Резултати 1 до 9 от 9

Тема: Безжични слушалки за телевизор?

Безжични слушалки за телевизор?

Реших да взема за жена ми някакви безжични слушалки, с които да си гледа сериалите и да не бяга в другата стая. Единственото условие е да са без кабелни и да са удобни. Ако знаете нещо, което да има и прилично качество и надеждност, ще съм благодарен да споделите. Разстоянието от което ще се слуша е няколко метра. Ако качеството е добро, може и аз да си слушам оперите вечер по "мецо".

Никога не съм имал такива, но преди 20тина години един приятел имаше някакви, които не звучаха никак зле и имаха голям обхват.

Нямам никакви претенции към марката, нито към това да са нови. Просто поредната полезна джаджа, която ще внесе хармония в семейния живот
    Музиката е много повече от звук.

"Здравите хора не страдат от Хай-енд".
    Минимал

"Извинете, звукът в главата ми пречи ли ви?"
    колегата Багер

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Не си уточнил, какви точно да са слушалките, In,On,Over -Ear.
    Бюджет също няма.

Най-лесно е да се пробва с блутут слушалки за телефон.

Ако телевизора не може да стриймва звук по блутут може да му се бодне някакво модулче... Просто инфото е малко оскъдно.

Бийтс на Дре имат приятен звук.

http://www.istyle.eu/bg/beats

Хармония в семейния живот внасят неща които или са нови или има краистали сваровски по тях и пак са нови...Поне от моя опит

ПП: Някой да знае , къде се продават кристали сваровски на бройка/пакет?
    Редактирано от pichaga933; 11 March 2017 в 09:38.

Ментална възраст - 2г. pazuzu's Avatar
    Членува от
    Apr 2016
    Възраст
    43
    Иди в някоя верига за техника накарай ги да ти ги включат някъде и си сам прецени.
    Запомни от мен > уши и глави нямат напасване.
    Тука има хора които харесват разни слушалки които съм слушал и никога повече няма да си сложа на ушите колкото и да са удобни >
    защото ми стържат мозъка когато са усилени.
    Друг филм са евтинджосите по 25 - 50Лв. > от тях има и такива дето и по цял ден не свалям.
    Дъщерята си взе HP нещо си?
    Не се усещат че са ти на главата > а звукът им за мен е по добър от на скъпи джанти за глава.
    сам преценявай такива неща и никого не слушай а тествай за да не станеш част от нечия грешка
    ......................................................................................

А така!
    Добре, че жената не чете форума, че като види идеята ти за Цвъровски, много ще се зарадва.

За бюджет не съм мислил, но колкото по-тънко толкова по-добре. Не търсим велико качество, а удобство. Да не си пречим взаимно в хола. Тези, които си препоръчал, като ги гледам май струват повече от лелевизора ми.

Иначе той самият не е от най-умните. Съмнявам се да може да стриймва блу тут (или поне не съм го хващал да го прави). Има изход за слушалки, някой и друг юсб и hdmi изход/вход, и те така.

Иска ми се да бодна нещо безжично, за да не опъвам кабелаци (имам няколко чифта такива слушалки). Не знам дали да е блу тут или радио-честотно.

Минимал

колегата Багер

Ако е радио честотно, ще слушаш смущения от вифи рутери безжични мишки и кво ли още не.

Блутута е най-чистото решение, дигитализира , после обратно в аналогово и си готов, няма смущения.

Виж за блутут предавател и едни слушалки

Тези наушници предполагам стават за сериали:
    http://www.emag.bg/bezzhichni-slusha.../pd/D9N1L3BBM/

ето ти и един Блутут трансмитер за нормални пари, на рисунката е описан баш за твоята цел:

http://www.ebay.com/itm/2-in-1-Wirel...-/351982667840

Членува от
    Jan 2014
    Възраст
    43
    С подобно търсене стигнах и аз то тази тема.
    jean-philippe, избрахте ли някакви слушалки?
    Аз също търся безжични слушалки за гледане на филми вечерно и нощно време, но въпреки прочетеното в нета все още не съм се ориентирал окончателно.
    Имам някакъв малък опит с евтини безжични слушалки с радиочестотно излъчване, но си спомням че имаха следният проблем: При много тихи моменти в някой филм, или при голяма пауза в/между песни, автоматичното сканиране на тунера се включва и е супер дразнещо! Това беше преди десетина години с някакви слушалки на TCM, но нямам представа дали и сега положението с подобни слушалки е такова.

100-150-тина лева мисля да похарча, не знам дали си заслужава да взимам по-скъпи.
    Четенето продължава...

Aleksam78's Avatar
    Членува от
    Sep 2016
    Възраст
    38
    Skullcandy Grind Wireless
    Има доста ревюта за тях.
    Имат и микрофон, за команди
    "Sometimes less is more"

Да. Благодарение на колегата Morandis се сдобих с инфраред слушалки Сони. За моите нужди са великолепни. Единствения недостатък е че трябва да си в полето на излъчвателя, но като звук и шумове са великолепни, а и цената беше много ниска. Ако бях си взел кабел за връзка с лелевизора на стандартните ми слушалки, щеше да ми излезе по-скъпо.

Другото добро качество на тия слушаляци е, че вече две седмици не ги включвам на зареждане и чакам да им се изтощят бактериите, но те си свирят и свирят... А жената всяка вечер си гледа по 2 часа с тях на главата, а аз си слушам музика и не си пречим

Голям рахат са

Минимал

колегата Багер

Членува от
    Jan 2014
    Възраст
    43
    Купих едни Sennheiser RS160. Взех ги основно за филми и телевизия, но и слушането на музика е удоволствие с тях.
    А с батерийки на предавателя стават и за навън . Не че бих тръгнал с тях, има си къде по-добри слушалки за разходки.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени