Страница 2 от 2 ПърваПърва 1 2
Резултати 26 до 40 от 40

Тема: DAC/Звукова карта?

Членува от
    Jan 2011
    Възраст
    43
    Цитат Публикувано от reader63 Покажи мнения
    В службата ползвам този: https://www.ebay.co.uk/itm/HiFi-USB-...-/272548418440
    Прилично свири за тези пари. Тези китайци от Douk Audio са сериозни и имат складове в Европа..., Няма опасност да ти сложат ДДС, както най-вероятно ще стане с този от Алиекспрес.
    По Коледа ми излезе около 140 лв с доставката от Германия до България.
    А с какви колони и усилвател го слушате,че и аз си търся за офиса нещо подобно.Малко повече инфо ако споделите,ще бъда благодарен.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Системата е абсолютно непретенциозна: усилвател Teac A-H500 и тонколони Chario Hyper One. Основно ползвам китайската играчка за слушалките - също нисък клас AKG. Както казах не е нищо особено като звук, но в този ценови клас би било наивно да се очаква нещо друго. Основното предимство е, че възпроизвежда на практика всички музикални формати.
    Sonus Faber Liuto speakers; Wadia DSD DAC & Audiolab 8300MB mono power amps;

Членува от
    Jan 2011
    Възраст
    43
    Системата е абсолютно непретенциозна: усилвател Teac A-H500 и тонколони Chario Hyper One. Основно ползвам китайската играчка за слушалките - също нисък клас AKG. Както казах не е нищо особено като звук, но в този ценови клас би било наивно да се очаква нещо друго. Основното предимство е, че възпроизвежда на практика всички музикални формати.
    Благодаря.Не е толкова непретенциозна системата ви(поне според моите възможности и разбирания).Явно при мен ще е напълно удовлетворяващо устройството.Аз съм с усилвател Technics SUV-500 и ОТ Mordaunt Short 3та та серия.Слушам от компютъра.Извинява се за спама в темата на колегата....

Изпуснах DAC-a на Пирата от пазара Но пък и цената ми беше висока. Връщам се на китаеца на Leaf Audio. Вечерта мисля да го поръчам.

При китаеца вземаш ли под внимание това, че в общия случай върху тази цена ще има ДДС и митнически такси. Може да извадиш късмет и да минеш метър, но по принцип имай нагласа, че и те се плащат.
    Sonus Faber Liuto speakers; Wadia DSD DAC & Audiolab 8300MB mono power amps;

Точно от Aliexpress имам повече от 250 поръчки и само 3 ми отидоха в митница. 1 платих, 1 беше за по-малка сума и си я взех без да плащам нищо и 1 я върнах, защото надвишаваше лимита с много малко и въжбще не ми се връзваше. Ще рискувам

Който играй - пичели...!
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Ремонтът на "Графа", бил като музиката на Графа!

Favorite777's Avatar
    Членува от
    Jun 2015
    Възраст
    39
    При китаеца вземаш ли под внимание това, че в общия случай върху тази цена ще има ДДС и митнически такси. Може да извадиш късмет и да минеш метър, но по принцип имай нагласа, че и те се плащат.
    Имам направени доста поръчки от Китай и когато сумата е голяма ги моля да пишат на пакета 15$. До сега никога не са ми отказвали. Иначе си е "тото" с тази митница.

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    49
    Пишат го, и даже ти изтипосват молбата на етикета с copy-paste...
    Добре, че и митничарите не задълбават при по-малки пакети.
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост.

Aleksam78's Avatar
    Членува от
    Sep 2016
    Възраст
    40
    Цитат Публикувано от Favorite777 Покажи мнения
    Имам направени доста поръчки от Китай и когато сумата е голяма ги моля да пишат на пакета 15$. До сега никога не са ми отказвали. Иначе си е "тото" с тази митница.
    Има си определени видове стоки, при които не можеш да ги излъжеш, понеже са се поизучили.
    Например телефони.
    "Sometimes less is more"

Favorite777's Avatar
    Членува от
    Jun 2015
    Възраст
    39
    Цитат Публикувано от Aleksam78 Покажи мнения
    Има си определени видове стоки, при които не можеш да ги излъжеш, понеже са се поизучили.
    Например телефони.
    Така е, но и за там си има вратички. Вече няколко телефона на Xiaomi поръчакме от определен търговец в Алито без да минават митница.

Favorite777's Avatar
    Членува от
    Jun 2015
    Възраст
    39
    Цитат Публикувано от Bis Покажи мнения
    Пишат го, и даже ти изтипосват молбата на етикета с copy-paste...
    Добре, че и митничарите не задълбават при по-малки пакети.
    Такова нещо до сега не ми се е случвало, нито на мен нито на познатите ми, но не е невъзможно. Аз им пиша подробно, че това го искам за да избегна митица. Ако китаеца не е разбрал точно какво искам може и така да направи.
    Редактирано от Favorite777; 11 January 2019 в 11:25.

Направих поръчката, даже сутринта видях, че промоцията е изтекла и вече е 7$ по-скъп Писах им да го декларират на 14.50.

Като пристигне ще пиша отзиви. Надявам се да се положителни

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    49
    Цитат Публикувано от Favorite777 Покажи мнения
    Такова нещо до сега не ми се е случвало, нито на мен нито на познатите ми, но не е невъзможно. Аз им пиша подробно, че това го искам за да избегна митица. Ако китаеца не е разбрал точно какво искам може и така да направи.
    Мисля, че някъде запазих опаковката, като куриоз... Ако я открия из склада, ще я снимам за да видиш. Не ми се рови сега в хисторито на поръчките, за да видя какво поръчвах...май някаква ксенонова лампа беше.
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост.

Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Последната!
    Пет дни по-рано...
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Ремонтът на "Графа", бил като музиката на Графа!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 1 2

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени