Страница 3 от 3 ПърваПърва 1 2 3
Резултати 51 до 56 от 56

Тема: Некоректен човек от Перник!!! Внимавайте колеги! МИТКО ДИМИТРОВ. САТ

Лириански аудиофил kygar's Avatar
    Членува от
    Nov 2007
    Цитат Публикувано от minimal Покажи мнения
    Даваш ценни съвети. Явно си много добре запознат с този тип търгуване.
    Остава само да благодарим, че има от кого да научим важни неща.
    Може да е служител на Еконт

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Цитат Публикувано от kygar Покажи мнения
    Може да е служител на Еконт
    Не съм. Просто се научих да чета още в началните класове, и оттогава успешно ползвам това си умение.
    Редактирано от GenaDP; 4 November 2015 в 23:24.

ditronix's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    65
    Гена, нещо не се връзва в сметките ти. Пращам ти условно казано траф за 20 кинта. Транспортът е (примерно) 5,40. Пиша наложен платеж 25.40 и плащам транспорта. Ти отиваш, трафа не ти харесва и не го вземаш. Аз кво прая? Май ще платя още едни 5.40 назад и ще си блъсна 2-3 главата в дувара (безплатно). Или ще зарежа трафа и толкова. Изборът е мой. Загубата и в двата случая е аналогична..... Хубавото е че аз поне рядко съм попадал на главочи. Ама няма да забравя първия път- купих един телефон. За оповестяване към алармена система. Отидох, взех го, няма преглед, няма нищо-още не бях уврял в тенджерата Отварям пакета у дома- бракмата няма батерия, няма и зарядно. Обаждам се на тарикатчето и го питам защо, а оня най-невинно ми отговаря "Ами ние си говорихме за телефон бе колега! За зарядни и батерии не е ставало дума!" Е това е. Застраховка няма, но има една екстра- покупка чрез куриер мисля че се казва, ама е тегава работа и в ЕКОНТ май се дърпат от нея. Превеждаш им парите, куриерът отива до продавача ,по твои инструкции преглежда стоката и ако реши че всичко е в ред-плаща и праща. Това е най-сигурно. Колкото до двупосочните пратки- там има подробности, които ги обезсмислят и аз лично след като се набутах 2-3 пъти вече и не се сещам за тях.
    Главен инспектор в отдел "ГРАМАТИЧЕСКА ПОЛИЦИЯ"

НЕ Е ВАЖНО КОЙ СИ, А КОЛКО СТРУВАШ!

Цитат Публикувано от ditronix Покажи мнения
    Гена, нещо не се връзва в сметките ти. Пращам ти условно казано траф за 20 кинта. Транспортът е (примерно) 5,40. Пиша наложен платеж 25.40 и плащам транспорта. Ти отиваш, трафа не ти харесва и не го вземаш. Аз кво прая?
    За да не го харесам най-вероятно има причина. Ако причината си ти (премълчал си някоя "екстра") - заслужаваш да гризнеш дръвцето. Ако попаднеш на идиот той е възможно изобщо да не отиде да си вземе пратката, и независимо за чия сметка си писал доставката, ще трябва да плащаш разкарването и в двете посоки. Ако не желаеш да поемаш никакви рискове - не предлагаш доставка до други населени места.

Цитат Публикувано от ditronix Покажи мнения
    Колкото до двупосочните пратки- там има подробности, които ги обезсмислят и аз лично след като се набутах 2-3 пъти вече и не се сещам за тях.
    Двупосочните са също полезни в определени случаи. Ако не се сещаш какви са те - не ги ползвай. Никой не те задължава.

Членува от
    Jun 2009
    Възраст
    64
    ами айде помисли[COLOR=#ff0000],[/COLOR] като си толкова умен....или мислиш[COLOR=#ff0000],[/COLOR] че тр[COLOR=#ff0000]а[/COLOR]нспортът за връщане на пратката е за сметка на Еконт
    За разлика от писалия това- да умен съм ! Обратния транспорт е за сметка на този , който си иска стоката, иначе Еконт просто ще я унищожи, или би могъл да я продаде, ако имат такава практика !

sandy's Avatar
    Членува от
    Mar 2007
    Възраст
    38
    Принципно, ако има опция "преглед" или "преглед и тест", то транспорта дали ще е в едната или в двете посоки трябва да се плати първо!
    Преди около 2 години, в близост до мястото, където живея откриха офис на "Еконт", който ми стана и най-удобния.
    Та в началото, като ходих да си вземам поръчките винаги ми искаха ЛК и ме караха да си платя транспорта преди прегледа!
    В последствие с момчетата вече се знаехме и не ме карат да плащам транспорта преди прегледа. Но веднъж се случи да откажа една пратка, CD Player, на който продавача беше доста умело замаскирал на снимките външни дефекти ( а беше отличен външен вид все едно от магазина ), а и беше с разпоени ( дефектни ) изходи. Та след, като го отказах си ме накараха тогава вече да платя транспорта и в двете посоки, така беше посочено в товарителницата. Не, че не съм можел да им кажа да си гледат работата и че няма да плащам транспорти и т.н., но както беше споменато, губя правото вече да ползвам услугите на този удобен за мен офис.
    Та изискването на "Еконт" е транспортните разходи да се плащат преди прегледа, друг е вече въпроса, какво ще кажат служителите в дадения офис!

Страница 3 от 3 ПърваПърва 1 2 3

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени