Резултати 1 до 6 от 6

Тема: Настройка EP-2500

Настройка EP-2500

Здравейте колеги Наскоро се сдобих с белинджер EP2500 Усилвател не е кой знае какво но ми върши работа. Та нещо не мога да му направя настройка и ако някой разбира да ми помогне искам максимална мощност за да захраня 2 Басака обертон 18B500.
    качвам и снимка на суича. дали ще бъде по добре на брич или по друг начин. Това което е на снимката е начална позиция.
    ep2500.jpg

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Участник с ограничен достъп
    Членува от
    Jun 2008
    Нищо не ти се разбира приятелю!

Дето не е "белинджер" е бел кахър
    Дето си мислиш, че си "специален клас усилвател" - ще те "оправят"

Но когато е на "брич", което е бридж (bridge), нали става mono?????

И не, няма да свири по-силно, толкова си може!

Включи лимитерите и усили входния сигнал!

Еми не ми е ясно дали да си оставя на 50Hz или на 30Hz Ка де ще бие по здраво и какво означава Parallel inputs.

Участник с ограничен достъп
    Членува от
    Jun 2008
    Т.е. някой ти пречи да пробваш и искаш да го нахокаме? Набием?

Членува от
    Jul 2011
    Възраст
    41

Бридж режим

Здравей колега,наскоро замостих два такива усилвателя на един приятел и захраниха четири баса bms 18s430.Сигнал се подава само на канал А.Изхода ти е на спикон а като свързваш 1+ и2+ като 1+отива на плюса на басите съответно 2+ на минуса.Включи лимитерите и на двата канала лоу кът филтъра на 30 херца,Двете ключенца за бридж също ги влючваш.Изхода можеш да го вземеш и от двете червени врътки под капачето.Ако нещо не ти е ясно питай.
    бас

Цитат Публикувано от pachobox Покажи мнения
    Здравей колега,наскоро замостих два такива усилвателя на един приятел и захраниха четири баса bms 18s430.Сигнал се подава само на канал А.Изхода ти е на спикон а като свързваш 1+ и2+ като 1+отива на плюса на басите съответно 2+ на минуса.Включи лимитерите и на двата канала лоу кът филтъра на 30 херца,Двете ключенца за бридж също ги влючваш.Изхода можеш да го вземеш и от двете червени врътки под капачето.Ако нещо не ти е ясно питай.
    Благодаря за изчерпателният отговор колега точно това си мислех да направя но не бях сигурен сега вече съм, благодаря още веднъж.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени