Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 3 4 5 6 7
Резултати 151 до 156 от 156

Тема: Изработка на букшелф озвучителни тела

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    51
    На път сме да докажем закона на Бернули.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Направи го с 42. Мисля, че резултата ще по-коректен. Имай на предвид, че след време говорителя ще "омекне" и по-тясния порт, ще му е по-добре. Ако е нов говорителя де. Някои му казват разсвирване.

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    51
    Каква е връзката между омекването и по-тесния порт?

Цитат Публикувано от Mani Покажи мнения
    ...От тук нататък в темата искам да пишат само хора, които са способни да споделят нещо полезно по темата! Тарамбуки, до този момент приказваш само глупости, последното ти мнение също е безполезна глупост, така че повече не искам да те виждам тук. Сериозен съм
    Доколкото знам същите обиди и простотии си наприказвал и на експроджекта, но все пак не са те изхвърлили (все още), нъл тъй?
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Доколкото знам същите обиди и простотии си наприказвал и на експроджекта, но все пак не са те изхвърлили (все още), нъл тъй?
    Предупредих те да не ми пишеш в темата, а ти дори си позволяваш неблагоразумието да пускаш долни инсинуации, с които не знам какво целиш да постигнеш, но със сигурност си навлече гнева ми, в този малък свят!
    Мога да те уверя, че с всички от Експроджект, с които съм имал удоволствието да общувам, съм в добри отношения, доколкото ми е известно и имат моето уважение, особено Славчо Терзиев(само с него успях да се видя), който е един страхотен човек и истински професионалист, и една лоша дума не е излязла от мен за тях и не ще излезе, що се отнася до отношението им към момента и резултата, който постигнах благодарение на тях!
    Ако някой от екипа на Експроджект се е почуствал обиден, и аз не знам от какво, но нека го сподели с мен, за да поднеса своите извинения, със сигурност е било неволно и непреднамерено!

Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Стига бре Буки , вър тука а се цамбурнеме у морето от звукова хармония в ритъма на фънки мюзик.

Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 3 4 5 6 7

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени