Резултати 1 до 11 от 11

Тема: Проблем с Marantz SR5010

Проблем с Marantz SR5010

Здравейте,
    Някой има ли такъв ресивър. На екранчето изписва "conekt failed 0E" и нищо не се получава. Какво ли не опитах и не ще и не ще. Задържах копчето за включване за повече от 5 сек, комбинация от клавиши за връщане на фабричните настройки и пак не. Телевизора изобщо не го разпознава. Проблема се появи когато жена ми натисна ОК на съобщение за активация на актуализации.
    Благодаря Ви предварително.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Само "натисна ОК" или нялой го изгаси?

Ако има флашка - извади я.

Извади кабела от контакта за 15 мин. и после 5 сек.
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Включете го с LAN кабел към порт на рутер, който има интернет без прекъсване. Ако това е сторено и не тръгва.....аз бих се замислил за оторизиран сервиз.
    "And whosoever was not found written in the book of life was cast into the lake of fire."
    Hail SATAN

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    51
    Аз бих започнал с четене на User Manual.

Късно е!
    Там пише "Не се гаси!" (туй, що не гасне)

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Късно е!
    Там пише "Не се гаси!" (туй, що не гасне)
    Е така обичам да ми говориш
    "Please bear in mind that a failed software update might result in a partialy or completely malfunction of your unit. In such case a repair could be comprehensive and quite expensive.Marantz assumes no responsibility for and shall have no liability of any kind with respect to any problems encountered in conjunction with or arising out of the downloading of the Software, including, without limitation, problems resulting from any interruption that may have occurred while downloading the Software"
    Убеден съм, че апарата може да се събуди през RS232 порта със сервизен tool. Да питаме кой го има, освен?
    "And whosoever was not found written in the book of life was cast into the lake of fire."
    Hail SATAN

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    51
    От това, което съм преживявал с подобни "заспали" устройства (от друг вид) процедурата включва физическа замяна на EPROM, в който е записана информацията. Срещал съм два варианта:
    - от производителя се получава чип, с който се заменя недозаредения;
    - старият чип се сваля и на програматор му се налива бинарен файл.

Все още има шансове, да оставим човека да се наспи

Хвърлих едно око по света как го правят, един чак реве "Вече не искам ъпдейййт, искам само да работиии отновоооо!"

Благодаря ти, Bobocamaro - имаш черпене от мен. Тръгна с кабел, направи си тъпите ъпдейти и сега трябва да го калиблирам отново. Проблем може и да е било това, че когато започна да се обновява, започнаха смущения с тока (преместих се от големия град и знаете как е на село). А иначе и Tarambuki е прав - никога повече ъпдейти само да работи и сега търся къде е копчето, което ги включва да го изрежа с джобното си ножче.
    Благодаря Ви.

Живи и здрави, пускай "The Wall" на Флойд и да започва купона
    Hail SATAN

Имаш сервизен tool, пиеш мляко! Пардон - Пинк Флойд

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени