права.
    Ако можеш да се справиш, може и на теб да ги пратя никовете. Да не тормозим за всичко Бисер.
    Ако кажеш, веднага ще въртя на човека да говори с колегата си и да действаме, да се свърши веднъж с тези драми.

Пък вече, ако има други желаещи за регистрация, да му мислят някакси как да търсят връзки или познати във форума.
    Аз повече не поемам ангажимент за такова нещо.

...
    Аз повече не поемам ангажимент за такова нещо.
    Митето, уж голям го вадеше, сега отбой?
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота...
    Аз трябва DSD-тата да ги конвертирам в SACD, че да ги слушам нативно.
    Ама това с тия източници си е лесната част. С пустите ампове е големия зор!

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Не знам защо ме карате да пиша отново и отново онова, което многократно повторих?!
    Ще активирам ръчно всеки желаещ. Само ми трябва точен никнейм. Ако искате на ЛС, ако искате тук го пишете...както намерите за добре. И по телефона става, ама през него не влизам в админ панела, че е тегаво и опасно...
    Разбира се, човека трябва да е направил опит за регистрация и да чака оторизация. Няма как да активирам нерегистриран...
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост.
    За хората без чувство за хумор: "Не се страхувайте! Най-страшното ви се е случило вече!"

Цитат Публикувано от Bis Покажи мнения
    Не знам защо ме карате да пиша отново и отново онова, което многократно повторих?!
    Ще активирам ръчно всеки желаещ. Само ми трябва точен никнейм. Ако искате на ЛС, ако искате тук го пишете...както намерите за добре. И по телефона става, ама през него не влизам в админ панела, че е тегаво и опасно...
    Разбира се, човека трябва да е направил опит за регистрация и да чака оторизация. Няма как да активирам нерегистриран...
    Човека е пробвал многократно. Всеки опит за регистрация, още самото пипване на бутона "регистрирай се" завършва с този екран:

Не можеш да направиш даже и опит да си впишеш някакви данни. Всичко завършва на секундата с този екран и край, до там си.

Иначе човека ми даде единия ник, по-късно като се свърже с колегата си ще ми даде и другия и ще ти ги пратя на лични.
    Попита също мейли да дават ли някакви за регистрацията?
    Редактирано от Петър Славов; 20 May 2019 в 20:34.

Ша има ли чалъм да се вербуват консултанти по електроника, които да помагат ?
    Нз как ще ги мотивираме обаче .
    п.п.
    На мен са ми помагали хора тук, да благодаря, оценявам го.

Иначе, във форума за електроника (eshop мисля), ме баннаха на мига - след първия тъп въпрос .
    Редактирано от emosms; 20 May 2019 в 20:48.

Просто можеш да ме питаш

Вербовката я остави за някои мацки!
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота...
    Аз трябва DSD-тата да ги конвертирам в SACD, че да ги слушам нативно.
    Ама това с тия източници си е лесната част. С пустите ампове е големия зор!

Големи благодарности на Бисер!
    Свърши работа.

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    Администрацията, май алгоритъмът за регистрация не работи както си го представяте и очаквате...
    Учените са открили, че 90% от хората са симулирали еволюцията.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 1 2 3

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени