Страница 3 от 3 ПърваПърва 1 2 3
Резултати 51 до 54 от 54

Тема: DAC/Звукова карта?

Смених му операционните усилватели с LM4562. Миии, друго си е Липсват шумовете, по-чист звук, повече детали, повече топлина.

Обаче с тия преходници се наиграх здраво. За да затворя кутийката не ми достигаше 0,5 - 1,0мм и падна едно шлайфане на преходниците в дака. Е, не беше достатъчно шлайфането Не знам откъде ми дойде гениалната идея да затворя дака, въпреки лекото напрежение на платката. Хубаво, затворих я, обаче единия канал започна да пращи и не му се искаше да свери. Та падна една смяна на интегралките и накрая установих, че единия конектор не прави добър контакт. Добре, нагласих го някак си, обаче интегралите пак си опираха в горния капак. Дойде и следващата гениална идея да изшлайфам с дремел ограничителите на всяко краче на ОП-тата. Е, стана, и успях да го затворя без да има нежелани ефекти. Обаче сега като го потупам малко по-силно и прекъсва Дразни ме и искам да му сложа LM4562. Някой може ли да ми каже, откъде мога да си купя оригинални чипове?

https://photos.app.goo.gl/vXsgUqNcwhj93iweA

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    От Стефан - http://stesys.eu/ocart/index.php?rou...&search=LM4562

SMD са и тъкмо няма да ти надигат. Само едни преходни платчици трябва да си вземеш.

…. Ааа, те и на платката са ти SMD.
    Редактирано от Rumb@ta; 18 February 2019 в 22:20.
    The difference between genius and stupidity is that genius have it's limits.

Искам директно да ги запоя на ДАКа.

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Ми купувай и запоявай. Нали старите, които си бяха оригинално на платката са двойни? Ако са двойни изводите трябва да си отговарят и можеш да ги замениш.
    The difference between genius and stupidity is that genius have it's limits.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 1 2 3

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени