Резултати 1 до 7 от 7

Тема: Blu ray player

Blu ray player

Здравейте. Дайте мнения за добър blu ray player. Разглеждам много модели и засега ultra HD моделите са много скъпи. Затова съм се спрял на SONY bdp-s6500 koeto e 4k upscaling. Ако има и други модели по добри ще бъда благодарен да ги споделите с мен.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

OPPO bdp 95 втора ръка/bdp 105. Не само видео, но и добри аудио плеъри. Респективно бюджетните им версии 93/103.

Кое ти е приоритет - аудиото или видеото и най-важното - какъв е бюджетът?
    Като голям фен на технологията през последните 6-7 години съм пробвал какви ли не модели.
    Имам в момента и Oppo BDP-95, Oppo BDP-93 и Panasonic DMP-UB900.
    За аудио фаворити са ми Pioneer BDP-LX-88, Oppo BDP-95, Oppo BDP-105, Marantz UD-7007.
    За видео Panasonic DMP-UB900 е абсолютният връх за момента.
    Очаква се новите модели на OPPO 203 и 205, които ще излязат в края на годината да са му конкуренция, но засега няма алтернатива като видео възпроизвеждане.
    Многоканалното аудио също е много добро. Има и THX сертификат.
    Освен това Panasonic-ът чете и .dff и .dsf файлове.
    От бюджетните модели може би за предпочитане са Sony и Panasonic. Ако не друго поне оптиките им са здрави.
    Sony поддържат SACD, а Panasonic .dff и .dsf.

Напълно съм съгласен с Panasonic ub-900. В момента е номер 1 плеър. Но и цената е номер 1. Мисля че едно Sony s6500 ще е добре за цената си. Повече съм за видеото но мисля че и аудиото му е добро.

Имам Sony BDP-S6200. Работи перфектно, зарежда бързо, а и на външен вид е красиво. 6500 няма причина да е по-лошо.
    Характерно за тоя клас плейъри обаче е, че нямат аналогови аудио изходи, ако изобщо те интересуват.

+1 за ОРРО 105

Членува от
    Jul 2011
    Възраст
    36
    Още един глас за OPPO-BDP-105.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •