Резултати 1 до 6 от 6

Тема: Подмяна на колоните на домашно кино JVC TH-S66 ПОМОЩ

Подмяна на колоните на домашно кино JVC TH-S66 ПОМОЩ

Здравейте на всички имам от почти 12 години домашно кино JVC TH-S66 и с времето и котката на мойто домочадие колоните вече на нищо не приличат.
    Още свирят но котката и кучето постоянно ги бутат и са много счупени искам да ги сменя харесъл съм си тези http://www.thunder.bg/product_info.p...m4filhgtm98eu5 цената ме устройва и ми допадат на външен вид.
    Въпроса е дали мойто кино може да ги захрани както трябва дали ще има басс , среди и високи понеже това е домашно кино а не усилвател.
    Това намерих за домашното ми кино https://www.hifiengine.com/manual_li...c/th-s66.shtml
    Не се сърдете за въпроса ми просто нищо не разбирам а не искам да си сменям киното от сантиментална гледна точка.
    Забравих да спомена предимно слушам музика и по малко гледам филми.
    Благодаря на всички за отговорите и , ако темата не е за тУк моля да бъде преместена или изтрита.

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    52
    Тези тъндъри ще свирнат. Басът идва от субуфера, така че няма много значение дали те ще имат бас. Ако толкова държиш на коното по-добре си вземи съраунд колони втора употреба. Има най-различни и лъскави.

За качествено слушане на музика трябват две по-добри от тези тонколони и поне среден по хубост старео усилвател.

Цитат Публикувано от L.K. Покажи мнения
    Тези тъндъри ще свирнат. Басът идва от субуфера, така че няма много значение дали те ще имат бас. Ако толкова държиш на коното по-добре си вземи съраунд колони втора употреба. Има най-различни и лъскави.

За качествено слушане на музика трябват две по-добри от тези тонколони и поне среден по хубост старео усилвател.
    Благодаря за отговора за сараунд колоните и аз съм мислил но 90% от тях са като мойте демек лесно се бутат за това си набелязах малко по обемни и по тежки колони. Питах да ли киното ще ги захрани понеже на един рожден ден трябваше да занеса две от мойте колони и направо се учудих как свиреха по специално имаха високи а на домашното ми кино ги няма никакви. За това се чудя дали домашното кино не е направено да пропуска различни хертци на колоните. Все пак тъндарките са 3 лентови и малко или много искам да ги ползвам пълноценно ако обаче свирят като тези сега няма да има смисъл да ги взимам.
    За това въпроса ми е дали , ако ги взема ще свирят както трябва по скоро ме интересува високите и средните честоти , ако толкова не ми стига баса ще си купя и един активен субуфер.

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    52
    Не мога да взема отншение. Тук май недолюбваме тази марка.

Banned
    Членува от
    Aug 2014
    Възраст
    46
    Проблема за липсата на среди и високи е в това което наричаш домашно кино - самата кутия с копчета.
    Имам жалък опит с подобна система на Самсунг, с вграден DTS декодер и даже без стъпала.
    На филми много му се радвах, но на песни...забрави.

Цитат Публикувано от GiggLess Покажи мнения
    .... Все пак тъндарките са 3 лентови и малко или много искам да ги ползвам пълноценно ако обаче свирят като тези сега няма да има смисъл да ги взимам.
    За това въпроса ми е дали , ако ги взема ще свирят както трябва по скоро ме интересува високите и средните честоти , ако толкова не ми стига баса ще си купя и един активен субуфер.
    Проблема не е дали имат бас. Те имат, но ужасен-бумтят.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени