Страница 1 от 24 1 2 3 4 5 11 ... ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 25 от 583

Тема: ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    48

ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ

Качвам тази тема като важна, защото, смятам че без живата музика, упражненията в този форум са безсмислени.
    И така, който каквото знае, за предстоящи събития от музикалната сцена. В това число:
    Концерти, Dj сетове, клубни изяви, закрити концерти само за просветени и др. моля споделяйте ги. Тук или в отделна за целта тема.
    Където и да са , във форума има хора от цялата страна, а има хора които биха пътували до къде ли не за да чуят на живо нечие изпълнение.
    За предпочитане е инфото да го даваме с линк към някаква страница от където може да се разберат подробности за цени на билети, място и тнт. но и без това става.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Членува от
    Jan 2007
    Възраст
    33
    Аз ще съм на концерта на Лени Кравиц на 27 Юли

Петър Велков
    Guest
    Аз пък вече имам билети за Камелот на 18-ти април и за Metallica на 25-ти юли.

Между другото, организирам ходене до Каварна с велосипеди юли месец, най-вероятно за Judas Priest, но още не са ясни разни дати и т.н. Но пък има и още един вариант - Белград. Една от двете дестинации ще бъде определена в зависимост от датите, на които ще имам изпити

28.03.2008
    Холера, Светльо & The Legends, La Muchedumbre
    клуб "Black Box"
    Вход: t.b.a.

11.04.2008
    Molotov, Babyface Clan, Светльо & The Legends - зала "Христо Ботев", София
    Начало - 20:00 ч.
    Билети: 25 лв. (първите 500) / 30 лв. (предварителна продажба) / 35 лв. (в деня на концерта).

Петър Велков
    Guest
    По неофициална информация, Cypress Hill се очаква да изнесат концерт в Зимния дворец в София на 24-ти май. А дано!

Членува от
    Nov 2007
    Възраст
    89
    Kool & The Gang
    • 04 юни 2008, 19:30
    • НДК Зала 1

Milen_haskovo mbg's Avatar
    Членува от
    Apr 2007
    Възраст
    30
    Чета из нета че в Ловеч ще има доста интересни гости Някой с някакво инфо?

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    48
    И аз имам някакво инфо за Ловеч , като го попълня ще споделя, освен ако някой не е така добър да ме изпревари

Членува от
    Jan 2007
    Възраст
    30
    Легендарната шведска поп-група Ace Of Base вероятно ще бъде сред изпълнителите на тазгодишния ловешки фестивал, който вече традиционно де провежда от 6 до 11 май на централния градски площад. Ace Of Base, които нашумяха с хита си "Хепи нейшън", често се сравняват с Aqua и ABBA. Стилът им се описва като "поп-реге". След като започна ката "Ловеч Рок фест" през 2006 година и премина като "Ловеч Мюзик фест" миналата пролет, сега фестивалът е замислен като "Ловеч Парти фест", научи ЛП. Неговите шест вечери ще са на различни теми, за да съберат зрители и почитатели на видовете и стиловете музика. На 6 май ще е ретро партито с участието на Орлин Горанов, Мариана Попова и на шведския музикант с нигерийски произход Dr. Alban. Неговата музика е в стила евроденс. Поп партито е предвидено на 7 май. Именно тогава се очакват Ace Of Base. Подгряващи ще бъдат Александра Раева и Ясен Козев. Редът на световно известния рапър DMX (Earl Simmons) идва на 8 май, когато е рап партито. В него ще участват още "Ъпсурт", балет "Нова", Лора Караджова.За 9 май е предвидено денс партито, когато след БГ диджей и балет идва танцувалната вечер с френския ди-джей David Guetta. Той е известен като пионер на френската хаус-музика, с парчето Up & Way (1992 г.). Guetta става голямо име в средата на 90-те като един от катализаторите на нощния живот на Париж. Последните две вечери на фестивала ще си оспорват първенството за рок парти. Както вече стана известно, за тях са поканени групите W.A.S.P. и Twisted Sisters. Подгряващи банди ще бъдат българските "Пиф" и "Соларис". Това е все още предварителна информация, възможни са и промени, заявиха от организаторите. Те обаче са сигурни, че вечерите на партито остават тематично стилови.

Петър Велков
    Guest
    Днес потвърдиха участниците на Калиакра рок фест!

5 юли - Manowar
    6 юли - Alice Cooper
    7 юли - In Flames, Slayer

Само In Flames ми останаха в главата и забравих останалите групи (чух ги по радиото)

Билет за трите концерта ще струва 90лв, като първите 500 получават подарък DVD "Manowar Live In Kavarna".

Edit: Добавих Slayer към третия ден

Svetlin's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    48
    15 май - НДК - Ян Гарбарек.

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    48
    Цитат Публикувано от Svetlin
    15 май - НДК - Ян Гарбарек.

Там сме.
    А някой да има информация за Министри?

Членува от
    Nov 2007
    Възраст
    89
    Виждам че все още никой не е писал за предстоящият съвместен концерт на Def Leppard и Whitesnake, така че ще допълня темата за предстоящите събития.

Концертът ще е на 4 юли на стадион Академик. Дейвид Ковърдейл идва за 4-и път, а Def Leppard за първи път.

Tin Pot Dictators (Англия), Футбол & Шахмат, Senior Buffo & the Synchronizers
    Дата: 05.04.2008 начален час: 21:00, клуб "Backstage" Вход: 5 лева

Senio Buffo & The Synchronizers е съвсем нова рокстеди, ска банда, която включва в редиците си хора от La Muchedumbre, Т.В.У., Root Souljah, Футбол и шахмат и други знайни и незнайни, тепърва изгряващи звезди. Клавирче, брас секция, всичко - ток, така че най-добре ела да ги видиш на живо!

Освен тях ще се включат и Футбол и шахмат, с които La Muchedumbre са споделяли една сцена няколко пъти, а също и британската алтърнатив банда Tin Pot Dictators.

"Backstage" се намира точно до паметника на Васил Левски в София, веселбата би трябвало, да започне към 21:30-22:00, а входът е само 5 кинта.

http://www.hcspirit.com/bg/lives/liv...backstage.html

http://www.hcspirit.com/bg/news/subo...at_debiut.html

Цитат Публикувано от tonto
    Днес потвърдиха участниците на Калиакра рок фест!

5 юли - Manowar
    6 юли - Alice Cooper
    7 юли - In Flames, Slayer

...

Edit: Добавих Slayer към третия ден
    Apocaliptica на 31 май в Каварна!
    Безплатен концерт при това. Което гарантира, че там ще е цялата сган
    И аз...

alexandrov
    Guest
    16.4.2008, Най Клуб - Лепа Брена

Петър Велков
    Guest
    И тъй. След като във вторник вечерта Буги Барабата пусна 2-часов запис от концерт на Камелот от 2006-та и ни надъха зверската, утре ще се ходи на концерт Да чуем как са издокарали озвучаването в "Христо Ботев" и как ще се представи групата на наша земя шопска...

Някой съфорумец случайно да има билетче?

Banned
    Членува от
    Feb 2007
    Възраст
    48
    Тази вечер, Карл Кокс, в Зимния дворец. Сори за късното подсещане, но и аз бях забравил.
    Също така до колкото разбрах Голди е преместен от Блак Боск в някакъв клуб в студенстки град, отново днес.
    Подробности в Гугъл

Кокс има кофти навик (подобно на Балтазар) да е много непостоянен в стилово отношение. Дано не си направи гавра с роботите дето ще дивеят там

на 26ти (събота) който не е набожен може да пропусне литургията и да се дрънне в club Comics Varna. Гости са FORMAT B, двама германци директно от родината на minimal-а & minimal techno-то. Аз съм там!

http://www.formatb.com/

Членува от
    Nov 2007
    Възраст
    89
    23 юни 2008, Зала 1 на НДК

източник: http://www.kansasband.com/

Билетите за Канзас вече се продават.

източник:
    http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=1203263

Членува от
    Nov 2007