Страница 2 от 2 ПърваПърва 1 2
Резултати 26 до 40 от 40

Тема: ViscoLAM Autoadhesiva върху гипскартон ?

dedobot's Avatar
    Членува от
    Jul 2014
    Възраст
    44
    Рубикон е преджапан , ролката е до мен .
    Мислех събота/неделя да се занимавам, но май ще започна още сега. Поне с разкрояването.Утре ще ми донесат и ролка тапет, от една странна материя - между стиропор и текстил, не знам как се нарича.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    52
    Сигурно ще стане да си облицоваш тонколоните отвътре.

Усмихнат hifiresearch74's Avatar
    Членува от
    Dec 2013
    Възраст
    44
    Цитат Публикувано от dedobot Покажи мнения
    Рубикон е преджапан , ролката е до мен .
    Мислех събота/неделя да се занимавам, но май ще започна още сега. Поне с разкрояването.Утре ще ми донесат и ролка тапет, от една странна материя - между стиропор и текстил, не знам как се нарича.
    Нарича се - Дръж далеч от детски ръце !
    Че само на "текстил" ще останете...
    M2.jpg
    и после , ако сте лош -
    2D8F5DCF00000578-3279197-image-a-1_1445265277530.jpg

Важно е банята да не падне накрая от тези гуми .

154962987-612x612.jpg
    При техниките е като с децата - "Моите са най-хубави !"
    https://www.youtube.com/channel/UCok...gKUBQ/featured
    Технологиите се доминират от два вида хора: едните разбират онова, което не могат да управляват, а другите, управляват онова, което не разбират.

kalchev73's Avatar
    Членува от
    Sep 2012
    Възраст
    45
    и ролка тапет, от една странна материя - между стиропор и текстил, не знам как се нарича.
    Чакам отзиви!
    Аз също си мисля нещо такова за моя хол.
    Поздрави! Здравко
    КоНпютър > ЦАПъник някъв > ЛамБи там некви > Монколонки "Zet Fi X" HI-END
    Без музика живота щеше да е една грешка .

Един приятел каза:"Става задължително писането на шльокавица, кървавица и бахур, жаргон, сленг, арго и всякакви изобщо професиолекти. Също така трябва да се пише на македонски, руски, грузински и развален сръбски! В съвсем краен случай на английски, но ръководството ще гледа на това с лошо око."

dedobot's Avatar
    Членува от
    Jul 2014
    Възраст
    44
    Нещо колегата не успя да го намери тоз тапет , та от домко взех ролка с основа "влайс". То, като ти трябва за няколко квадрата -лесно се пазарува . Първият пласт от мембраната още вчера го инсталирах, като преди това разкарах латекса. Сега съм снабден с всичко необходимо, та се надявам вийкенда да слушам, не да работя ,както се полага

dedobot's Avatar
    Членува от
    Jul 2014
    Възраст
    44
    Готов съм, дори послушах . За звука ми се струва, че басса е намалял, тоя дето се влачи по пода. Но да минат няколко дни, така на първо впечатление винаги ми се струва чутовна разликата. Със сигурност стената не трепери вече. Съвсем леко се усеща, но нищо общо с преди. Стана учудващо прилично на вид, ще пусна снимки.

Тапетът се казва "на основа нетъкан текстил". Нашата Юта прави такив гадни покривчици. На английски е unwoven.
    Ползвам го отдавна. Предимно е немски...
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Ремонтът на "Графа", бил като музиката на Графа!

dedobot's Avatar
    Членува от
    Jul 2014
    Възраст
    44
    Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Тапетът се казва "на основа нетъкан текстил". Нашата Юта прави такив гадни покривчици. На английски е unwoven.
    Ползвам го отдавна. Предимно е немски...
    Точно така. Ще го махам и без това. Сви се гадина и отвори на снадките. Много лепило ли слагах, заради гумата ли, не знам. Искам долу ,до нивото на ОТ да сложа камък, нагоре с гумата,но само един пласт и там тапет, но ще проуча тапетите по внимателно. Гумата вярно много тежка , изкривих се докато я слагах . Така на книга и разни спецове по ютубата ,като гледах уж лесно, ама не е за сам човек .

ЗАгледай тухли винербергер - поротерм. Има ги на 8 и 12 см, и са със жлебове за взаимно сглобяване. Дават им добра звукоизолация (като за тухла разбира се). НА стеничка 120х290 с 12-ки е закрепено тоалетното казанче и водопровода за него - в съседната стая нищо не се чува....

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    52

Размери (LxBxH) 500 x 80 x 238 mm
    Щеше да го намята за три часа.

dedobot's Avatar
    Членува от
    Jul 2014
    Възраст
    44
    Единственият вариант с тухли е пред съществуваща стена, без тя да се бута. Вътре са и тръбите за кухнята и само заради аудиото не бих се заиграл толкова надълбоко. В момента съм напълно доволен от звука в къщи,камъка предимно за естетика искам да го сложа. Не съм претенциозен, рядко пускам на силно ниво, а и предвид какво слушам -предимно диджейски сетове, за аудиофилия не може да се говори. Парчетата са електроника + семпли, които са преминали купища обработка ,но най-вече дискоджокера ги върти и миксира от плочи или дискове през апаратура и по начин, много далеко от студийните стандарти . Тук повечето форумни приятели биха се отвратили от тази постановка, но аз отделни песни не мога да слушам .

П.С.
    Мога да се сетя само за един микс , записан по студийни правила :

Laurent Garnier ‎– Laboratoire Mix

https://www.discogs.com/Laurent-Garnier-Laboratoire-Mix/release/59059

Страхотен, ако искате да чуете ,ак звучи електроника у вас, пробвайте, няма да се разочаровате.
    Редактирано от dedobot; 13 August 2018 в 01:33.

Нещо си объркал, това му е хубавото на този тапет, че нито се разширява, нито стеснява.

А по другия въпрос - точно силното слушане изважда на показ всички дефекти на помещението
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Ремонтът на "Графа", бил като музиката на Графа!

dedobot's Avatar
    Членува от
    Jul 2014
    Възраст
    44
    Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Нещо си объркал, това му е хубавото на този тапет, че нито се разширява, нито стеснява.

А по другия въпрос - точно силното слушане изважда на показ всички дефекти на помещението
    Няма как да се объркам - сложих го идеално ръб до ръб, постепенно се сви и сега фугата е до 1 милиметър на места.
    За нивото на слушане, точно това икам да кажа - не слушам силно и ефектът от помещението по малко се усеща.

Усмихнат hifiresearch74's Avatar
    Членува от
    Dec 2013
    Възраст
    44
    Няма как да се объркам - сложих го идеално ръб до ръб, постепенно се сви и сега фугата е до 1 милиметър на места.
    За нивото на слушане, точно това икам да кажа - не слушам силно и ефектът от помещението по малко се усеща.
    Белята става ако се загърбят инструкциите и се мажат с лепило И тапетите . Уж за по-сигурно.Кофти лично проверено.Отлепих после цялата стена , в коша , и с мазане само на стената - перфектно.
    Проблем е и върху тотал непопиваща основа . Лепихме за освежаване такива върху блажна боя в един стар мрачен офис ... ами светнаха си фуги по 0.5мм. В практикер после ни казаха , че имало готово течно не на водна основа лепило за непопиващи основи , ала не при тях...
    Силното слушане помага много при покупка.
    Лесно детектира и пренавиване само на 1-ия говорител.
    При техниките е като с децата - "Моите са най-хубави !"
    https://www.youtube.com/channel/UCok...gKUBQ/featured
    Технологиите се доминират от два вида хора: едните разбират онова, което не могат да управляват, а другите, управляват онова, което не разбират.

Членува от
    Aug 2015
    Възраст
    44
    Ако редиш камък, внимавай някоя сутрин да не го намериш всичкия на земята, че при този вид стена и основа ......
    Неспазването на технологията почти винаги води до такива изненади, било то тапет, боя, облицовки и т.н., нищо че изглежда лесно и елементарно.
    Akai 4000DS mk2 + Респром УС-221 + ОТМ 1-02

Страница 2 от 2 ПърваПърва 1 2

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени