Резултати 1 до 5 от 5

Тема: M-Audio AV32 отзиви

Венцислав Симонов Simonov's Avatar
    Членува от
    Jan 2007
    Възраст
    35

M-Audio AV32 отзиви

Колеги,
    днес останах много приятно изненадан от комплект M-Audio AV32. Моята изгора, която също леко я хапе главата по хубав звук беше решила да си купува някакви "колони за компа". Основната идея е всичко да е компактно и да се побира на бюро.

Като цяло, за размера и цената си, тези малки колконки свирнаха учудващо добре. Поставени на бюрото имаха леко бумтене, но като ги подвдигнах на две възглавнички, свирнаха балансирано. Другото основно качество, което ми направи впечатление, бе точната звукова картина. Позициониране на вокали и инструменти и цялостно 3D. Не зная как на тази цена от M-Audio са успели да го докарат с тези активни монитори, но моите впечатления са много добри, за цената и размерите.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Като ги поусилиш как са?

Иначе асиметричен waveguide е нещото което лично на мен много ми допада, трудно се прави обаче за единични бройки,
    бях правил преди време такъв от самосъхнеща глина и с лак отгоре.Е, днешно време с цифровите машини няма да е много трудно да се издяла една бройка,
    разбира се процеса на моделирането му си остава трудоемката част защото се прави паралелно с офсета и филтъра.

В комбинация с полипропиленова мембрана на мидбаса, която по принцип си е с по меки среди и добър roll-off, изравняване на фазовите центри
    и ето ти предпоставка за приличен резултат.

Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    34
    Ето едно ревю с измервания на този модел - http://noaudiophile.com/M-Audio_AV32/

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    50
    Цитат Публикувано от Simonov Покажи мнения
    Другото основно качество, което ми направи впечатление, бе точната звукова картина. Позициониране на вокали и инструменти и цялостно 3D.
    Това е ефектът от близко разположените до слушателя ОТ. Няма отражения от стени и предмети, няма допълнителни фазови размествания.

Венцислав Симонов Simonov's Avatar
    Членува от
    Jan 2007
    Възраст
    35
    Цитат Публикувано от dman Покажи мнения
    Като ги поусилиш как са?

Иначе асиметричен waveguide е нещото което лично на мен много ми допада, трудно се прави обаче за единични бройки,
    бях правил преди време такъв от самосъхнеща глина и с лак отгоре.Е, днешно време с цифровите машини няма да е много трудно да се издяла една бройка,
    разбира се процеса на моделирането му си остава трудоемката част защото се прави паралелно с офсета и филтъра.

В комбинация с полипропиленова мембрана на мидбаса, която по принцип си е с по меки среди и добър roll-off, изравняване на фазовите центри
    и ето ти предпоставка за приличен резултат.
    Ако ги оставя просто така на бюрото, не е добре, като им дам повечко ток. На възглавниците са добре, но все пак толкова малки драйвери не могат да направят чудеса.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени