Резултати 1 до 6 от 6

Тема: Мнение за TAGA Harmony

Мнение за TAGA Harmony

Какво ще кажете за тази марка и по-специално за модела Platinum F-120?Засипали са го със суперлативи и в сайта им и в разни тестове.Ако всичко написано е вярно, то цената е изненадващо добра, дори ниска за такъв продукт.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Aleksam78's Avatar
    Членува от
    Sep 2016
    Възраст
    39
    Един познат имам с лампов усилвател и ОТ на тази марка, не знам моделите. Много ги хвали, а той има много за сравнение. Той ми я беше препоръчал като марка.
    Иначе в немския иБей излизат техни продукти. Не има се качва цената по аукциони. Явно непозната още полска марка.
    Редактирано от Aleksam78; 19 June 2017 в 16:00.
    "Sometimes less is more"

analogsa's Avatar
    Членува от
    Dec 2010
    Възраст
    55
    Електрониките изглеждат като лайфстайл изделия за млади хора, а и за по-възрастни стига нищо да не разбират. За колоните нямам мнение. Явно ползват добра маркетинг компания.

От София си.Иди на симеоновско шосе 112а при Краси и чуй сам модела за който питаш.Той е страхотен човек и специалист.Ще ти помогне да вземеш решение на тема аудио.

Със сигурност ще отида.Исках само някакво предварително мнение, защото производителя е непознат.

Остави мненията настрани.Вярвай само на ушите си.Иди и чуй.
    Cables and AC power are the backbone of a system whether you're a "cable person" or not.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени