Резултати 1 до 7 от 7

Тема: Съвет за проектор

Съвет за проектор

Здравейте от известно време разглеждам и чета различни мнение относно проекторите. Имам заведение почерноморието и с наближаването на лятото искам да закупя нещо което ще ми върши добра работа и е възможно най евтино.Като проектора ще бъди монтиран на открито доста сенчесто място , за екран ще се използва бял брезент (ако е нужно ще се закупи и специален екран) с размери 5+м (ширина) и 2.6м (височина) като се надявам да го запълня максимално , имам разстояние от към 10-12м от екрана за монтиране на проектора.Не гоня високо качество на картината както и се притеснявам дали въпреки сянката ще може да се вижда нещо на екрана (говорим за през деня).Шума не мепритеснява (ще има силно озвучени и няма да се осееща , все пак няма да гледам филми на него) , но е добре лампата да издържа повече часове понеже смятам да проектирам почти през цялото денонощие .

п.с. Благодаря за помощта

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

DIN-45500 ingkunev's Avatar
    Членува от
    Mar 2011
    Възраст
    50
    На първо четене, гледай лампата да е по силна, и да не е много скъпа. Виж дали ще работи добре и в зони с повишена влажност. За друго не се сещам.
    Най-сладките неща в живота, са и най-тихи ... е, поне в началото ...
    ... и ... то, моженето не е като имането ...

Петър Велков
    Guest
    Цитат Публикувано от CaliForniCati0N Покажи мнения
    Имам заведение почерноморието и с наближаването на лятото искам да закупя нещо което ще ми върши добра работа и е възможно най евтино.
    Техниката, която върши добра работа, и евтината такава, за съжаление са в различни магазини. Особено когато иде реч за бизнес, пестенето на пари от техника би ти донесло единствено негативи, включително и под формата на допълнителни разходи по време на експлоатация.

Като проектора ще бъди монтиран на открито доста сенчесто място , за екран ще се използва бял брезент (ако е нужно ще се закупи и специален екран) с размери 5+м (ширина) и 2.6м (височина) като се надявам да го запълня максимално , имам разстояние от към 10-12м от екрана за монтиране на проектора.
    Всички тези фактори означават:
    - широкоъгълен проектор;
    - много мощна лампа;
    - възможност за работа във влажни условия.

Не гоня високо качество на картината както и се притеснявам дали въпреки сянката ще може да се вижда нещо на екрана (говорим за през деня).Шума не мепритеснява (ще има силно озвучени и няма да се осееща , все пак няма да гледам филми на него) , но е добре лампата да издържа повече часове понеже смятам да проектирам почти през цялото денонощие .
    Не мога да ти предложа конкретен модел, но мога да ти кажа че с малко пари няма да минеш. И не знам каква ти е целевата клиентела, но за мен заведение без проектор би имало по-добра репутация от такова с "евтино" оборудване. Под "евтино" визирам не толкова паричната му стойност, колкото некачествена реализация.

Помисли си малко - реално искаш с тоя проектор да изкарваш пари. Най-малкото си заслужава да се консултираш със специалист, а не с DIY аудио форум.

Успех в избора!

Да изкарам пари от проектора е силно казано имам сложени 2 големи телевизора , но просто исках да проектирам мачовете главно на по голям екран . Сега разгледах бг сайтовете и попаднах на това http://www.emag.bg/video-proektor-3d..._vode_proektor какво ви е мнението ?

zeyankov's Avatar
    Членува от
    Jan 2014
    Възраст
    42
    Да изкарам пари от проектора е силно казано имам сложени 2 големи телевизора , но просто исках да проектирам мачовете главно на по голям екран . Сега разгледах бг сайтовете и попаднах на това http://www.emag.bg/video-proektor-3d..._vode_proektor какво ви е мнението ?

ХА ето без промоция http://ardes.bg/televizori/projectors/BenQ+MX522P-57595

Петър Велков
    Guest
    Не е силно казано това за изкарването на пари, защото ако не искаше да привличаш клиентела по време на мачовете, нямаше да искаш проектор и голям екран. Друг е въпроса, че няма мачове "почти денонощно".

Успех в начинението

Е, поне няма да замърсиш морето и зелените ще ти пляскат (а не - ще те пляскат)

Вземи 2-3-4 броя 32"-42" LED с IPS матрици
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени