Резултати 1 до 12 от 12

Тема: Качване на повече снимки

Качване на повече снимки

Не знам как да го обясня.

В определена тема трябва да кача снимки, които са на компютъра в някяква папка. С бутон "качи изображение" отварям прозорец, където се избира снимка. Избирам и качвам. За следващата снимка отново минавам през всички степени - 4.5.6, за да стигна до снимката. При две-три снимки е приемливо, но при повече започвам да се дразня. В резултат се отказвам от публикация.
    В други форуми, качваш първата снимка, за следваща, след бутон "търсене", директно се отваря папката, в която е била първата. Тук има ли такава възможност и как се прави?

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    52
    Използвай функцията Прикачване - кламерчето над иконката Качи изображение.

Пробвах функцията, но е същото. Отваряш раздели, папки, подпапки, папчици...

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    52
    При мен при всяко следващо натискане на Избор на файл отваря същата директория.

Значи не съм у ред с настройките. Или пък браузер? Но толкова не разбирам!

Като алтернатива, за да е по-малко досадно. Пускаш едно мнение, снимки и описание към тях. Пускаш следващо мнение със снимки и пак с описание. Така досадното качване ще е разпределено във времето.
    Учените са открили, че 90% от хората са симулирали еволюцията.

И така 15 дни разпределени във времето. Или 15 мнения в един ден. Но пак ще е досадно.

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    40
    Зная че нямаме администратор, който да бара настройките на форумът, но наистина и при мен неработи финта с shift и control, да си избера няколко снимки едновременно да постна. Незная дали може да се коригира на тази платформа. Поне на ИЕ11 не ми дава.
    The difference between genius and stupidity is that genius have it's limits.

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    52
    Нали всички сме съгласни, че основната функция на форума не е за споделяне на снимки?

1. За бързо качване на голям брой снимки;
    2. За повече уголемяване(zoom) на дребни детайли,
    понякога се налага да използвам някакъв "безплатен хостинг за качване на снимки"
    Изповядвам единний светъл комунизъм, поправител недъзите на обществото. - Галац, 20 април 1871 г., Хр. Ботйов

Решено! Виновен браузерът. С Хром всичко точно.

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    48
    Както стана ясно, нямаме сисадмин и нищо не може да се пипа и настройва по платформата. Некомпетентните хора, с права да ровим из нея, можем само да я сринем...т.е. не ни е работа да се ровичкаме и не се ровичкаме.
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Ако в училище не учите физика и химия, то целият ви живот ще бъде изпълнен с чудеса и вълшебства...

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени