Резултати 1 до 13 от 13

Тема: Проблем с картинките в Гугъл

Проблем с картинките в Гугъл

Като търся инфо за някакво непознато аудио устройство обикновено искам да го видя нагледно какво представлява. Търся Изображения през Опера 12.16 Win32 XP, търсачка по подразбиране Гугъл. От ден-два е проблемът:
    w1.jpg 1. Липсва ми, някъде на местата маркирани с червено, опцията "Превод на бг" на дадения сайт.

w2.jpg 2. Като преглеждам Изображения ми излизат с такъв изглед: с тези надписи в ляво(2) и с такива миниатюри(3), разделени на много страници.

А преди изгледът на Изображения беше някак по-сбит, всички излизаха на една обща дълга страница, разглеждах ги със скролиране, като кликнех на дадена картинка можех да избирам: да я видя в реалния размер или да се отвори сайтът, от който е. Някак така изглеждаше като на тази трета снимка с търсачка Bing w3.jpg и бях свикнал. Какво се е променило?

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Ползвай Мозила и IE11!

Какви опери, театри и циркове???

Вероятно проблемът ти е прост, това се е еслучило след поредното автоматично обновяване. Също вероятно може да се коригира с настройки, но...
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Ползвай Мозила!
    Вероятно проблемът ти е прост, това се е еслучило след поредното автоматично обновяване. Също вероятно може да се коригира с настройки, но...
    Инсталирах Мозила и там всичко е ОК, както съм свикнал - и изгледът на картинките, и опцията "Превод на страницата".
    Пуснах 2 други стари компа с Опери, но и там изгледът е променен, а не съм ги включвал от седмица и никакви настройки не съм променял в браузерите.

Може пък в гугълчето да са променили нещо?

Даже ми прави впечатление едно нашествие на реклами от няма и седмица насам, и докато магазин за Levi's разбирам да има, то бразилски аудио магазин??????
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Свали Опера от тук примерно:
    http://www.oldapps.com/opera.php?old_opera=14726
    и я инсталираѝ върху другата.Сесията и отметките няма да се загубят.
    Ако не се получи, деинсталираѝ ''старата'' Опера и почисти със cc cleaner или подобна и инсталираѝ отново, като забраниш ъпдеѝта.

Деинсталирах Опери, чистих регистри с cc cleaner и ръчно, загубих си отметките(не ги бях изнесъл във външен файл най-новите), инсталирах по-стари версии 10.60 и 11.60, но изгледът на изображенията си остава като на втора снимка. От къде се спира ъпдейтването на Опера, ако е оттук:
    o1.jpg и то не помогна.

Мога да ползвам Мозила, но искам да спра автоматичното пускане на клипове от YouTube, а не знам как, в Опера става оттук:
    o2.jpg

Участник с ограничен достъп
    Членува от
    Jun 2011
    Всички Опери след 9.64 са оакани, от тогава съм с Хром и се родих, а IE е трагедия.

Извинявам се за отметките.Много вероятно е гугъл да разпознава старата версия на Опера.С бинг всичко е така както искаш.
    12.16
    2014-08-31_135406.png

Opera Next
    2014-08-31_134230.png2014-08-31_134309.jpg

Opera v23.0.1522.77, Windows XP 32-bit
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • File Type: jpg g-o.jpg (82.9 KB, 27 преглеждания)

Цитат Публикувано от veso74 Покажи мнения
    Opera v23.0.1522.77, Windows XP 32-bit
    Благодаря - с тази версия се оправиха проблемите с изгледа на изображенията и превода на бг, до тук бях пробвал само с версии по-стари от 12.17. Не знам как така се е променило и на 3-те компа, преди и старите версии Опера си показваха изображенията, както желая. Сега ще трябва да свиквам с новата - не се ориентирам къде са: Меню бар, Отметки.

Случайно днес прочетох това "За старите версии на браузърите - стара версия на Google"

Повече инфо: https://www.kaldata.com/IT-Новини/За...-в-93034.html

Къде мога да качвам лесно видеоклипове - без сложни регистрации и да са видими/общодостъпни, понеже напоследък каквото и да кача в ютуб, ми го блокират заради съдържание с авторски права, пък музиката я ползвам в тях само за фон при демонстрация на аудиотехнич. ус-ва?
    Изповядвам единний светъл комунизъм, поправител недъзите на обществото.
    Чакам събужданието на народите и бъдащий комунистически строй на целия свят. - Галац, 20 април 1871 г., Хр. Ботйов

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    Вбокс, твоятруба.ру

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •