Резултати 1 до 15 от 15

Тема: Благодаря, Ручо!

извънземен аудиофил kygar's Avatar
    Членува от
    Nov 2007

Благодаря, Ручо!

Искам да изкажа голямата си благодарност към Румен Суванджиев-rutcho!
    Достави ми говорители, директно от завода производител в Европа, и то на цена, далеч под тяхната, обявена в сайта им! Освен това ми помогна преди избора с безценни съвети защо да избера точно тях, споделяйки безплатно големия си опит в тази материя. И за накрая, когато отидох да ги взема от Еконт, разбрах, че ми ги е пратил за негова сметка от София до Стара Загора! Е, нямам думи какво да кажа повече! Респект и уважение! Докато има още такива Българи и България ще я има!

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

illusion's Avatar
    Членува от
    Sep 2015
    Възраст
    42
    Чудесна тема!
    Аз също имам много неща за които да му благодаря! Благодарение на него, към момента съм един спокоен аудиофил!

Ще се присъединя с огромни благодарности към Ручо, за това което е правил и прави за мен и за цялата аудиофилска общност.

Към автора на темата (надявам се без да се засяга), думата "респект" на няколкото чужди езика, които са ми по силите, означава тъкмо "уважение".
    "Здравите хора не страдат от Хай-енд".
    Минимал

"Извинете, звукът в главата ми пречи ли ви?"
    колегата Багер

Присъединявам се и аз изказвайки благодрности за всичко за което е направил за мен, но въпреки неговите усилия не успя да ме направи "спокоен аудиофил". Благодарение на Румен (АКА Ручо) имам страхотно звучащи ОТ. Мисля да приключа с хвалбите за да не се "отпуши негативната полувълна" във форума.
    Редактирано от v.georgiev; 7 July 2016 в 23:45.

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    Няма такава опасност,

И аз съм поредният, който иска да изрази огромното си уважение към Ручо!
    Направиха ми с Владо супер колони, както и много акъл ми е налял в главата.
    Ручо, жив и здрав да си, големи благодарности!

П.С. Калитин, няма ли да се похвалиш, каква е новата придобивка?

Присъединявам се към всичко горенаписано. Поради тази причина не намирам за оправдано да правя допълнителни импровизации по темата
    Marantz CD 17; Philips CD 820; Aura AUC CD 50; CD NAD MS 5000
    Marantz PM 7200; Musical Fidelity B1; Aura VA-80SE; NAD MS 3100

И от мен едно огромно Благодаря на Ручо за помощта и съдействието при доставката на говорители и изработката на озвучителни тела ОТ-3К ! Да е жив и здрав !!

DIN-45500 ingkunev's Avatar
    Членува от
    Mar 2011
    Възраст
    50
    Аз също изказвам искрена благодарност на Ручо.
    Най-сладките неща в живота, са и най-тихи ... е, поне в началото ...
    ... и ... то, моженето не е като имането ...

Данаил Георгиев ДРГеоргиев's Avatar
    Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    42
    Да, Румен е много коректен!
    Кygar Честито за страхотните говорители!
    Eто какво е сделал Troelsgravesen с CA26RFX Troelsgravesen http://www.troelsgravesen.dk/Jenzen-SEAS-ER.htm

Членува от
    Nov 2007
    Цитат Публикувано от jean-philippe Покажи мнения
    Към автора на темата (надявам се без да се засяга), думата "респект" на няколкото чужди езика, които са ми по силите, означава тъкмо "уважение".
    Да, още означава внимание, зачитане, но това е без значение, просто съм сипал малко храна на троловете
    Редактирано от kygar; 8 July 2016 в 23:07.

Абе, дай и аз да го похваля! Румене, знам че не ги обичаш тия работи с хвалбите, ама няма начин !

Чудя се дали има смисъл и аз да го похваля, взимайки предвид факта че той е човека, който със своето безкрайно търпение и професионализъм ме научи на почти всичко, което знам в аудио отношение. За съжаление не изработва дакове иначе системата ми би била 100% негова
    Благодаря ти Румене за всичко, остани си все такъв.
    Редактирано от liuboamzov; 10 July 2016 в 09:35.

Включвам се и аз в темата да изкажа моята благодарност към Румен, който ми помогна с мод на филтрите на моите ОТ. Звукът, които той успя да извлече от текущите драйвери е повече от впечатляващ. Това е един от хората, които промениха изцяло концепцията ми за звук.
    Редактирано от o33y; 9 March 2017 в 11:20.

Членува от
    Nov 2007
    И аз изказвам отново благодарността си към Румен, за доставените ми от чужбина говорители за новия ми проект, отново на отлична цена!
    Бъди жив и здрав и все така всеотдаен с безценните си съвети в тази така трудна и най-важна аудио част - изработката на безкомпромисни озвучителни тела

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени