Страница 4 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4
Резултати 76 до 83 от 83

Тема: Pioneer A 407R и Dynaudio

Високо, високо - колко па от високо...от 1-вия етаж :P
    Развитие има, и може би заглавието трябва вече да е "Dynaudio Audience series с различни усилватели"
    Днес позаслушах на 52-ките Creek 4330MkII - директно сравнение с Marantz sr5005. То база за сравнение е много преувеличено, щот от Маранца по-лошо свирещ "аудиофилски" усилвател за сега е само Cyrus one. Сега се присетих за едни много интересни колони, които слушах като дете, търсих ги 20 години, намерих ги, чух ги, продадох ги. Естония 35-ас-021. Който ги е слушал, знае как свирят!

Та, Creek - чето много благ звук има, вързах го с Chord Clearway 2x1.5m, но детето явно беше яхнало всичките метли у къщата и почти нищо не разбрах.
    Но като първо впечатление - "сладникав" звук, добре пасващ с обраноста на Dynaudio. Малко тяга му липсва обаче.
    Слушането ще продължи идните дни!

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

И така...до тестване на NAD-a така и не се стигна. Изпревари го Rotel RMB 1075. И така и си остана на системата за домашно кино. Източник е Рейнбоу ДАК-а, Marantz SR 5005 играе ролята на предусилвател и декодер за киното. Колоните - Audience 52.Другата система - Audience 62, дръпнати вече на 55см от стената, стърчат пред шкафовете и ги храни A8000 Audiolab. Предколедно му закачих и едно дакче - M DAC+, от същата фирма, и съвсем грейнаха тез ми ти Dynaudio колони. Но си искат усилване, каквото и да си говорим! Те не са за тихо, фоново слушане. Или поне не в хола ми. Баса се загуби някъде напред и отиде в коридорите. Хола е преходен, и май ще трябва да му сложа врати най-сетне!На всички желая Весело Посрещане на Коледа и Наздраве!

Една жица за 3 бона и си в джаза
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Ремонтът на "Графа", бил като музиката на Графа!

Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Една жица за 3 бона и си в джаза
    Не знам за жица, ама... май, май Marantz-a го чака замяна. С процесор (на Rotel например)
    и после.... после е ясно, в джаза

Цитат Публикувано от lordoff Покажи мнения
    Не знам за жица, ама... май, май Marantz-a го чака замяна. С процесор (на Rotel например) и после.... после е ясно, в джаза
    Жица има - Татарли ми е на 2 преки :PА Маранца, че го чака замяна е ясно, обаче друг път :PКато спечеля от спортния тотализатор ще си взема https://www.primare.net/products/sp33-av-preamp-2/Вярвам, не възразявате, че мечтая публично?!

Ще спечелиш мойто момче, ще спечелиш, ама друг път!

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Цитат Публикувано от Svetoslav Покажи мнения
    ...не възразявате, че мечтая публично?!
    Ти пък... Да ти имам и мечтите. Ако аз спечеля (май трябва да пускам ),
    бих станал горд собственик на един Perry 43, бих метнал "тайфата" на него и...
    нито ще ме прочетете повече, нито ще чуете някога за мене

...Е айде, ще преживеем и без грамофон в океана някак

.....Оххх, чакай че се окапах, Ха ха ха

Дори геврек да ядеш, пак ще го сърбаш и ще се окапеш!

Страница 4 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени