Резултати 1 до 4 от 4

Тема: HDMI swich

HDMI swich

Здравейте колеги. Сдобих се с такъв hdmi 4kx2k matrix swich от Ali expres. С 4 входа и 2 изхода, тъй като подавам сигнал към тв и проектор. Идеята е да се гледат различни неща към едното и другото и да се сменят, кои квото иска. Проблема е следния - не поддържа 4к а пише че поддържа, когато подавам сигнал и на двете устройства се замисля доста и замотава сигналите. При едно святкане или изгасяне на осветлението в стаята или включване на щепсел примигва и иска да го изключа и включа и тогава пак тръгва. Има оптичен изход които ту работи ту не работи. Дистанционното много трудно хваща на 5, 6 път. Въобще пълна каша. Въпроса ми е има ли някакъв друг модел HDMI SWICH но не от Ali expres които да работи нормално. Държа да е със 4 входа или повече и 2 изхода. Благодаря предварително.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Членува от
    Aug 2015
    Възраст
    44
    От един от кабелите ти идва проблема. На мен така ми се рестартираше сеттоп бокса на ВИВАКОМ при включане на осветлението или на микровълновата. Размених го с кабел от друга стая и се оправи.

Цитат Публикувано от sa-ex510 Покажи мнения
    От един от кабелите ти идва проблема. На мен така ми се рестартираше сеттоп бокса на ВИВАКОМ при включане на осветлението или на микровълновата. Размених го с кабел от друга стая и се оправи.
    HDMI кабел ли имаш в предвид колега. Защото съм го пробвал и в друга къща с други кабели и пак е същото.

Членува от
    Aug 2015
    Възраст
    44
    Да, това имах предвид. Значи може би проблема е в суйча

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени