Страница 1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 25 от 32

Тема: „Списък Игнорирани" - пояснение

„Списък Игнорирани" - пояснение

Ако включа някой в списъка, взаимно ли не се виждаме или само аз не го виждам, а той продължава да ми чете мненията ?

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

sandy's Avatar
    Членува от
    Mar 2007
    Възраст
    35
    Цитат Публикувано от minimal Покажи мнения
    Ако включа някой в списъка, взаимно ли не се виждаме или само аз не го виждам, а той продължава да ми чете мненията ?
    Само ти, не виждаш неговите (моите) мнения, другия може да чете твоите.

Може ли още някой да потвърди горното ? И евентуално да поясни какъв е смисъла от тази функция ?

Потвърждавам горното. Смисълът е ясен.
    Учените са открили, че 90% от хората са симулирали еволюцията.

Потвърждавам горното. Смисъл няма!
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Ако това е вярно, според мен е абсолютно тъпа функция и всеки, който я ползва ще е яко прецакан.
    Значи той ще включи пет келеша, които не може да понася, а те ще виждат всичките му мнения, ще плюят зад гърба му на воля, а той няма да знае нищо. Това е все едно да ти дадат пистолет и сам да си подпишеш смъртната присъда. Кой е измислил тази тотална глупост ?

Скрийн от твойта игнор листа? Пълната, от "списък" до "размаркирай. Размахай топки, маняк - do it for me
    Чак не си вервам кви бесни пропуски има в нея........
    topki.JPG
    P.S. Бавиш се, маняк. Искам листата такава - каквато е в момента!
    Редактирано от bobocamaro; 9 November 2016 в 21:27.
    "And whosoever was not found written in the book of life was cast into the lake of fire."
    Hail SATAN

Цитат Публикувано от bobocamaro Покажи мнения
    Скрийн от твойта игнор листа? Пълната, от "списък" до "размаркирай. Размахай топки, маняк - do it for me
    Чак не си вервам кви бесни пропуски има в нея........
    topki.JPG
    P.S. Бавиш се, маняк. Искам листата такава - каквато е в момента!
    Мислех сега да я почвам, обаче вие ме отказахте тотално. Добре е и другите да знаят, ако се лъжат, относно функцията.
    Пуснал съм тема, за да се види от всички и да се намира с търсачката, понеже аз търсих и не открих нищо за фукцията.
    Мислех да питам Бисер, обаче реших, че е по-добре да го има в ефир.

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    47
    И да ме питаш, нямам идея. И аз сега научавам какво представлява. Трябва си сисадмин. И без това, скоро ще падне Форума, че някакъв сертификат трябва да се подновява пак...
    Истината е една, и тя е, че ... няма една истина!

Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.

Значи, ако се появи сисадмин, трябва функцията да стане двупосочна, включваш някого - ти не го виждаш и той не те вижда, не съществувате един за друг в форума. Освен, ако някой друг, невключен в списъка не те цитира, това също може да се направи. Излезе ли някъде ника ти - бяло поле на мнението.

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    47
    Нямам идея. Платформата е настройваема и има много функции. Но не ми е работа да пипам...
    Истината е една, и тя е, че ... няма една истина!

Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.

Засега, в този ѝ вид на функцията, не препоръчвам на никого да ползва „Списък игнорирани". Търсачката вече ще намира това.

sandy's Avatar
    Членува от
    Mar 2007
    Възраст
    35
    Значи, ако се появи сисадмин, трябва функцията да стане двупосочна, включваш някого - ти не го виждаш и той не те вижда, не съществувате един за друг в форума. Освен, ако някой друг, невключен в списъка не те цитира, това също може да се направи. Излезе ли някъде ника ти - бяло поле на мнението.
    Това, не е правилно, ти не можеш да вземаш решение, вместо някой друг, дали да ти чете мненията или не!
    Няма как да стане!
    Ако другия има мерак, да не чете твоите, то и той да те вкарва в игнор листата си.

Цитат Публикувано от sandy Покажи мнения
    Това, не е правилно, ти не можеш да вземаш решение, вместо някой друг, дали да ти чете мненията или не!
    Няма как да стане!
    Ако другия има мерак, да не чете твоите, то и той да те вкарва в игнор листата си.
    Правилно, обаче кой ще осъществява контрол на реакцията върху мненията, вместо човека, който не ги вижда ?
    Т.е. кой ще отиде да ошамари плюещия келеш ?
    Редактирано от minimal; 9 November 2016 в 21:52. Причина: добавяне на думата „келеш"

sandy's Avatar
    Членува от
    Mar 2007
    Възраст
    35
    Правилно, обаче кой ще осъществява контрол на реакцията върху мненията
    Няма..... нали сме демокрация?
    Ако мнението е обидно, или изразява някаква заплаха над личността на другия, то модератора, си знае работата!

п.п.
    На няколко пъти обиждаш с "келеш"
    И е пределно ясно, че става въпрос за лица от форума, в това число и мен, сега трябва ли да почнем да зариваме екипа с оплаквания?
    Редактирано от sandy; 9 November 2016 в 21:56.

Казал съм си мнението, не визирам никого конкретно, както ясно се вижда. Ненавиждам този тип келеши и мислех да ги включа в игнор лист, но предпочитам да ги държа под око и да ошамаря лично тия бедни, нещастни и завистливи келеши.

Администратор DAY's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Минимал, мисля, че започваш да прекаляваш. Игнор листата отговаря точно на наименованието си - игнорираш и не четеш мнения на хора, които не искаш. Ако не ги четеш, не им отговаряш, това означава, че някой ако обижда стената и тя не му отговаря, накрая ще спре. Иначе май ти държиш да плащаш данък обществено мнение?
    ДА СЕ ПУКАТ ДУШМАНИТЕ!

sandy's Avatar
    Членува от
    Mar 2007
    Възраст
    35
    да ошамаря лично тия бедни, нещастни и завистливи келеши.
    Действай!
    Запазих си го за доказателство, ако на някой му потрябва!
    Както и едно друго такова подобно твое мнение, от преди половин година.
    п.п. Вярвам, че никой, не е тръгнал да ти завижда за какво и да било!

Не четеш, да бе, ама друг път!

До момента, когато някой го цитира и ти лъсва, ама със закъснение
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Казал съм си мнението, не визирам никого конкретно, както ясно се вижда. Ненавиждам този тип келеши и мислех да ги включа в игнор лист, но предпочитам да ги държа под око и да ошамаря лично тия бедни, нещастни и завистливи келеши.
    Маниакал, ако си решил да ошамарваш някого, ошамарвай си го. Защо ни занимаваш? Какво целиш с подобни демонстрации?
    Нали темата е "вас ис дас игнор лист". Ами такова е, и бачка по описания начин. И до коледа да пилиш, няма да се промени. Особено пък по начина по който си представяш че трябва да бачка...
    Учените са открили, че 90% от хората са симулирали еволюцията.

Ако не си логнат във форума , логично му виждаш мненията.А също и когато мнението му е включено като цитат в мнението на друг потребител.Дори да се направи така че игнорирания да не вижда твои мнения предполагам че като не е логнат във форума пак ще ги вижда.

Има недостатъци тази форумна опция но според мен нейния смисъл е друг .Първо - да не си губиш времето да четеш логорейните изяви на потребител за когото си убеден че е доказано некомпетентен и некоректен.Второ - да не виждаш неговите коментари на твои постове и да не си губиш времето да му отговаряш.

Разбира се тези неща можеш да ги правиш и без тази форумна опция.Но тук има един тънък момент.Като включиш някого в "списък игнорирани" трябва да го уведомиш.Ако той има нещо между ушите си ще разбере че коментирайки твои постове проявява чиста проба вербален онанизъм .При липса на реакция от твоя страна на неговите заяждания , няма да може такъв индивид да презарежда фалшивото си усещане за собствена значимост.

Когато уведомяваш игнорирания че си предприел рестриктивни мерки към него, трябва да си уверен че той е достатъчно технически грамотен да проумее как работи форумната опция.И че не е типичен гьонсурат .Към такива опцията е безсмислено да се прилага.Слагаш му на такъв етикета "игнорантско говедо"( според Швейк ) и го отсвирваш.
    Моята галерия diy-проекти
    http://vuicho.snimka.bg/other/diy-oz...veri.30205.all
    профи ОТ (и други) http://stoevdiy.snimka.bg/hobby/ot-i...eri.418371.all

Данаил Георгиев ДРГеоргиев's Avatar
    Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    40
    Деяне, функцията за игнор листата си функционира така от години.
    Мисля си, че най-добрата игнор листа трябва да е в главата ти.

Направих темата, заради това мнение https://bgaudioclub.org/showthread.p...l=1#post503406. Исках да включа в списъка още двама души, които има по 0 или 1-2 мнения, но са дългогодишни членове и са написали тази година по един много злостен и гнусен коментар по мой адрес. Точно такива не искам да ми виждат мненията, а не аз тях да не виждам, понеже аз и без това не ги виждам и не предполагам за съществуването им, понеже имат по 0 мнения, т.е. те не участват, само тайно четат и в един момент стоварват нещо по някакви техни психологически причини, които не ме интересуват.

Редовно участващите 20-30 души, които всъщност са форума, общо взето са „влезли в синергия" и спазват добрия тон в поносими граници. Аз нямам никакъв интерес да включвам никого от тях в „игнорирани", защото после какво ще чета, все едно да си играя сам на карти.

Данаил Георгиев ДРГеоргиев's Avatar
    Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    40
    Недей се вживява толкова, излишно е!

Членува от
    Jan 2014
    Възраст
    42
    ...Точно такива не искам да ми виждат мненията, а не аз тях да не виждам, понеже аз...
    Форума се чете и от нелогнати потребители, както и от случайни "гости". Всеки може да прочете всичко и ти си се съгласил с това още с регистрацията си тук.
    Твоето изискване означава, че никой да не може да чете форума изобщо - т.е. няма форум.

п.п.
    А, аз имам въпрос към теб. Има ли правени нарушения на правилата във форума заради теб?

Страница 1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени