Резултати 1 до 6 от 6

Тема: Настройка EP-2500

Настройка EP-2500

Здравейте колеги Наскоро се сдобих с белинджер EP2500 Усилвател не е кой знае какво но ми върши работа. Та нещо не мога да му направя настройка и ако някой разбира да ми помогне искам максимална мощност за да захраня 2 Басака обертон 18B500.
    качвам и снимка на суича. дали ще бъде по добре на брич или по друг начин. Това което е на снимката е начална позиция.
    ep2500.jpg

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Нищо не ти се разбира приятелю!

Дето не е "белинджер" е бел кахър
    Дето си мислиш, че си "специален клас усилвател" - ще те "оправят"

Но когато е на "брич", което е бридж (bridge), нали става mono?????

И не, няма да свири по-силно, толкова си може!

Включи лимитерите и усили входния сигнал!
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Еми не ми е ясно дали да си оставя на 50Hz или на 30Hz Ка де ще бие по здраво и какво означава Parallel inputs.

Т.е. някой ти пречи да пробваш и искаш да го нахокаме? Набием?
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Членува от
    Jul 2011
    Възраст
    40

Бридж режим

Здравей колега,наскоро замостих два такива усилвателя на един приятел и захраниха четири баса bms 18s430.Сигнал се подава само на канал А.Изхода ти е на спикон а като свързваш 1+ и2+ като 1+отива на плюса на басите съответно 2+ на минуса.Включи лимитерите и на двата канала лоу кът филтъра на 30 херца,Двете ключенца за бридж също ги влючваш.Изхода можеш да го вземеш и от двете червени врътки под капачето.Ако нещо не ти е ясно питай.
    бас

Цитат Публикувано от pachobox Покажи мнения
    Здравей колега,наскоро замостих два такива усилвателя на един приятел и захраниха четири баса bms 18s430.Сигнал се подава само на канал А.Изхода ти е на спикон а като свързваш 1+ и2+ като 1+отива на плюса на басите съответно 2+ на минуса.Включи лимитерите и на двата канала лоу кът филтъра на 30 херца,Двете ключенца за бридж също ги влючваш.Изхода можеш да го вземеш и от двете червени врътки под капачето.Ако нещо не ти е ясно питай.
    Благодаря за изчерпателният отговор колега точно това си мислех да направя но не бях сигурен сега вече съм, благодаря още веднъж.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени