Резултати 1 до 9 от 9

Тема: Внимание измамник!

Внимание измамник!

Съжалявам, че поствам линк но се изморих да го преписвам.

https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%...BD%D0%B8%D0%BA
    Перед снятием корпуса следует вынуть вилку из розетки сети питания!

Analogue Source - Telefunken s 500 hi fi, Studio Tonarm Ortofon AS 212
    DAC-Musical fidelity- Integrated Amplifiers:Tube amp AMC, Perreaux- speakers: Tannoy, Spendor BC 1
    Interconnect Cables: VDH - Speaker Cables - AudioQuest

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Hristo F.'s Avatar
    Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    33
    Вижда се че има преглед и тест,защо не му ги върна?
    Не зная колко Ohm-а са нискочестотните,но според това което чух ми бият на 4 Ohm-ови....

За да се възползваш от опциата тест и преглед запалащаш транспорта в двете посоки тоест 64лв. и да не ти харесат вече си вътре, честно казано мен не ми е за 60 или 360лв. въпроса е какво е казано, че изпраща и какво е дошло- а това е измама! В интерес на истината после говорих с лицето той ми каза че като съм недоволен да върна усилвателите за моя сметка! Пак 65лв назад и опаковане, ами ако не си ги прибере, то какво доверие на такъв човек после още 33лв да си ги взема, още веднъж ще изиграя ролята на тримата глупаци... Както и да е, който има нужда от адреналин може да му поръча Акуфейза който продава, добре, че не клъвнах на него щото после трябваше да си правя принудителна екскурзия до Ст. Загора .
    Перед снятием корпуса следует вынуть вилку из розетки сети питания!

Analogue Source - Telefunken s 500 hi fi, Studio Tonarm Ortofon AS 212
    DAC-Musical fidelity- Integrated Amplifiers:Tube amp AMC, Perreaux- speakers: Tannoy, Spendor BC 1
    Interconnect Cables: VDH - Speaker Cables - AudioQuest

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    За да се индексира това в Гугъл трябва да напишем тук и телефона - 0899833928. Можеш да публикуваш линкове към профилите му в сайтовете. Не се сещам да го познавам.

Човек mihaiil's Avatar
    Членува от
    Jan 2010
    Възраст
    28
    Не знам в края на деня как спят тия хора с мисълта, че са прекали някой...? Откакто махнаха оценките и коментарите за профилите в преебалника, измамите там скочиха главоломно.

Десо, предполагам сега разбираш защо в много от случаите хората се изказват не много ласкаво за българските търговци на аудио техника втора ръка.
    Както сам се убеждаваш, пълно е с цървули и измекяри.
    Точно заради такива, хората все налитат на техника от дрън-дрън маркетите. Евтино, гадно свири, ама знаят, че получават техника без дефекти и с някаква там гаранция.
    По-светнатите взеха да си пазаруват на старо от Ибей и от сорта онлайн чуждестранни маркети. Там поне имаш някаква гаранция, че ще ти върнат парите при несъответствие. Пък и измикярията не им е толкова типична национална черта на англичаните и швабите, сравнено с балканските субекти.
    Този, който те извъртя така нагло е типичен пример за Бай Ганьо. Заради такива се срива бизнеса ви.
    Редактирано от Петър Славов; 16 February 2017 в 22:31.

Цитат Публикувано от mihaiil Покажи мнения
    Не знам в края на деня как спят тия хора с мисълта, че са прекали някой...? Откакто махнаха оценките и коментарите за профилите в преебалника, измамите там скочиха главоломно.
    Че кой ви кара да влизате там?

Оня ден влизах, не за аудио, видях че едни бургазлии ги няма вече, сигурно не са си платили и излязох...
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота...
    Аз трябва DSD-тата да ги конвертирам в SACD, че да ги слушам нативно.
    Ама това с тия източници си е лесната част. С пустите ампове е големия зор!

Не изиска ли снимки предварително? Лично на мен ако ми откажат снимки под някакъв предлог (не можел да снима, паднала му батерията, кьорав бил), веднага го отсвирвам. Иначе системата с оценките в продавалника също и намериха цаката - сключват се сделки, извън регламентирания начин. Когато пред един баш-търгаш настоях да минем сделката по предвидения ред, същия отказа - не разбирал. Аз също отказах техниката. Да не говорим как си правят фалшиви профили и се благославяха един друг, та тези оценки също бяха фалшиви.
    Cassette deck User
    Amplifer Denon PMA-720A, CD player Denon DCD-920, CD player Onkyo DX-6650, tape deck Onkyo TA-2570, tuner Onkyo TA-4670, speakers MB Quart 690MCS.
    www.scalemodels-bg.com

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Сега разбирате ли, защо има филтър тук?!
    Човек, положил усилия да си създаде възможност да пише в силно сегментирана и специализирана аудио среда, каквато е тук, е глупаво да си позволи да се изложи или излъже...
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост. Някои хора говорят от опит, други – от опит не говорят.
    За хората без чувство за хумор: "Не се страхувайте! Най-страшното ви се е случило вече!"

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени