Резултати 1 до 2 от 2

Тема: Мнение за Sharp CP-7700 vs Visaton

Мнение за Sharp CP-7700 vs Visaton

Здравейте! Ще се опитам да разкажа на кратко за случая ми.

Доста четох тук какви колони да си направя и се спрях на Visaton W250S + SC13 + SC10N , но в последствие стана така че нямах време да си ги сглобя и взех на бързо едни Sharp CP-7700 захранвани от Universum v46012 . Въпроса ми е защо звука не е така приятен както ми се иска, ясно че не са върха на сладоледа, но кое е кофти в случая, колоните, усилватела или и двете? Това което не ми харесва е че липсва живинка в звука, високите липсват много (усилил съм ги максимално от усилватела и пак не е добре), басите са доволни но нищо особено.

Ако се реша да взема Visaton W250S + SC13 + SC10N , или може би има по-добра комбинация за тези пари, това беше преди доста години като го умувах? Готовите колони от техно магазините в диапазона на Визатона 500-1000лв предполагам са много по зле от Визатона? Ще се усети ли осезаема разлика, какъв усилвател би бил добър за тях? Това което слушам е рап, трап, електронна музика, чил и т.н.. Очаква се да има добро присъствие на ниските и детайл във високите, не се търси голям джангър, но не бих се задоволил и с 50ватова система, по скоро качество-мощност.

Имам нужда и от втора система за не голям офис, има ли вариант за 2 ОТ за среди и високи + отделен субуфер които евентуално да вържа към сегашния ми Universum v46012. Идеята е 2те колони да са по компактни заради липсата на място а ниските да идват от субуфер, който може да се скрие в някой ъгъл. Или такъв филм е невъзможен с Universum v46012?

Благодаря за отделеното време

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Винаги ОТ са по-важни. Вече в твоя случай май и двете са за ...
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени