Резултати 1 до 9 от 9

Тема: Мнение за Grundig receiver 120

Мнение за Grundig receiver 120

Колеги може ли да изкажете мнение за ето този ресийвър.Искам да захраня едни стари самоделни колони по 20 вата и евентуално за вбъдеще някой други по читави колони.Ще бъде вързан към компютъра. Няма да си използва за озвучаване на стаята а да се получи нещо по добро от някоя 2.1 система за PC.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
    Редактирано от petiopetrow; 21 June 2017 в 22:19.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Или някой от тези 3 те:
    1 Technics su-v4x
    2 Technics su-z25
    3 Hitachi SR-2001

Живко Стоянов Juviander's Avatar
    Членува от
    Oct 2008
    Възраст
    37
    Преди време имах един GRUNDIG RECEIVER 220. На външен вид е досущ като този 120, даже са с общо сервизно ръководство. Та, машинката е доста посредствена - крайни стъпала с TDA7294, калпав тонкоректор...абе бюджетна история. А гледам и този 120 е с по-слаб трансформатор от 220. При малко пари и не-високи очаквания - става.
    Sent from my ТА-4100

Участник с ограничен достъп
    Членува от
    Jun 2008
    За поставената цел има множество по-добри ампчета

Ами като за старт имам намерения да вложа макс 150лв. за усилвател.А като цяло от малък все съм имал мерак за някой Technics и утре или вдругиден мисля да видя един Technics SU-V2A.Целта не е да направя дискотека а звученето на старата и истинска техника.За него какви са ви отзивите.Извинявам се ако досаждам с въпросите не просто от тези неща нямам много добри познания.

Изпратено от моят Lenovo TAB 2 A7-30HC с помощта на Tapatalk

Може да се приключи темата вече съм собственик на Technics SU-V2A който работи около 30 секунди и спря и вече е в сервиза.Но така е със старата техника.Благодаря на отзовалите се.

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    39
    The difference between genius and stupidity is that genius has its limits.

Цитат Публикувано от Rumb@ta Покажи мнения
    Благодаря колега намерих я тази тема но за съжаление не съм много на ти с тези неща и го оставих на един приятел.Дано успее да се справи.

Здравейте отново колеги както бях писал по горе с сдобих с Technics SU-V2A който вече работи,но peak power meter-a свети много слабо това има ли как да се отремонтира.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени