Страница 3 от 3 ПърваПърва 1 2 3
Резултати 51 до 71 от 71

Тема: Проблем с ИЕ11

Ретрофил Виктор Симов's Avatar
    Членува от
    Apr 2010
    Възраст
    50
    Цитат Публикувано от Стефан Петров Покажи мнения
    С WIN7 съм.
    Това е добре...за още 2 години...
    Седмицата е бърза и доволно без бъгове. В момента сравнявам 10-ката с 7-цата и първата е по-бърза, ако се изключат някой екстри...и шпионажа...

Няма как да не сме в крак...

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Ментална възраст - 2г. pazuzu's Avatar
    Членува от
    Apr 2016
    Възраст
    45
    Цитат Публикувано от Rabin Покажи мнения
    Главния играч от подписа ми има 88 милиарда. Ако харчи по милион $ на ден ще му трябват 241 години да ги изхарчи. Който не вярва да сметне!
    Windows 10 трие кракнати софтове. Разпорежда се с машината ти, все едно, че те на теб са купили хардуера и софтуера. Вероятно е и твоят проблем да е подобен. Аз с Линукс засега нямам подобен проблем.

Като въведоха безконтролната шпиония - предполагах, че Windows ще стане черната овца, ще има огромен вой и т.н. Нищо подобно! Занапред тоталното подслушване ще е правило.
    Много си прав.
    Да и пиратите > пиратите направиха подписа ти да харчи.
    Като го натресваха на всеки > и той така стана лидер на цветният кръст.
    Като ни пусна кракери за собственият си продукт.
    И котката от любопитството си се оказа че не е умряла а е отворила кутията на пандора.
    Излезе добрият дух на шпионажа (cloud).
    Ограбване на информация от банки и проекти > за благосъстоянието на Америка (Израел)
    И познай кои държави ще гладуват и воюват помежду си след кризата и емигрантството.
    Най лесно се печели война е като накараш врагът и да се бие със врагът ти.
    Но за целта ти трябва да имаш информация и добра шпионска основа и да им дадеш религии на които да вярват безусловно.
    И си непобедим дори без да имаш армия.
    Лошото е и по лошо идва > стой на страна и само гледай как се върти мелачката.

Участник с ограничен достъп
    Членува от
    Dec 2009
    "Единственото нещо, което е нужно на злото да тържествува, е добрите хора да не правят нищо." На всичко отгоре - това от подписа ми е против Конституцията ни.
    Мозъкът на рекламо-сапиенса се втечни до толкова, че да се радва на завоевателя си. Визирам какичките дето целуваха талибаните кога им цъфнаха пред вратата. После същите тия си вземат и останалото, то целувката е прелюдия към нещо повече.
    п.с. В сloud не бих си качил данните, и пари да ми дават! Дори Фейсбук не ползвам, и разни приятели се сърдят!
    Редактирано от Rabin; 5 February 2017 в 09:45.

Членува от
    Apr 2016
    Възраст
    45
    Една птичка пролет не прави ама може да е предзнаменование за друго.
    Както и Абраксас > една птичка шизофреник > ама събра цяла армия с лъжци и направи религиите за да подмами човечеството към безумно смирение и самоизтребление.
    Така и с Мухльо налива крадените си долари на > Н-видия > Интел да му правят поддръжките за да има само той най новото.
    И става най търсен.
    А - познай - на кого ще се моли цру да се постави малоерче в ядрото през прокси до Мистик а
    Няма да се учудя вече ако е факт.
    Политиката му граничи с безумие от години.
    Ами Монсанто, токсичните ваксини, военната подкрепа, нали пак са от парите на Мухльо.
    Както и да е.
    Да не цапам темата повече.

Членува от
    Dec 2009
    Цитат Публикувано от pazuzu Покажи мнения
    Една птичка пролет не прави ама може да е предзнаменование за друго.
    Както и Абраксас > една птичка шизофреник > ама събра цяла армия с лъжци и направи религиите за да подмами човечеството към безумно смирение и самоизтребление.
    Така и с Мухльо налива крадените си долари на > Н-видия > Интел да му правят поддръжките за да има само той най новото.
    И става най търсен.
    А - познай - на кого ще се моли цру да се постави малоерче в ядрото през прокси до Мистик а
    Няма да се учудя вече ако е факт.
    Политиката му граничи с безумие от години.
    Ами Монсанто, токсичните ваксини, военната подкрепа, нали пак са от парите на Мухльо.
    Както и да е.
    Да не цапам темата повече.
    Не цапаш, това са най-смислените мнения в този форум. Айде, ние знаем какво се случва, но повечето хора оценяват софтуера по рекламата и леснотията на работа. Въпреки, че за мен Линукс вече е доста по-лесен от Windows. Хората забравят, че и с М$ са имали същите затруднения, и не им се учи нещо ново. Искат другото да е баш като Windows, и сравняват алтернативните офис пакети с М$ ския. И не ставали, защото не били на 100% съвместими!
    Попълвах едни формуляри по темплейт на брюкселските свине-хора. Всичко беше в docx формат, и с много чавки и джвъчки, дето се разместват на LibreOffice. Престъплението е придобило задължителен характер!

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    Смисълът на съвместимостта е друг. Взимаш един интегриран в система софтуер и го заменяш със съвместим. Системата продължава да функционира. Или не продължава.

Членува от
    Apr 2016
    Възраст
    45
    Цитат Публикувано от Rabin Покажи мнения
    Попълвах едни формуляри по темплейт на брюкселските свине-хора. Всичко беше в docx формат, и с много чавки и джвъчки, дето се разместват на LibreOffice. Престъплението е придобило задължителен характер!
    Чак пък толкова ли бре .
    Надявам се че това е някаква недогледност > а не злонамерено.
    Е в този ред дали е работа на Мухльо или звената отсяват неграмотници.
    Мислех си че израза Българска работа си важи ONLY за тук.
    То като се замисля и с лаптопите и поставянето на чипове по хората > Още една грешка открихме в библията > Йоан се е объркал? >
    > като пише че > печата на "бога" ще е на челото > а на сатаната на десницата > Горкия - като не е знаел за лаптопа и смартфона .
    Може и да е познал малко > нали някой си държат смартфоните в дясната ръка.
    Сорсе колко кода има на този свят Сорсе - това е от > по жицата - от Йорган Йовков.
    Лошото е че, римската сентенция > ако не можеш да победиш един враг - се присъедини към него > е неприложима.>
    Средствата не оправдават фаталната ни загуба.

Цитат Публикувано от L.K. Покажи мнения
    Смисълът на съвместимостта е друг. Взимаш един интегриран в система софтуер и го заменяш със съвместим. Системата продължава да функционира. Или не продължава.
    Ето за това те харесвам > добро решение но по друг начин.
    --------===========-------------
    Това не са плочките в банята.
    Тук има по лесни решения.
    Просто си добавяш друг и риска става по малък.

Членува от
    Apr 2016
    Възраст
    45
    Данни, които събираме > http://2284163.atwebpages.com/1.html

Вашето име, имейл адрес, предпочитания и интереси; хронология на местоположенията, браузъра, търсенето и файловете Ви; данни за телефонни обаждания и SMS съобщения; данни за конфигурацията на устройството и сензора; въвеждане на гласови, текстови и писмени данни
    =======================================
    Само това е достатъчно.
    -----------------------------------
    ЕЕееее
    WTF
    --------============------
    Направих си трудът да го прочета цялото.

Просто сега имах време.

Телеметричната тояга е заприличала на вибратор с електрошок.
    Тоя си е вързал гащите с корабно въже около кръста.
    Остави двусмислените намеци от сорта (Аз съм предупредил ама вие не сте го разбрали) ами се отказах да броя колко са безумните нарушения + тези за личното пространство.
    Бай Били - може да стане даскала на Луцифер > учебен предмет > как да се гаврим законно с хората без риск за вас самите.
    Сега остава израза > сядам на компютъра, да се замени със > сядам на х.....я , и оправихме още една изразна грешка.
    Сега ми стана по ясно смисъла на това дуло.

https://youtu.be/IVP0338PHKY?t=581

https://www.youtube.com/watch?v=nQvW...rC0Mch&index=5

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Данни, които събираме...
    Дори и да е така, човек който не прави нищо нередно, няма от какво да се притеснява.
    Само да не разбере жена му...
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост.
    За хората без чувство за хумор: "Не се страхувайте! Най-страшното ви се е случило вече!"

Данни, които събираме >
    """Напомняне от Google за поверителността
    обработваме информацията за тази активност, включително неща като гледания от вас клип, идентификационните номера на устройствата, IP адресите, данните в „бисквитките“ и местоположението""

Това вече ме изкарва извън равновесие. Всеки божи ден ми излиза. Това "финно" обяснение, че си под наблюдение за твое добро.

Ретрофил Виктор Симов's Avatar
    Членува от
    Apr 2010
    Възраст
    50
    Още не са толкова добри... На мен един път ми излиза, че се намирам в Надежда 1, друг път, че съм в Надежда 2...

Пука ми... Нали XXL-а си върви...

Цитат Публикувано от max123 Покажи мнения
    Загриженост за благополучието на клиентите, както пише в декларацията, или има и друг мотив?
    Събиране на лични данни е това. С цел профилиране. Защо инак се интересуват кой клип харесва IP х адрес.
    Редактирано от nico; 6 February 2017 в 17:53.

"Потърси си add adblock".
    имам Adblock, но той примерно ми блокира снимките в усилватели.
    Минах на яндекс, че същото като хрома и няма "подсещане"

Членува от
    Dec 2009
    Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    ...
    Във форума сме 4 и половина човека, разбиращи от компютри, въпреки че от компютри разбира и целокупния български народ, както от футбол, както от...
    Ти лично и от компютри разбираш, колкото и от аудио. Т.е. никак!

Цитат Публикувано от Bis
    Дори и да е така, човек който не прави нищо нередно, няма от какво да се притеснява.
    Линкът от подписа ми е или нарушение, или престъпление. Не съм юрист да преценя. И нищо не оправдава това брутално погазване на основния ни Закон. Най-малкото пък да следят всички, че някой да не сгафи.
    Чл. 30.
    (1) Всеки има право на лична свобода и неприкосновеност.
    ...
    Чл. 32.
    (1) Личният живот на гражданите е неприкосновен. Всеки има право на защита срещу незаконна намеса в личния и семейния му живот и срещу посегателство върху неговата чест, достойнство и добро име.
    (2) Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.
    Чл. 33.
    (1) Жилището е неприкосновено.
    ...
    Чл. 34.
    (1) Свободата и тайната на кореспонденцията и на другите съобщения са неприкосновени.
    (2) Изключения от това правило се допускат само с разрешение на съдебната власт, когато това се налага за разкриване или предотвратяване на тежки престъпления.
    Т

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    То не трябва да си юрист, за да разбереш, че нищо не можеш да докажеш... А и да стигнеш много напред и да докажеш нещо, ще се окаже, че заради национална сигурност или антитероризъм...
    Единственото разумно нещо, което можеш да направиш е да спреш да ползваш продукта ако те притеснява.
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост.
    За хората без чувство за хумор: "Не се страхувайте! Най-страшното ви се е случило вече!"

Членува от
    Dec 2009
    Цитат Публикувано от Bis Покажи мнения
    То не трябва да си юрист, за да разбереш, че нищо не можеш да докажеш... А и да стигнеш много напред и да докажеш нещо, ще се окаже, че заради национална сигурност или антитероризъм...
    Единственото разумно нещо, което можеш да направиш е да спреш да ползваш продукта ако те притеснява.
    Аз отдавна не го ползвам. Ама го ползват лелките от администрацията, за което ми събират данъци. Т.е. Чичко Паричко ми прибира пари, докато подслушва незаконно. Пишейки се на филантроп. На всичко отгоре има наглостта да дрънка белезници по вестници и списания.
    И защо не го изгони Конституционният съд?
    А, да, има и офшорка в Люксембург, да не се мине да плати на хазната на ФАЩ, докато обира нашата!
    Редактирано от Rabin; 6 February 2017 в 19:50.

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    Цитат Публикувано от Bis Покажи мнения
    Дори и да е така, човек който не прави нищо нередно, няма от какво да се притеснява...
    Ееех, де да беше и вярно...
    Учените са открили, че 90% от хората са симулирали еволюцията.

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Много се извинявам, че става малко банално, но на ИЕ11 от днес пак не мога да виждам вградените клипове от YouTube. Ако някой е пипал платформата, дали ще може да върне стъпка назад?
    The difference between genius and stupidity is that genius have it's limits.

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    А дали там е проблемът?

Аз мога, другаде е ключа за бараката. За начало рестартирай.
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Рестартирах, файда йок. С Win10 съм.
    The difference between genius and stupidity is that genius have it's limits.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 1 2 3

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени