Страница 2 от 2 ПърваПърва 1 2
Резултати 26 до 46 от 46

Тема: Сензация в Българското хай-енд пространство, вие вярвате ли на това?

Banned
    Членува от
    Aug 2014
    Възраст
    46
    Не е истина колко жалки нищожества сте "хората" занимаващи се с "аудио" в България. Помияри от класа, никога няма да изплувате от тинята.
    Тежко и на тоя "екип" тука, в лицето на личната карта и небрежния созополец. Никога нема да Ви смогнат на тинявщината и дънотията - мърши.
    Помияри и ченгета под един покрив. В какво се забърках...

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Вие нещо обърнахте палачинката.
    За тези цели си има специална тема, даже май няколко. Или нова тема, но с ясно заглавие...
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

koko_74's Avatar
    Членува от
    Dec 2011
    Възраст
    48
    За съжаление, да! Обърнах темата, признавам си. Не съм търсел това, нито трибуна за оплакване. Както споменах, проблемите са решени по мой начин, също споменат в предишното ми мнение. Причината за обръщането на палачинката е в изписаните защитителни мнения по адрес на този търговец, в темата. А той не е коректен в никакъв случай, както се опитват да го представят. Извинявам се за тъпата ми 'за някои' персонална история от предишното мнение. Вероятно и наистина е обект на друга тема, каквато аз нямам намерение да създавам и нека не се приема за началото на такава бъдеща. Мотивите ми ги изяснихме и спирам дотук. Успех.
    Редактирано от koko_74; 4 June 2018 в 08:13.

Цитат Публикувано от bobocamaro Покажи мнения
    Не е истина колко жалки нищожества сте "хората" занимаващи се с "аудио" в България. Помияри от класа, никога няма да изплувате от тинята.
    Тежко и на тоя "екип" тука, в лицето на личната карта и небрежния созополец. Никога нема да Ви смогнат на тинявщината и дънотията - мърши.
    Помияри и ченгета под един покрив. В какво се забърках...

Такава висша констатация е присъща само за някакво божество, може би самия създател ни е съфорумник!?
    Работата на екипа е трудна, постоянно се създава не обуздан спам от много участници, лошото е, че нищо не се прави по-въпроса, научете се да пишете само по темата!
    Редактирано от doaiena; 4 June 2018 в 08:55.

Banned
    Членува от
    Aug 2014
    Възраст
    46
    Чети отстрани, приятелю - отстрани. Преди време Кокенцето ми смени самоличността и ми приписа диви, търгашески грехове - е така от въздуха.
    Ние изключително много се радваме за успешната сделка на Кокича с г-н Райчев. Пожелаваме му същия успех и занапред.
    Не схващаме защо Г-н Райчев не вземе страна по темата, не, че ни и интересува. Ние купувахме грамофон от софийско лице, пак за стотин лева, но не открихме лепила и моливчета около балансьора.

Кое е софийското грамофонно лице, Кокич? Пак ли съм аз?

Апропо, изтрийте тоя резил, а тия двамата да се оправят някъде другаде - не пред очите Ми.

koko_74's Avatar
    Членува от
    Dec 2011
    Възраст
    48
    Излагаш се с глупостите, които току що си написал Bobocamaro. Последните написани от теб редове по скоро те злепоставят пред хората, четящи последното ти мнение. Отколкото да вдъхваш увереност в тях, че речникът ти е пораснал на 84 думи от предишните 80 с които те знаят от миналогодишните теми. Този каруцарски речник, с които разполагаш дава лошо впечатление за теб. Вероятно този напорист животински нюанс в риториката ти затвърждава превесът на XX хромозомите спрямо нормалната клинична картина. Или с други думи, съмнението на колегата doaiena за твоята сексуалност не е безпочвено. И е второ такова дадено, след моето скромно и щадящо отпреди. Никак не е случайно, вече две еднакви мнения. Замисли, че може да неосъзнато, но да си го имаш.

koko_74's Avatar
    Членува от
    Dec 2011
    Възраст
    48
    Когато човек няма компетентност по дадена тема и не може да се изрази по нея, обикновено започва да се заяжда. Наблюдава се още при децата. Това е нормален рефлексен механизъм, в опит да прояви личността си на всяка цена /защитен механизъм/, човек е готов на 'всякаква себеизява'. Някои се събличат, други си показват пъповете, трети говорят глупости на висок тон. И всичко това си има научен термин: комплекс за малоценност.

Пожелавам ти успех. Искрено се надявам твоят свят да порасне поне с 2мм повече, от показаното днес. За повече едва ли има време, ако си действително на 45.

Относно поканата ти да се видим, пак ще ти напомня /явно си забравил/, че аз не си падам по мъже. И бъркаш, ако си мислиш, че това е форум за еднополови срещи. Поне аз не съм забелязал това в обявите. Настойчивото ти желание за срещи с някого /виждам готов си на това и с мъже/ е пак предмет на регистрация в други сайтове. Тук не.
    Редактирано от koko_74; 4 June 2018 в 10:42.

Случайно попадам и на това. Бай колю е аудио джамбазин. Казвам го от горчив личен опит

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    Кой е бай Кольо?

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    Ааа, не го знам.

Ама знам един, дето си казва, че е джамбазин, и в това няма нищо лощо. Дето си казва.

Аз също съм малко джамбзин ама в УК. И не го крия. И тук във форума съм го споменавал Ама тук трябва да си максимално честен щото могат да ти върнат машината само за една неупомената драскотина.
    Всичко което правя е да добавя малко пари за "аудио" бюджета че да си позволя и по хубави машини. Но съм 'top rated seller'

Цитат Публикувано от gergik Покажи мнения
    ...Но съм 'top rated seller'
    Among the others redneck sellers

Данаил Георгиев ДРГеоргиев's Avatar
    Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    42
    Цитат Публикувано от gergik Покажи мнения
    Случайно попадам и на това. Бай колю е аудио джамбазин. Казвам го от горчив личен опит
    Много горчив, ще да е бил...
    Минал си през Школата, Безплатно!
    High-End Player SONY CDP-XA50ES & DENON DVD-A1XV /High-EndDENON PMA-2000IVR The ultra-high-current (UHC) MOS single push-pull amplifier technology -High end audio formats like DVD-Audio and SACD are supported by the 10Hz-100kHz frequency response of this amp /High-End modified speakers ACR RP-150

Aleksam78's Avatar
    Членува от
    Sep 2016
    Възраст
    41
    Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Among the others redneck sellers
    Не пропусна да дадеш своите 2 ст.
    П.С. Малка граматическа грешка.
    П.П.С. В Англия няма rednecks. Може да си отговориш сам защо
    "Sometimes less is more"

Ако наистина беше грешка, със сигурност нямаше да е граматическа!

А понеже не е...

https://en.wikipedia.org/wiki/Redneck
    https://www.quora.com/Does-the-UK-have-rednecks-as-well

Когато продавам нещо гледам да съм безупречен отвсякъде. просто не желая главоболия- "Very pleased with Akai. Rapid dispatch well packed and as described. Many thanks."

Item in great condition, packaged well and very helpful seller Buyer: tohur_3 ( 2 ) During past 6 months
    Pioneer PL 12D Belt Drive, Brilliant Collectable Vintage Machine (#202399533430)
    А мр райчев е наистина виртуоз джамбазин. той знае кого мойе и кого не може да плацика с хладка вода. наясно е с аудиото спор няма. Но нека да се знае че не е почтен. По точно почтен е с тези за които знае че не може да излъже. Дааа минах през школата-" това което не ни убива ни прави по....човеци"

Членува от
    Jan 2007
    Възраст
    73
    Я,тука става нещо интересно.
    Защо бе Коко Костинбродски,като видя молив в рамото на грамофона,в което се съмнявам не го донесе,за да го видя и аз и да си получиш обратно паричките.Малко трудно ще влезе молив в рамото на грамофона,защото то е с по малък диаметър и вътре е окабеляванета от дозата.
    И какви са тези небивалици,че на бюрото ми е бил грамофона за ремонт.
    От много годии не се занимавам с ремонти,имам си сервиз на когото плащам и не си губя времето.
    Продал съм много грамофони над стотина на брой,от които една трета са от висок клас и никога не съм имал рекламации.Радвам се на стотици доволни клиенти,които след една покупка си изграждат цели систми с помощта на моите съвети и компоненти.
    А сега за всички плачещи мишоци ще покажа една от многото системи,които съм създал,за да си изплакнат очите и да спрат да пишат глупости по мой адрес.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Райчев

vassili's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    49
    Цитат Публикувано от Райчев Покажи мнения
    Я,тука става нещо интересно.
    Защо бе Коко Костинбродски,като видя молив в рамото на грамофона,в което се съмнявам не го донесе,за да го видя и аз и да си получиш обратно паричките.Малко трудно ще влезе молив в рамото на грамофона,защото то е с по малък диаметър и вътре е окабеляванета от дозата.
    И какви са тези небивалици,че на бюрото ми е бил грамофона за ремонт.
    От много годии не се занимавам с ремонти,имам си сервиз на когото плащам и не си губя времето.
    Продал съм много грамофони над стотина на брой,от които една трета са от висок клас и никога не съм имал рекламации.Радвам се на стотици доволни клиенти,които след една покупка си изграждат цели систми с помощта на моите съвети и компоненти.
    А сега за всички плачещи мишоци ще покажа една от многото системи,които съм създал,за да си изплакнат очите и да спрат да пишат глупости по мой адрес.
    Лелеееее....системен създателю!!! Хвала тебе!
    НЕ ОСТАВЯЙ РАБОТАТА НЕДОВЪРШ

System builder!

Нема се ебавате с г-н Райчев, ей!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 1 2

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени