Резултати 1 до 9 от 9

Тема: Dali Zensor 1 или 3

Dali Zensor 1 или 3

Здравейте.

Смятам да си изградя бюджетна система за кино и съм се насочил към тази марка. Интересува ме има ли сериозна разлика в звученето м/у Сензор 1 и 3 и коя от двете колони да взема за предни. Смятам да направя система с Сензор 2х сензор 1, зентъра и субуфера. Дали за тези пари до към 1500 лева има нещо по-добро като вариант?

Другия вариант е с Mission MV-8 5.0 pack
    Редактирано от bobiiiy; 20 May 2016 в 17:10.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Малките.

Ако е само за кино с сензор 1, 4 броя, центъра и по-малкия суб. Ако ще я използваш и за музика предни сензор 3. Определено са по-добри.

Цитат Публикувано от RSXA Покажи мнения
    Ако е само за кино с сензор 1, 4 броя, центъра и по-малкия суб. Ако ще я използваш и за музика предни сензор 3. Определено са по-добри.
    Да, точно това смятам да направя. Сензор 3 за предни, а 1 за съраунд и другото вече е ясно. Само да кажа, че това ми е втора система за кино преди имах система с Пайнерки, но беше доста под това което смятам да взема сега, дано да не ми са само слаби като сила тези 3ки.

Досега не съм имал колони със стойки и ми е интересно как ще се справят. Цената излиза около 800 лева, а за тези пари може да се вземат и Сензор 5, та да попитам който е слушал и двете колони да каже коя е по-добрия вариант и коя ще свири по-силно от двете.

За сила са почти еднакви, но поначало 5-цата звучи по-дълбоко, баса и слиза чуваемо по-ниско.
    Ако помещението ти го позволява си вземи флорстендъра. За стерео бива.

Аз имах 5.1 сетъп изцяло с Dali zensor серията. Имал съм и zensor 5, zensor 3, zensor 1. Най-добре за музика са 3ките. Сетъпа ми беше 3-ките за фронт, център zensor vocal, задни zensor 1. Субуфер sub e-9f. За кино е добър сетъпа и си заслужава. За музика не бих казал. Скучни са и им липсва динамика. Не ми докарваха усмивка на лицето.

Да, хубаво ще е да има динамика и сила при музика, но и аз като гледам тези 50 херца честота нещо не ми вдъхват доверие, но пък за тези пари до към 800лева незнам кое би звучало по-добре и по силно.
    RSXA ти с какво ги замени по-мощно?
    Редактирано от bobiiiy; 24 May 2016 в 21:08.

Здравейте, имам последно питане преди да чуя тези дали 3. Какво ще кажете за Monitor Audio Bronze 2 , по добри ли са от далито, и дали имат повечко динамика?

Точно 800лева са без стойки.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени