Резултати 1 до 5 от 5

Тема: BEHRINGER EUROPOWER PMP3000-схема

BEHRINGER EUROPOWER PMP3000-схема

Здравейте колеги!Отдавна не бях влизал във форума и се извинявам,ако не съм писал в подходящия раздел.Донесоха ми един пулт с изгоряло едно от стъпалата.Отворих го и видях,че крайните стъпала са затворени с ламаринени капаци и преди да пристъпя към ремонта ще помоля за схема,ако някой има.Свикнал съм да работя по схеми,предварително да разгледам как са изградени стъпалата и после да започна истинския ремонт.Вярно е,че може да се съпостави дефекта спрямо здравия канал,но е добре да има и схемичка.Професионалист съм в тази област,завършил съм НЧУ в Монтана преди 40г. но знам,че без документи и апаратура трудно се постига качествен ремонт!Ако някой подаде ръчица няма да я отхвърля и ще съм безкрайно благодарен!Приятен и успешен ден!

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Ето схемата на крайното стъпало, която имам:
    HCA2400_RevF.pdf
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост. Някои хора говорят от опит, други – от опит не говорят.
    За хората без чувство за хумор: "Не се страхувайте! Най-страшното ви се е случило вече!"

Banned
    Членува от
    Aug 2014
    Възраст
    47
    https://www.electronica-pt.com/esque...pmp3000-16040/
    Edit: Бисер да ми изтрие поста
    Прикрепени файлове Прикрепени файлове
    Редактирано от bobocamaro; 18 June 2018 в 14:46.

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Нека седи. Опитал си се да помогнеш съвсем съзнателно!
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост. Някои хора говорят от опит, други – от опит не говорят.
    За хората без чувство за хумор: "Не се страхувайте! Най-страшното ви се е случило вече!"

BEHRINGER EUROPOWER PMP3000-схема

Благодаря пичове за бързия отговор.Схемата я изтеглих преди час от португалския сайт,но при бърз преглед не видях крайното стъпало,смятах,че е класика с няколко комплекта комплиментарни двойки,а то какво било!?Отварям го и почвам ровченето.Лек ден и дано и аз бъда полезен някога!!!

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени