Резултати 1 до 6 от 6

Тема: Полицейска разпродажба

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53

Полицейска разпродажба

За късо време полицията се превърна в едър собственик на озвучителни уредби. Тъй като не и трябват за пряката работа дали няма да пуснат някакви разпродажби?

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Членува от
    Jan 2010
    Възраст
    49
    Със или е DJ-ите ще ги продават?
    Unison Research Unico Primo CD-La Cacanya-Prima Luna Dialogue 2-Audience Conductor-Opera Prima

Полицейска разпродажба

Това, че полиция присъства на някакви показни акции със съмнителен ефект не означава, че тя конфискува техниката, хеле пък да и става собственик и да я продава в последствие. Просто полицаите са там, за да осигурят реда и безпрепиятствената/не много успешна/ работа на други "контролни" органи. Между другото кой пък казва, че на полицията не и трябва озвучителна техника? Аз поне знам за две доста прилични такива системи, които се ползват от подразделения на МВР.

Членува от
    May 2012
    Цитат Публикувано от hihiriho Покажи мнения
    Аз поне знам за две доста прилични такива системи, които се ползват от подразделения на МВР.
    Ще споделиш ли какви са и за какво се ползват?

Mи едната е активна система с по четири суба и сателита на EV + някакви пак активни монитори и я ползва оркестъра на министерството, а другата е от 10-на 15" и 12" колони + съответната периферия с която озвучават разни масови/улични/ мероприятия, като конните надбягвания в Бенковски например или разни спортни събития на стадион Раковски и не само.

Цитат Публикувано от hihiriho Покажи мнения
    Mи едната е активна система с по четири суба и сателита на EV + някакви пак активни монитори и я ползва оркестъра на министерството, а другата е от 10-на 15" и 12" колони + съответната периферия с която озвучават разни масови/улични/ мероприятия, като конните надбягвания в Бенковски например или разни спортни събития на стадион Раковски и не само.
    Отврат.... По нещастно стечение на обстоятелствата, не по своя воля и не без съдействието на съд и прокуратура, и аз депозирах едни апаратури за около 5 хил. лева в РПУ-то в Приморско това лято...
    Други неща изчезнаха якодим... системата каза: "гони Михаля"!!!!!!
    Поне Валери да ги беше прибрал, а то..... Нищо, няма значение моя казус, въпроса е в туй как работи системата?
    И веднага отговарям: във Ваш ощърб!

Поздрави Жоро!

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени