Страница 25 от 25 ПърваПърва ... 15 21 22 23 24 25
Резултати 601 до 622 от 622

Тема: Психология на аудиофила

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    Цитат Публикувано от dancoo Покажи мнения
    Господа, с нежелание се набивам между шамарите, но тази сага колкото и да не ви се иска има и друга страна...
    Може да се каже, че темата се явява само "върха на айсберга" на нещо развило се през годините, в няколко други теми, не малка част от които отдавна са в кофата.
    Приеми на доверие, че това което виждаш тук си е заслужено. Да не кажа че е малка част от заслуженото...

@Касетофоня
    Ще пускаш ли разпечатка с FFT или тц?
    Учените са открили, че 90% от хората са симулирали еволюцията.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Banned
    Членува от
    Aug 2014
    Възраст
    47
    Цитат Публикувано от lozef Покажи мнения
    ...току виж сме закрили раздела с простотиите....
    Блъфираш и си го знаеш, никога няма да го закриете. Техническите дискусии са добавка към този раздел, а не обратното.
    Нищо де, скрийте го за момент и дайте една графика от СЕО-то после. По вашему му се вика режекторен филтър.

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Господа, с нежелание се набивам между шамарите, но тази сага колкото и да не ви се иска има и друга страна.

Сашо не го познавам лично и не мога да коментирам неговите познания, също не съм слушал и „Краля“, и него не мога да го коментирам.

Това което ми прави впечатление обаче е, че една определена група потребители на този форум си позволява да се нахвърля и да бълва лайна почти по всеки който се опитва да направи нещо смислено. Отдавна мислещи и можещи хора, които не са от Вашата клика просто се отказаха да пишат и да се борят с „вятърни мелници“.

Бълването на лайна по други българи може и да ви вдига акциите сред собствената ви клика, но не прави никак добро впечатление на един нормално мислещ индивид.
    Моля ограничете си коментарите (лайната) между тук участващите и оставете останалите хора на мира. Те поне имат какво да покажат, независимо това дали ви харесва на вас или не.

Надявам се да Ви светне лампата.
    Кажи кое е смисленото в темите на Сашо?! (с молба за линк към това)
    Всичките са само с рекламна насоченост и търговски интерес. Абсолютно НИЩО полезно от писаниците му за форумните потребите тук! Пропагандира постоянно небивалици и алабализми и става за смях. Ако си мислите, че ще го оставим необезпокоявано да дезинформира и да сипе неграмотности...не и на това място!
    Е, сред тези, които нямат представа за какво говори, може и да го имат за много знаещ или можещ...така че, някой друг изяжда л@йната реално в крайна сметка.
    За съжаление обаче, на тях не им "светва лампата"...
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост. Някои хора говорят от опит, други – от опит не говорят.
    За хората без чувство за хумор: "Не се страхувайте! Най-страшното ви се е случило вече!"

Членува от
    May 2011
    Възраст
    42
    Аз не съм ничий адвокат, нямам намерение да защитавам Сашо.
    Това което исках да кажа, съм го написал.

И за да не съм офтопик, да си призная - ДА, аз се смятам за аудиофил.
    Ако някой иска да ми прави психологичен профил, да заповяда на гости.
    Редактирано от dancoo; 30 August 2017 в 10:51.
    Слуша мексиканец с антенка и девойка с китара

Господа, с нежелание се набивам между шамарите, но тази сага колкото и да не ви се иска има и друга страна.

Сашо не го познавам лично и не мога да коментирам неговите познания, също не съм слушал и „Краля“, и него не мога да го коментирам.

Това което ми прави впечатление обаче е, че една определена група потребители на този форум си позволява да се нахвърля и да бълва лайна почти по всеки който се опитва да направи нещо смислено. Отдавна мислещи и можещи хора, които не са от Вашата клика просто се отказаха да пишат и да се борят с „вятърни мелници“.

Бълването на лайна по други българи може и да ви вдига акциите сред собствената ви клика, но не прави никак добро впечатление на един нормално мислещ индивид.
    Моля ограничете си коментарите (лайната) между тук участващите и оставете останалите хора на мира. Те поне имат какво да покажат, независимо това дали ви харесва на вас или не.

Надявам се да Ви светне лампата.
    Не се познаваме, но евала за поста!

Това е същността на психалогията тук! Ще дойде ден, когато истината ще победи!!!
    Живота е твърде кратък, за да слушаме лошо hi-fi...

Цитат Публикувано от lozef Покажи мнения
    Интересно,не знаех че Дъгата е мъртва....
    Първата Дъга /18/ я ползват повече от 50 души, Новата Дъга 24 повече от десетина, е то при положение че, не съм и правил реклама...
    А една специална Дъга се продава успешно под друг бренд за десетки хиляди навън ....
    Но за да не те комплексирам,ще спра до тук....

Деспотов е качвал доста схеми във форума,моя милост също....
    Ти ако пуснеш само една простичка схемичка и обясниш как работи,то това ще е събитие ....
    Но това ще измени статута ти,на шут...
    Ако пък започнеш да се държиш нормално с другите,току виж сме закрили раздела с простотиите....
    Влизаш в ОБЯСНИТЕЛЕН РЕЖИМ
    Боли те, а реклама на мъртавци не се прави!!! Това с другия бранд е добро, най-късия виц
    Звучи ми, като филма " Брандирай Трудно "

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    Цитат Публикувано от bobocamaro Покажи мнения
    Блъфираш и си го знаеш, никога няма да го закриете. Техническите дискусии са добавка към този раздел, а не обратното.
    Нищо де, скрийте го за момент и дайте една графика от СЕО-то после. По вашему му се вика режекторен филтър.
    Дааа, току виж рекламодателите намалели. Гадно. И сега няма, а като намалеят, съвсем не го виждам тоя форум...

Цитат Публикувано от Bis Покажи мнения
    Кажи кое е смисленото в темите на Сашо?! (с молба за линк към това)
    Всичките са само с рекламна насоченост и търговски интерес. Абсолютно НИЩО полезно от писаниците му за форумните потребите тук! Пропагандира постоянно небивалици и алабализми и става за смях. Ако си мислите, че ще го оставим необезпокоявано да дезинформира и да сипе неграмотности...не и на това място!
    Е, сред тези, които нямат представа за какво говори, може и да го имат за много знаещ или можещ...така че, някой друг изяжда л@йната реално в крайна сметка.
    За съжаление обаче, на тях не им "светва лампата"...
    Dj икономист,
    нещо ти пораснаха крила!

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Какви крила!? Това ми е "работата" тук от самото начало. Да следя за подобни дребни тарикатлъци и злоупотреби.
    В един друг форум, преди време минаваха подобни зомбирания ...

Знаеш ли защо почти 11 години е жив и не спира интереса, към този Форум!? Защото тук не минават подобни номера и има обективност! Защото има полезна и ДОСТОВЕРНА информация, кое - как е! Защото има плурализъм на мненията и липса на търговски интереси! Няма да позволя (доколкото зависи от мен), на няколко дребни търгаша, да опорочат това място, ако и да си навличам гнева им!
    Допуснем ли подобна грешка - краят е предизвестен.
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост. Някои хора говорят от опит, други – от опит не говорят.
    За хората без чувство за хумор: "Не се страхувайте! Най-страшното ви се е случило вече!"

L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    А сега се сетѝ защо в "съседния" форум не се говори за Краля?

Какви крила!? Това ми е "работата" тук от самото начало. Да следя за подобни дребни тарикатлъци и злоупотреби.
    В един друг форум, преди време минаваха подобни зомбирания ...

Знаеш ли защо почти 11 години е жив и не спира интереса, към този Форум!? Защото тук не минават подобни номера и има обективност! Защото има полезна и ДОСТОВЕРНА информация, кое - как е! Защото има плурализъм на мненията и липса на търговски интереси! Няма да позволя (доколкото зависи от мен), на няколко дребни търгаша, да опорочат това място, ако и да си навличам гнева им!
    Допуснем ли подобна грешка - краят е предизвестен.
    Слушай бе МУХА,
    ПРИЛИЧАШ НА ИЗМИТА КОТКА!
    ДРЕБЕН ТЪРГАШ ЩЕ ВИКАШ НА БАЩА ТИ! НЕЩАСТНИКО С МАЗНА КОСИЦА! ЩЕ ДОЙДА ДО МОРЕТО И ЩЕ ТЕ СНИМАМ КАК МИ СЕ ИЗВИНЯВАШ! НЕЩАСТНА ОТРЕПКА!

Е СЕГА МЕ БАМНИ!

Цитат Публикувано от L.K. Покажи мнения
    А сега се сетѝ защо в "съседния" форум не се говори за Краля?
    Вади картоните

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Цитат Публикувано от Sasho_fenna Покажи мнения
    Слушай бе МУХА,
    ПРИЛИЧАШ НА ИЗМИТА КОТКА!
    ДРЕБЕН ТЪРГАШ ЩЕ ВИКАШ НА БАЩА ТИ! НЕЩАСТНИКО С МАЗНА КОСИЦА! ЩЕ ДОЙДА ДО МОРЕТО И ЩЕ ТЕ СНИМАМ КАК МИ СЕ ИЗВИНЯВАШ! НЕЩАСТНА ОТРЕПКА!

Е СЕГА МЕ БАМНИ!
    Гузен-негонен бяга!
    Винаги говоря иносказателно. И винаги който се припознава, реагира.

Заповядай на морето! И си носи вазелин да не те боли много...

Гузен-негонен бяга!

Заповядай на морето! И си носи вазелин да не те боли много...
    Като дойда, да не ревеш?! Знам, че цялата клика сте недоносени педалчета, но ти си призна искаш да си нося лубрикант!

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    ... искаш да си нося лубрикант!
    To си е за тебе. Иначе и тук има камери (hi-res) и може да се пускат филмчета...

Banned
    Членува от
    Aug 2014
    Възраст
    47
    Гузен-негонен бяга!
    Реагирам
    Я цитирай никовете на тези няколко търгаша?
    Нещото което обичам повече от търгашите са само евреите. Тъй, изброй ги сега - да се порадвам и аз.

Членува от
    May 2011
    Възраст
    42
    Сашо, искрено съжалявам, че се обадих. Някой може да си помисли, че те защитавам.
    Много нещо се е насъбрало явно. Пий едно пиене и я зарежи тая работа.
    Слуша мексиканец с антенка и девойка с китара

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Те си знаят. В латентно състояние не пречат и имат правата да са регистрирани потребители.

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    ...Когато Деспотов си качи схемите на усилвателите и аз ще почна да качвам...
    Беше качвал негова схема, ама не ми се търси в коя тема беше, затова я качвам наново. Това е малкия усилвач:

circuit_diagram.png

L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    Като дойда, да не ревеш?! Знам, че цялата клика сте недоносени педалчета, но ти си призна искаш да си нося лубрикант!
    Двете точки са ясни. Вероятно Сашо иска да се принесе в жертва на лошите обноски. Сигурен съм че няма да бъде разбран в това си начинание. По-грозна защита на едно аудио устройство не се сещам да съм наблюдавал. Не че не е имало опити.

Само КРАЛЯ и неговия създател.

Данаил Георгиев ДРГеоргиев's Avatar
    Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    43
    Мисля си, че няма какво да се коментира.
    Предлагам, заключване.
    High-End Player SONY CDP-XA50ES & DENON DVD-A1XV /High-EndDENON PMA-2000IVR The ultra-high-current (UHC) MOS single push-pull amplifier technology -High end audio formats like DVD-Audio and SACD are supported by the 10Hz-100kHz frequency response of this amp /High-End modified speakers ACR RP-150

Страница 25 от 25 ПърваПърва ... 15 21 22 23 24 25

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени