Резултати 1 до 3 от 3

Тема: избор на говорители за предна линия

избор на говорители за предна линия

здравейте, моля за малко помощ относно избора на говорители за предна линия- високи, мидове. Търси се сила и горе-долу вярност. Имам осигурено захранване- сменен алтернатор, три акумулатора- 1х75А и 2х90А, за предна линия разполагам с два audison srx2s за мидове и един srx4 за високи от старата генерация. Мисля да ползвам профи говорители, а не автомобилни и затова ми е необходима помощ. За бюджет мога да отделя около 500 лева. Втори въпрос към членовете с повече стаж, които са запознати с тези усилватели. От упътванията им и дадените в тях схеми на свързване се вижда че може да се подава сигнал от усилвател на усилвател и ме интересува малко повече информация за тази функция, тоест да не разклонявам сигнала преди усилвателите по възможност, а да подам сигнал от единия към следващия усилвател.
    Редактирано от hercok; 31 March 2018 в 15:37.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Членува от
    Sep 2008
    Възраст
    29
    И така губиш активното и поканално свързване - файда 0. Вземе си 3 канален плеър с процесор и се дърпат 3 броя двойни RCA кабели от ЦД-то. Файдата от дублирането на сигнала е 0. Така не се гради аудио система в кола.
    Измервам безплатно реални T/S параметри с Dayton AudioDATS V2 !

благодаря за отговора. Вече ми е ясно горе-долу какво да направя.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени