Резултати 1 до 8 от 8

Тема: REIMYO CDP 777

Теодор
    Членува от
    Jan 2014
    Възраст
    48

REIMYO CDP 777

Първо искам да кажа че нямам никакви претенции, че съм разбирач на Хай-енд техника, но мисля че тази марка би трябвало да попадне в този раздел. Та: преди време търсих инфо за SONY CDP-777 ES във интернет и така случайно ми попадна този модел СД плеър на REIMYO .После разглеждах малкото оскъдна информация за модела и марката и се разбра, че е Японска и е продукт на фирмата Combak.jp. Цената на продукта като нов на няколко места я дават 14-15000$ а коментарите за самия плеър макар и в няколко сайта само е, че това е най добрия СД плеър правен до сега.Дали това е така, може да каже само някой който го е слушал. За това ми е интересно някой нещо знае ли или е чувал за този модел СД плеър или въобще за марката като цяло, защото след СД плеъра намерих и инфо и за пред и краен усилвател и DAC на REIMYO.Усилвателът е модел KAP 777.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Теодор
    Членува от
    Jan 2014
    Възраст
    48
    Ето и снимка на плеъраreimyo-cdp-777-sprzedany92.jpg
    А.. свалил съм си само тази на компютъра.Но бързо ще се поправя

Марката и моделът заслужават да попаднат тук веднага след като някой си го купи и се похвали ! Другото е обсъждане на приказки от нета...

Теодор
    Членува от
    Jan 2014
    Възраст
    48
    Аха...Значи ако съм разбрал грешно за този раздел моля да бъда извенен, но значи ли това, че само трябва някой да притежава който и да е аудиоустройство или може да се коментира и неща които някой някъде е чувал-независимо дали в България или кадето и да е по света-без да го има или е го е имал някога

Еми ако си го чувал наистина, има смисъл да направиш едно представяне, особено, ако е съпоставено с други марки от тоя клас.
    Но няма смисъл да теоретизираме преразкази по картинка !
    Пък дори и да си го чувал (предполагам, че още хора са го слушали по световни хай-енд изложения - примерно- в Мюнхен), като няма официален вносител, при който могат да го чуят желаещите, пак си остават приказки във въздуха...

Теодор
    Членува от
    Jan 2014
    Възраст
    48
    JKay не искам да ти прозвучи като заяждане, понеже не съм такъв човек но защо трябва лично да съм го чувал въпросния модел плеър или пък да има официален вносител на марката, че тогава да се осъжда. Не знам да има вносител на Rey Audio или Avantgarge Audio Zero 1 ама ги има в Хай-Енд раздела за Звукови Преобразуватели и се обсъждат нали? Едва ли някой е виждал наживо Rey Audio или пък ги е слушал.Аз за това и писах дали НЯКОЙ НЯКЪДЕ по СВЕТА го е чул въпросния модел или нещо от тази марка-предполагам че са единици които евентуално може би са го чули или пък поне са го видяли.Предполагам, че има и други теми за такива аудио компоненти които нито някой ги внася официално нито пък ги има в България ама някой ги е чул някъде по света.Така че ако аз не съм схванал идеята на The High End Club моля да ме извините и модераторите на раздела ако сметнат за необходимо да изстрият темата ми-няма да се обидя.
    Редактирано от T.TODOROV; 25 March 2014 в 23:01.

Не е точно същото. Avantgarde ги внасят от AVC (Audio Video Consult) - могат да се чуят при тях в "Делта"-центъра (при Артарски) и на последните (май две) изложения. Много хора са ги видяли и чули, и затова се обсъждат.
    Reimyo освен, че нямат официален представител у нас, не знам да има и човек, притежаващ такъв плейър - така че разговора и обсъждането тук наистина е безпредметно.
    Нищо не пречи, двамата с теб да си преразказваме какво сме прочели в нета за тоя плейър, но това е безсмислено.

Теодор
    Членува от
    Jan 2014
    Възраст
    48
    Цитат Публикувано от JKay Покажи мнения
    Не е точно същото. Avantgarde ги внасят от AVC (Audio Video Consult) - могат да се чуят при тях в "Делта"-центъра (при Артарски) и на последните (май две) изложения. Много хора са ги видяли и чули, и затова се обсъждат.
    Reimyo освен, че нямат официален представител у нас, не знам да има и човек, притежаващ такъв плейър - така че разговора и обсъждането тук наистина е безпредметно.
    Нищо не пречи, двамата с теб да си преразказваме какво сме прочели в нета за тоя плейър, но това е безсмислено.
    +1 Тук съм съгласен със теб Отдавна не съм разглеждал сайтовете на вносителите на аудио и видео техника и съм поизостанал със материала Ама има няколко човека във форума които живеят по света и няколко които често имат възможност да ходят по световни изложения-та за това си мисля че може и да са го чули някъде навън.Сещам се за посланникът ни в Канада който се включва от време на време-Николай или Николов беше, ще проверя точно и може би той да е го е видял или чул плеара там някъде.Понеже повечето инфо за СД-то е все от Щатите. Видях-Николай Милков от ОТАВА-Канада
    Редактирано от T.TODOROV; 26 March 2014 в 00:29.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени