Резултати 1 до 9 от 9

Тема: Мнение за Grundig receiver 120

Мнение за Grundig receiver 120

Колеги може ли да изкажете мнение за ето този ресийвър.Искам да захраня едни стари самоделни колони по 20 вата и евентуално за вбъдеще някой други по читави колони.Ще бъде вързан към компютъра. Няма да си използва за озвучаване на стаята а да се получи нещо по добро от някоя 2.1 система за PC.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
    Редактирано от petiopetrow; 21 June 2017 в 22:19.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Или някой от тези 3 те:
    1 Technics su-v4x
    2 Technics su-z25
    3 Hitachi SR-2001

Живко Стоянов Juviander's Avatar
    Членува от
    Oct 2008
    Възраст
    37
    Преди време имах един GRUNDIG RECEIVER 220. На външен вид е досущ като този 120, даже са с общо сервизно ръководство. Та, машинката е доста посредствена - крайни стъпала с TDA7294, калпав тонкоректор...абе бюджетна история. А гледам и този 120 е с по-слаб трансформатор от 220. При малко пари и не-високи очаквания - става.
    Sent from my ТА-4100

За поставената цел има множество по-добри ампчета
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Ами като за старт имам намерения да вложа макс 150лв. за усилвател.А като цяло от малък все съм имал мерак за някой Technics и утре или вдругиден мисля да видя един Technics SU-V2A.Целта не е да направя дискотека а звученето на старата и истинска техника.За него какви са ви отзивите.Извинявам се ако досаждам с въпросите не просто от тези неща нямам много добри познания.

Изпратено от моят Lenovo TAB 2 A7-30HC с помощта на Tapatalk

Може да се приключи темата вече съм собственик на Technics SU-V2A който работи около 30 секунди и спря и вече е в сервиза.Но така е със старата техника.Благодаря на отзовалите се.

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    39
    The difference between genius and stupidity is that genius has its limits.

Цитат Публикувано от Rumb@ta Покажи мнения
    Благодаря колега намерих я тази тема но за съжаление не съм много на ти с тези неща и го оставих на един приятел.Дано успее да се справи.

Здравейте отново колеги както бях писал по горе с сдобих с Technics SU-V2A който вече работи,но peak power meter-a свети много слабо това има ли как да се отремонтира.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени