Страница 5 от 5 ПърваПърва 1 2 3 4 5
Резултати 101 до 103 от 103

Тема: Избор на букшелф колони

Цитат Публикувано от gergik Покажи мнения
    ...
    От омразните ти Pioneer PL12D ...
    Туй на кого е омразно?

Знаеш ли какво казал оня, дето му откраднали суджука?
    "Не ме е яд, че ще ми го изядат, яд ме е, че няма да могат да го нарежат правилно!"

Перефразирам за тебе - радвам се, че "Ще изкараме пари за ъпгрейд", яд ме е, че няма да ги вложиш правилно!
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Що бе мр Буки няма да ги вложа правилно. Виждаш че питам преди да купя. Няма да си кривя душата, предпазихте ме от шантавите колонки Ямаха. Дай сега още някой пример за колонки до 5-600 паунда. Искам да съм сигурен втях за да си правя прослушвания на различни машинки- главно грамофони. Пък като дадеш модел ще го разнищя в гугъла и по форумите и тогава купувам. Пък като купувам гледам и продавача- ако е професионалист, той е наясно с цената, ако продава и други неща значи може и да не знае реалната цена, ако е мързелив- пуска евтино но "колекшън ин персон", ако сваля на дядо си грамофоня от тавана- туй го най обичам- едно яко чистене, смазване и машинката се продава 40-100 процента отгоре. Не че не мога да си купя колонки за 4-5000 паунда ама не е честно за семейния бюджет. Ако и другите поискат по нещо за същата сума......
    Какъв суджук да ми крадат- аз си купувам неща, пробвам да ремонтирам- ако стане е голям кеф, слуша се няколко седмици до няколко месеца в зависимост от кефа дето ти доставя... и се търси друго. Имам около 20 грамофона- кои развалени, кои работят. Голям кеф е да ги сравняваш

Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Страница 5 от 5 ПърваПърва 1 2 3 4 5

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени