Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 3 4 5 6 7
Резултати 151 до 156 от 156

Тема: Помощ при избор на ресийвър

Цитат Публикувано от Ivaylo82 Покажи мнения
    Стана ми ясно вече, че всеки един усилвател с две колони ще свири по-добре предполагам от много канален ресивър ... няма нужда да ми го натрапваш само че филмите са ми на 1-во място, и след тях слушането на музика ..
    С оглед на парите които харчиш, без проблем в бъдеще ще интегрираш стерео усилвател в системата. Драмата на Тарамбуки е че продукт от 3К е с реална стойност на вложените материали 300 лева..Но момента е такъв: 2017 сме. Приятно потопяване във магията на киното .
    П.П. Аз макар и член на направи си сам форум и собственик на доста DIY изделия през годините, в края на 2016-та също реших да сложа край на мъките си с DIY изделия. От тук насетне само BIY .
    Редактирано от Любомир Костадинов; 16 March 2017 в 14:40.
    Система 1 2016
    Сложи тука това нищо, да е винаги на въпреки на нещо.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Цитат Публикувано от Любомир Костадинов Покажи мнения
    С оглед на парите които харчиш, без проблем в бъдеще ще интегрираш стерео усилвател в системата. Драмата на Тарамбуки е че продукт от 3К е с реална стойност на вложените материали 300 лева..Но момента е такъв: 2017 сме. Приятно потопяване във магията на киното .
    П.П. Аз макар и член на направи си сам форум и собственик на доста DIY изделия през годините, в края на 2016-та също реших да сложа край на мъките си с DIY изделия. От тук насетне само BIY .
    Ами първия път реших да спестя пари, и изядох дървото ... Сега реших поне да си спестя мъките и главоболията ! все пак здравето е на първо място ако имаше нов за 300 кинта щях да го взема ... но както каза 2017г. сме ! цените си скачат драстично . въпросът е и доходите да се вдигат

Виж сега, нека си пишат, каквото си искат. Въобще не се впечатлявай! Не си сбъркал с покупката! Нека ги е яд! Все пак сме 2017 година.
    А колкото до ОТ, все ще ги събереш. не бързай!

Цитат Публикувано от Стефан Петров Покажи мнения
    Виж сега, нека си пишат, каквото си искат. Въобще не се впечатлявай! Не си сбъркал с покупката! Нека ги е яд! Все пак сме 2017 година.
    А колкото до ОТ, все ще ги събереш. не бързай!
    И така ресивъра пристигна, свързах 2-те предни, централната и буфера, и наистина се впечатлих много ... Че той си свири страхотно дори само с тези, не ми се мисли какво ще стане като купя и вържа и останалите ! Изтеглих и две приложения на Ямаха, с които удобството е направо неописуемо ! Като ми скимне си пускам радио, като реша песнички директно от телефона и това докато си лежа примерно в другата стая Сега като вържа и един сървър (nas storage) където да си качвам филмите и да си гледам направо от там, и друго не ми трябва

Цитат Публикувано от Ivaylo82 Покажи мнения
    Сега като вържа и един сървър (nas storage) където да си качвам филмите и да си гледам направо от там, и друго не ми трябва
    За това последното се консултирай с Рийдър или с хората които ти продадоха рисивъра дали е най-добрият вариант. Честито .
    Редактирано от Любомир Костадинов; 17 March 2017 в 16:05.
    Система 1 2016
    Сложи тука това нищо, да е винаги на въпреки на нещо.

Aleksam78's Avatar
    Членува от
    Sep 2016
    Възраст
    38
    Цитат Публикувано от Любомир Костадинов Покажи мнения
    Че 1977 да не са били по-евтини?! Сега са си достъпни, дори без да отчиташ инфлация. Та да се радваме, че е 2017
    "Sometimes less is more"

Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 3 4 5 6 7

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени