Резултати 1 до 4 от 4

Тема: Нужда от съвет за говорители :)

Нужда от съвет за говорители :)

Здравейте колеги,

Смятам да подобря аудиото в Субару Легаси 2010. Към момента съм сложил мултимедия Sony XAV-601 и активен суб бас Инфинити. Не целя голяма мощност, но по-чист звук. В момента съм със заводски говорители, не са никак добри. Колебая се между няколко варианта: предна и задна линия dls r6.2 или hertz hsk 165. При всички случаи изолация във вратите, усилвател. Имате ли опит със споменатите говорители? Ще бъде много благодарен за всеки съвет. Също обмислям и бюджетен вариант с тези използвани говорители http://prodavalnik.com/govoriteli-po...udio-i23873887, Polk momo MM6. Какво мислите за тях? Благодаря предварително колеги

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Polk-а е бил $200 в Америка нормална цена... не изглежда зле. В обявата пише че са нови - не ползвани.
    Моите постове изразяват моето собствено субективно мнение!

аз
    | моята система | офис системата ми | моята музика | ВАРНА АУДИО срещи | аудиофилска електроника

"Тонколоните, стаята и разположението са 95% от звука. Електрониката трябва да е правилна технически, не екзотична."
    - Нанко

И аз тази цента открих. Всъщност човека ги продава за 200 лева но те са стар модел и в тази връзка цената не е толкова добра. Разликата до 340 за нови длс или херц (от цитираните) не е толкова голяма. Не зная какъв клас са тези Полк говорители и изобщо как свирят? Иначе мога да се опитам да се спазаря, ще спестя някой лев.

Взех Полк мм6. След 2-3 седмици ще ги сложа с един 4х100 усилвател. Ако някой му е интересно как свирят да пише.

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени