Резултати 1 до 17 от 17

Тема: Безжични слушалки за телевизор?

Безжични слушалки за телевизор?

Реших да взема за жена ми някакви безжични слушалки, с които да си гледа сериалите и да не бяга в другата стая. Единственото условие е да са без кабелни и да са удобни. Ако знаете нещо, което да има и прилично качество и надеждност, ще съм благодарен да споделите. Разстоянието от което ще се слуша е няколко метра. Ако качеството е добро, може и аз да си слушам оперите вечер по "мецо".

Никога не съм имал такива, но преди 20тина години един приятел имаше някакви, които не звучаха никак зле и имаха голям обхват.

Нямам никакви претенции към марката, нито към това да са нови. Просто поредната полезна джаджа, която ще внесе хармония в семейния живот
    Музиката е много повече от звук.

"Здравите хора не страдат от Хай-енд".
    Минимал

"Извинете, звукът в главата ми пречи ли ви?"
    колегата Багер

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Не си уточнил, какви точно да са слушалките, In,On,Over -Ear.
    Бюджет също няма.

Най-лесно е да се пробва с блутут слушалки за телефон.

Ако телевизора не може да стриймва звук по блутут може да му се бодне някакво модулче... Просто инфото е малко оскъдно.

Бийтс на Дре имат приятен звук.

http://www.istyle.eu/bg/beats

Хармония в семейния живот внасят неща които или са нови или има краистали сваровски по тях и пак са нови...Поне от моя опит

ПП: Някой да знае , къде се продават кристали сваровски на бройка/пакет?
    Редактирано от pichaga933; 11 March 2017 в 09:38.

Ментална възраст - 2г. pazuzu's Avatar
    Членува от
    Apr 2016
    Възраст
    43
    Иди в някоя верига за техника накарай ги да ти ги включат някъде и си сам прецени.
    Запомни от мен > уши и глави нямат напасване.
    Тука има хора които харесват разни слушалки които съм слушал и никога повече няма да си сложа на ушите колкото и да са удобни >
    защото ми стържат мозъка когато са усилени.
    Друг филм са евтинджосите по 25 - 50Лв. > от тях има и такива дето и по цял ден не свалям.
    Дъщерята си взе HP нещо си?
    Не се усещат че са ти на главата > а звукът им за мен е по добър от на скъпи джанти за глава.
    сам преценявай такива неща и никого не слушай а тествай за да не станеш част от нечия грешка
    ......................................................................................

А така!
    Добре, че жената не чете форума, че като види идеята ти за Цвъровски, много ще се зарадва.

За бюджет не съм мислил, но колкото по-тънко толкова по-добре. Не търсим велико качество, а удобство. Да не си пречим взаимно в хола. Тези, които си препоръчал, като ги гледам май струват повече от лелевизора ми.

Иначе той самият не е от най-умните. Съмнявам се да може да стриймва блу тут (или поне не съм го хващал да го прави). Има изход за слушалки, някой и друг юсб и hdmi изход/вход, и те така.

Иска ми се да бодна нещо безжично, за да не опъвам кабелаци (имам няколко чифта такива слушалки). Не знам дали да е блу тут или радио-честотно.

Минимал

колегата Багер

Ако е радио честотно, ще слушаш смущения от вифи рутери безжични мишки и кво ли още не.

Блутута е най-чистото решение, дигитализира , после обратно в аналогово и си готов, няма смущения.

Виж за блутут предавател и едни слушалки

Тези наушници предполагам стават за сериали:
    http://www.emag.bg/bezzhichni-slusha.../pd/D9N1L3BBM/

ето ти и един Блутут трансмитер за нормални пари, на рисунката е описан баш за твоята цел:

http://www.ebay.com/itm/2-in-1-Wirel...-/351982667840

Членува от
    Jan 2014
    Възраст
    43
    С подобно търсене стигнах и аз то тази тема.
    jean-philippe, избрахте ли някакви слушалки?
    Аз също търся безжични слушалки за гледане на филми вечерно и нощно време, но въпреки прочетеното в нета все още не съм се ориентирал окончателно.
    Имам някакъв малък опит с евтини безжични слушалки с радиочестотно излъчване, но си спомням че имаха следният проблем: При много тихи моменти в някой филм, или при голяма пауза в/между песни, автоматичното сканиране на тунера се включва и е супер дразнещо! Това беше преди десетина години с някакви слушалки на TCM, но нямам представа дали и сега положението с подобни слушалки е такова.

100-150-тина лева мисля да похарча, не знам дали си заслужава да взимам по-скъпи.
    Четенето продължава...

Aleksam78's Avatar
    Членува от
    Sep 2016
    Възраст
    39
    Skullcandy Grind Wireless
    Има доста ревюта за тях.
    Имат и микрофон, за команди
    "Sometimes less is more"

Да. Благодарение на колегата Morandis се сдобих с инфраред слушалки Сони. За моите нужди са великолепни. Единствения недостатък е че трябва да си в полето на излъчвателя, но като звук и шумове са великолепни, а и цената беше много ниска. Ако бях си взел кабел за връзка с лелевизора на стандартните ми слушалки, щеше да ми излезе по-скъпо.

Другото добро качество на тия слушаляци е, че вече две седмици не ги включвам на зареждане и чакам да им се изтощят бактериите, но те си свирят и свирят... А жената всяка вечер си гледа по 2 часа с тях на главата, а аз си слушам музика и не си пречим

Голям рахат са

Минимал

колегата Багер

Членува от
    Jan 2014
    Възраст
    43
    Купих едни Sennheiser RS160. Взех ги основно за филми и телевизия, но и слушането на музика е удоволствие с тях.
    А с батерийки на предавателя стават и за навън . Не че бих тръгнал с тях, има си къде по-добри слушалки за разходки.

И аз си взех едни Bluetooth слушалки, но се оказа че ресийвъра ми няма Bluetooth, бихте ли ми препоръчали някой Bluetooth ресийвър, който да го вържа с оптичният порт на ресийвъра?

Цитат Публикувано от ivayloc Покажи мнения
    И аз си взех едни Bluetooth слушалки, но се оказа че ресийвъра ми няма Bluetooth, бихте ли ми препоръчали някой Bluetooth ресийвър, който да го вържа с оптичният порт на ресийвъра?
    Все едно да имаш Порше и понеже не можеш да вдигнеш повече от 350, да си търсиш Бугати!
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Все едно да имаш Порше и понеже не можеш да вдигнеш повече от 350, да си търсиш Бугати!
    Май не съм се изразил правилно, казаха ми че може да се купи допълнително устройство което да се върже с оптичният кабел и да предава сигнала по блутут.

В такъв случай избирай:
    https://www.google.bg/#q=spdif+to+bluetooth

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

В такъв случай избирай:
    https://www.google.bg/#q=spdif+to+bluetooth
    Всички ми изглеждат еднакви, спрях се на този, според вас добър ли е?

Не се вижда къде си спрял? Натисни спирачката, поне стоповете да светнат!

Не се вижда къде си спрял? Натисни спирачката, поне стоповете да светнат!
    Имах предвид HomeSpot ® Dual Stream Wireless Portable Bluetooth Audio Transmitter with Auto-Reconnect and aptX , но ми се искаше някой, който мога да го взема от БГ, не ми се чака доставка

Оптика не виждам!

Трябва да установиш какви изходи има твоят рисийвър!!!

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени