Резултати 1 до 4 от 4

Тема: благодарности !

благодарности !

Изказвам благодарности към Киров хай енд,АВ гайд,Експроект,Ангел Титов,Райчев,Владо Акватерм,Симон.Всички изброени ми предоставиха огромно количество кабели колонни за прослушване тъй като съм в процес на търсене на подходящите за моята система такива.Това са истински професионалисти и добри приятели.Благодаря за доверието!

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

analogsa's Avatar
    Членува от
    Dec 2010
    Възраст
    57
    Ами имат ти доверие

Аз пък поисках да чуя в къщи един от Grand Prix Audio раковете, които Киров продават, но се оказа, че този вид аксесоари не се прослушват по къщите

Павка, успя ли в крайна сметка да си намериш най-балансиран и свирещ вариант, като за твоята система?
    Или поне сподели впечатления от чутото до тук, кое се оказа прехвалено и кое те грабна, като саунд.
    Редактирано от Митето; 25 August 2015 в 15:23.

Мите...много ми хареса ракета44 на аудиокуест,на фурутех фс алфа,на корд одисей2.за момента се двоумя между ракетата и одисея.различни са но ми харесаха.този път не бързам обаче.с цецо ще тестваме и синерджистик рисърч.а утре чакам от киров и ксиндаците.слушах още около 30 други но тези ми паснаха най-много към момента.щеше ми се да добия представа и за корд сигнатюр ама няма откъде.
    Редактирано от vidolov; 25 August 2015 в 18:01.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени