Резултати 1 до 6 от 6

Тема: Басс

Басс

Здравейте колеги !
    Обръщам се към вас тъй като ми щукна нещо ново на ума . Смятам да сложа един басов говорител на кората на багажника , автомобилът е хечбек , някой правил ли е това до сега , споделяйте положителни и отрицателни черти , също дали трябва да се спазват други правила при това начинание .
    Благодаря предварително !

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

ogromnii's Avatar
    Членува от
    Mar 2014
    Възраст
    41
    Каква е колата, ако не е тайна?
    Въпросното начинание може да доведе до неочакван резултат, в зависимост от сфазирането на новия компонент със съществуващите. В цялата гама от як бас до никакъв бас.

а

Цитат Публикувано от ogromnii Покажи мнения
    Каква е колата, ако не е тайна?
    Въпросното начинание може да доведе до неочакван резултат, в зависимост от сфазирането на новия компонент със съществуващите. В цялата гама от як бас до никакъв бас.
    Колата е Saxo и багажника е малък съответно .

Любомир Стоев badwolf's Avatar
    Членува от
    Jan 2010
    Възраст
    41
    Преди да слагаш каквото и да било на кората на хечбека помисли хубаво къде ще се озове съответното нещо заедно с кората или само то при евентуален челен удар. Дано не се случва, ама знае ли човек...
    Преди години имах една Фиеста с две елипси 6х9 инча на кората, с която поради неприятно стечение на обстоятелствата спрях в багажника на една друга кола с около 40-50км/ч. Кората барабар с елипсите за малко да дойде при мен отпред, добре че бяха подглавниците на предните седалки та я спряха. Не ми се мисли какво щеше да стане ако имаше хора на задната седалка или инцидента се бе случил с по-голяма скорост.
    Мислете ги тия неща преди да мислите за туп-цсс и прочие...
    Редактирано от badwolf; 1 March 2018 в 21:03.

ogromnii's Avatar
    Членува от
    Mar 2014
    Възраст
    41
    Много трудно ще постигнеш свестен звук в саксото. Бих ти дал съвет да приемеш нещата каквито са за известно време и да не прахосваш усилия и средства. Кората ще дрънчи, ще останеш хептен без багажник, струва ли си?

теперь только читатель kygar's Avatar
    Членува от
    Nov 2007
    Цитат Публикувано от badwolf Покажи мнения
    Преди да слагаш каквото и да било на кората на хечбека помисли хубаво къде ще се озове съответното нещо заедно с кората или само то при евентуален челен удар. Дано не се случва, ама знае ли човек...
    Преди години имах една Фиеста с две елипси 6х9 инча на кората, с която поради неприятно стечение на обстоятелствата спрях в багажника на една друга кола с около 40-50км/ч. Кората барабар с елипсите за малко да дойде при мен отпред, добре че бяха подглавниците на предните седалки та я спряха. Не ми се мисли какво щеше да стане ако имаше хора на задната седалка или инцидента се бе случил с по-голяма скорост.
    Мислете ги тия неща преди да мислите за туп-цсс и прочие...
    Ами лесно се смята, в твоя случай при 50 км/ч удара от елипсите е равен на удара от свободното им падане от 10 метра височина, при 75 км/ч ще е равен на падането им от 22 метра и т.н
    Бий белите, докато почервенеят! Бий червените, докато побелеят!“ -- Татко Махно

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени