Резултати 1 до 7 от 7

Тема: Поредно питане за ОТ

Членува от
    Mar 2010
    Възраст
    45

Поредно питане за ОТ

Здравейте, пред мен стой следната дилема относно избор на букшелф ОТ за относително малка квадратура - 12- 15 кв.м .Колебая се между Swans D3.1 ,Klipsch RP 160M и втора ръка https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%...B8-seasMISSION 770.Усилвателят с който съм в момента а и ще бъда в близко бъдеще е Denon pma-860.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Какъв източник,усилвател и кабели ползваш?Клипш и суонс са с различно звучене.Тези мишъни не съм слушал.По принцип съм и пристрастен в преценката си.Аз ползвам суонс.Ако искаш по-ярко звучене то клипш е логичен избор.Мишъните ги продава утвърден търговец.той да каже за тях.
    Редактирано от vidolov; 19 April 2017 в 19:48.

Членува от
    Mar 2010
    Възраст
    45
    усилвател Denon PMA 860, грамофон DUAL CS 420, Pioneer BDP 150 и компютър с DAC Behringer UCA202

Членува от
    Mar 2010
    Възраст
    45

Dynaudio contour I MKII

Сагата продължава .Някой случайно да има впечатления от тези :https://www.olx.bg/ad/dynaudio-conto...i-ID6VFqj.html ?

Бъзикаш се нали?
    Я виж тия на един съфорумник https://bazar.bg/обява-19989449/swan...shelf-speakers
    поне са като нови,а не некви чупени кошници.

Членува от
    Mar 2010
    Възраст
    45
    Като се загледах по-внимателно, наистина изглеждат доста очукани, особено за тази цена,Тези Суонс също им се чудя от доста време.Жалко, че човек неможе да чуе всичко, което си е харесал та затова пита из форумите

Членува от
    Feb 2013
    Възраст
    39
    Цитат Публикувано от highpower Покажи мнения
    Като се загледах по-внимателно, наистина изглеждат доста очукани, особено за тази цена,Тези Суонс също им се чудя от доста време.Жалко, че човек неможе да чуе всичко, което си е харесал та затова пита из форумите
    Като ще даваш такива пари си вземи истински колони...
    Тук във форума има обява за едни Пилотки,както и за Скнандина.По 450 лв, чифта са и са светлини години пред тези колонки за домашно кино.
    Динаудиото е по-добрия избор като звучене,но е в лош вид.
    Суанса е красив!
    И двата чифта струват много повече от това което предлагат като звук.
    Всеки дъртанян от рода на Kanton Karat 200/300,B&O S45,Dali 103 и т.н ще им скрие шапката от качества.
    А и бюджета ще е не повече от 250-300лв.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени